🎀🤰🏼GEBELİK ve DOĞUM 🤱🏼🎀

PeLushbaby

Aktif Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
1.825
1.972
🅺🅰🆂🅸🅼 🅱🅰🆃 🅻İ🆂🆃🅴🆂İ
أولا الله ثم نحن

@Ayga -🎀 🧿12 Kasım🧿🎀
@trncysl - 🎀🧿 14 Kasım🧿🎀
@maalo -🎀🧿 24 Kasım 🧿🎀
@akrep2910- 🎀🧿9 Kasım🧿🎀
@mayasiz -🎀🧿16 Kasım🧿🎀
@Martilikiz07 -🎀🧿15/17 Kasım🧿🎀

Son düzenleme:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-05-2020

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 188 gün kaldı.

Bebeğinizin eli daha işlevsel hale geliyor. Bebeğiniz baş parmağını hareket ettirmeye başladı. Önümüzdeki 3 gün içinde kız bebeklerin dış cinsiyet yapısı erkek bebeklere nazaran daha açıkça ayırt ediliyor. Bebeğinizin baş ve popo arası mesafe yaklaşık 7-9 cm oldu. Ağırlığı ise 35 gram civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

PeLushbaby

Aktif Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
1.825
1.972
Hakımızda hayırlısı cnm kızın var allah uzun ömürler versin cümleten evlatlarımıza 1oldusa inşallah 2de olur cok kolanınca da olmuyor bi sure gecmesi gerekiyormuş sabır edecez adetin nezaman geldi

Bebeğinizin eli daha işlevsel hale geliyor. Bebeğiniz baş parmağını hareket ettirmeye başladı. Önümüzdeki 3 gün içinde kız bebeklerin dış cinsiyet yapısı erkek bebeklere nazaran daha açıkça ayırt ediliyor. Bebeğinizin baş ve popo arası mesafe yaklaşık 7-9 cm oldu. Ağırlığı ise 35 gram civarında.

PeLushbaby

Aktif Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
1.825
1.972
1.5 yıldır deniyoruz olmuyor bu ay da test negatıf.. Eylul icin de umudum kalmadı ılac kullandım Dr a gittim olmadı 1 kızım var 4 yasında normal olmustu 2. Kez olmuyor nasip degil mi anlamadım uzuluyorhm fazlasıyla
Hakımızda hayırlısı cnm kızın var allah uzun ömürler versin cümleten evlatlarımıza 1oldusa inşallah 2de olur cok kolanınca da olmuyor bi sure gecmesi gerekiyormuş sabır edecez adetin nezaman geldi

adel8893

ANNEM👵🏻💖BABAM👴🏻💙EŞİM🧔🏻❤ PRENSİM👶🏻💛
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2018
4.169
31.535
Adetime yakın akintim olmuştu adet olcam umudum eylüle kalacak derken hamile olduğumu öğrendim çok şükür 😍🤲🏻❤

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-04-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 153 gün kaldı.

Önümüzdeki ay içinde bebeğinizin boyu yaklaşık 5 cm ağırlığı yaklaşık 730 gr. artacak. Tebrik ederiz artık 4 aylık hamilesiniz. İki hafta içinde hamileliğinizin yarısına ulaşmış olacaksınız. Bebeğinizin boyu 14-15 cm civarında. Ağırlığı ise 250 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Deryakadir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2019
2.345
2.632
Merhaba ben de Eylül’ü bekliyorum bat 7eylül bir tane kızım var ikinciyi istiyorum hayırlısıyla🙏🙏

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-06-2020

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 202 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 hafta içinde , bebeğinizin böbrekleri tarafından oluşturulan idrar amniyotik sıvı içine atılacaktır. İdrar sterildir ve amniyotik sıvının düzenli değişimi sırasında o da taşınır. Hamileliğin ilerleyen zamanlarında günlük yaklaşık yarım litre idrar atılır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 3-5 cm oldu. Artık mm yerine cm kullanmaya başladık. Bebeğinizin ağırlığı 8 gr civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Zerdem2016

Bir Melek Diliyorum ❤️
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2019
3.461
7.199
selam kızlar... benim eşim şehir dışında çalışıyor ama 2 aydır aynı şehirdeyiz.. temmuzda olmadı ki sperm tahlili kötü çıktı.. pes etmedik.. şimdi ağustosta bat geçti.. pik gününü bekliyorum değerlendirecem.. olmazsa bende sanırım eylüle kalacam... :KK43:

Yukarı Alt