🎀🤰🏼GEBELİK ve DOĞUM 🤱🏼🎀

PeLushbaby

👑 Dont’t be late for anything ...👑
Pro Üye
Anneler Kulübü
17 Ağustos 2019
1.885
2.001
25
Hakımızda hayırlısı cnm kızın var allah uzun ömürler versin cümleten evlatlarımıza 1oldusa inşallah 2de olur cok kolanınca da olmuyor bi sure gecmesi gerekiyormuş sabır edecez adetin nezaman geldi

PeLushbaby

Pro Üye
Anneler Kulübü
17 Ağustos 2019
1.885
2.001
25
1.5 yıldır deniyoruz olmuyor bu ay da test negatıf.. Eylul icin de umudum kalmadı ılac kullandım Dr a gittim olmadı 1 kızım var 4 yasında normal olmustu 2. Kez olmuyor nasip degil mi anlamadım uzuluyorhm fazlasıyla
Hakımızda hayırlısı cnm kızın var allah uzun ömürler versin cümleten evlatlarımıza 1oldusa inşallah 2de olur cok kolanınca da olmuyor bi sure gecmesi gerekiyormuş sabır edecez adetin nezaman geldi

Zerdem2016

Bir Melek Diliyorum ❤️
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2019
3.461
7.200
selam kızlar... benim eşim şehir dışında çalışıyor ama 2 aydır aynı şehirdeyiz.. temmuzda olmadı ki sperm tahlili kötü çıktı.. pes etmedik.. şimdi ağustosta bat geçti.. pik gününü bekliyorum değerlendirecem.. olmazsa bende sanırım eylüle kalacam... :KK43:

flzdem

Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2017
42
23
37
Adetime yakın akintim olmuştu adet olcam umudum eylüle kalacak derken hamile olduğumu öğrendim çok şükür 😍🤲🏻❤
İyi günler sizi bişey sormak istiyorum adetine yakın akıntı oldum demişsiniz bu akıntı adet akıntısı gibi bende bu ay hep 2 gün erken oldum hemde çok az oldum ve 3 gün sürdü o yüzden sormak istedim kafamda soru işaretleri oldu acaba yerleşme kanaması diye

gizsiz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2018
3.568
7.138
Her ayın gebelik grubuna katılıyorum. :KK48::KK48::KK48:Tabiki bu ayda birlikteyiz kızlar. agustos hayalleri finish..
Ama ben bugün ne yaptım biliyomusunuz? sosyal mecra hesaplarınızdan araştırın burayı.'yanıklar baharat' orayı aradım tahlıl sonuclarımı gönderdim. bana ne gerekir diye bi kaç parça şey gönderecek. bitki karışımları.En sorunu olanlar bile gebe kalmış. Regl zamanı kullanılmaması gerekiyormuş.Gelsin bakalım bide bunu deneyelim.Sizde bi bakın. bana yararı olmaz. içinizden birine yararı dokunur belki nasiplenmiş olur.

PeLushbaby

Pro Üye
Anneler Kulübü
17 Ağustos 2019
1.885
2.001
25
Her ayın gebelik grubuna katılıyorum. :KK48::KK48::KK48:Tabiki bu ayda birlikteyiz kızlar. agustos hayalleri finish..
Ama ben bugün ne yaptım biliyomusunuz? sosyal mecra hesaplarınızdan araştırın burayı.'yanıklar baharat' orayı aradım tahlıl sonuclarımı gönderdim. bana ne gerekir diye bi kaç parça şey gönderecek. bitki karışımları.En sorunu olanlar bile gebe kalmış. Regl zamanı kullanılmaması gerekiyormuş.Gelsin bakalım bide bunu deneyelim.Sizde bi bakın. bana yararı olmaz. içinizden birine yararı dokunur belki nasiplenmiş olur.
Bekliyoruz cnmmm❤ Benimde mort hayaler

Yukarı Alt