🎀🤰🏼GEBELİK ve DOĞUM 🤱🏼🎀

PeLushbaby

Aktif Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
1.846
1.980
🅺🅰🆂🅸🅼 🅱🅰🆃 🅻İ🆂🆃🅴🆂İ
أولا الله ثم نحن

@Ayga -🎀 🧿12 Kasım🧿🎀
@trncysl - 🎀🧿 14 Kasım🧿🎀
@maalo -🎀🧿 24 Kasım 🧿🎀
@akrep2910- 🎀🧿9 Kasım🧿🎀
@mayasiz -🎀🧿16 Kasım🧿🎀
@Martilikiz07 -🎀🧿15/17 Kasım🧿🎀

Son düzenleme:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-05-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 173 gün kaldı.

Bebeğinizn başı ve boynu artık daha dik ve düz bir hatta görülüyor. Önümüzdeki 3 ay boyunca daha çok kilo alacaksınız. Bunun sebebi bebeğinizin hızla büyümesi. Kilo artışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

PeLushbaby

Aktif Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
1.846
1.980
Hakımızda hayırlısı cnm kızın var allah uzun ömürler versin cümleten evlatlarımıza 1oldusa inşallah 2de olur cok kolanınca da olmuyor bi sure gecmesi gerekiyormuş sabır edecez adetin nezaman geldi

Bebeğinizn başı ve boynu artık daha dik ve düz bir hatta görülüyor. Önümüzdeki 3 ay boyunca daha çok kilo alacaksınız. Bunun sebebi bebeğinizin hızla büyümesi. Kilo artışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

PeLushbaby

Aktif Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
1.846
1.980
1.5 yıldır deniyoruz olmuyor bu ay da test negatıf.. Eylul icin de umudum kalmadı ılac kullandım Dr a gittim olmadı 1 kızım var 4 yasında normal olmustu 2. Kez olmuyor nasip degil mi anlamadım uzuluyorhm fazlasıyla
Hakımızda hayırlısı cnm kızın var allah uzun ömürler versin cümleten evlatlarımıza 1oldusa inşallah 2de olur cok kolanınca da olmuyor bi sure gecmesi gerekiyormuş sabır edecez adetin nezaman geldi

adel8893

ANNEM👵🏻💖BABAM👴🏻💙EŞİM🧔🏻❤ PRENSİM👶🏻💛
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2018
4.288
32.276
Adetime yakın akintim olmuştu adet olcam umudum eylüle kalacak derken hamile olduğumu öğrendim çok şükür 😍🤲🏻❤

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-04-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 128 gün kaldı.

Bebeğiniz erkek ise, bugünlerde testisleri pervis bölgesinden testis torbasına doğru inmeye başlayacaktır. Unutmayın yumurtalıklar ve testisler aynı dokudan meydana gelirler. Aynı dokular bir araya gelerek kızlarda geniş dudakları ve aynı dokular birleşek erkeklerde testis torbasını oluşturur. Doğum planınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Deryakadir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2019
2.489
2.796
Merhaba ben de Eylül’ü bekliyorum bat 7eylül bir tane kızım var ikinciyi istiyorum hayırlısıyla🙏🙏

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-06-2020

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 187 gün kaldı.

Bebeğiniz karın bölgesinde soluk alıp verme hareketleri yapıyor. Bu hareketler bebeğinizin akciğerine amniyotik sıvıyı gönderip alır. Bu sıvının varlığının, akciğerlerdeki hava keselerinin düzgün oluşumuna etkisi önemlidir. Bugünlerde muhtemelen meme başı çevresinin (areola) koyulaşması ve areola çapının artması gözlemlenecektir. Bebeğinizin diş yuvaları gelişmeye ve şekillenmeye devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Zerdem2016

Bir Melek Diliyorum ❤️
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2019
3.461
7.204
selam kızlar... benim eşim şehir dışında çalışıyor ama 2 aydır aynı şehirdeyiz.. temmuzda olmadı ki sperm tahlili kötü çıktı.. pes etmedik.. şimdi ağustosta bat geçti.. pik gününü bekliyorum değerlendirecem.. olmazsa bende sanırım eylüle kalacam... :KK43:

Yukarı Alt