🎀🤰🏼GEBELİK ve DOĞUM 🤱🏼🎀

PeLushbaby

Aktif Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
1.794
1.956
Hakımızda hayırlısı cnm kızın var allah uzun ömürler versin cümleten evlatlarımıza 1oldusa inşallah 2de olur cok kolanınca da olmuyor bi sure gecmesi gerekiyormuş sabır edecez adetin nezaman geldi

PeLushbaby

Aktif Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
1.794
1.956
1.5 yıldır deniyoruz olmuyor bu ay da test negatıf.. Eylul icin de umudum kalmadı ılac kullandım Dr a gittim olmadı 1 kızım var 4 yasında normal olmustu 2. Kez olmuyor nasip degil mi anlamadım uzuluyorhm fazlasıyla
Hakımızda hayırlısı cnm kızın var allah uzun ömürler versin cümleten evlatlarımıza 1oldusa inşallah 2de olur cok kolanınca da olmuyor bi sure gecmesi gerekiyormuş sabır edecez adetin nezaman geldi

adel8893

ANNEM👵🏻💖BABAM👴🏻💙EŞİM🧔🏻❤ PRENSİM👶🏻💛
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2018
4.071
31.152
Adetime yakın akintim olmuştu adet olcam umudum eylüle kalacak derken hamile olduğumu öğrendim çok şükür 😍🤲🏻❤

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-04-2020

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 159 gün kaldı.

Bugün, kekonyum (ilk dışkı) bebeğinizin bağırsaklarında birikmeye başlayacaktır. İçeriği ölmüş hücreler, sindirim salgıları, yutulan amniyotik sıvıdır. Ve anne karnında bebeğiniz tarafından yapılan sindirim pratiği sonucunda üretilmiştir. Bağırsaklar tarafından eminlen amniyotik sıvının büyük bölümü, ortadan kaldırılması için annenin böbreklerine gönderilir. Lanugo dedinlen ince tüylenme görülmeye devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Deryakadir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2019
2.287
2.528
Merhaba ben de Eylül’ü bekliyorum bat 7eylül bir tane kızım var ikinciyi istiyorum hayırlısıyla🙏🙏

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-06-2020

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 208 gün kaldı.

Bebeğinizin başı artık uzunluğunun yarısından daha uzun. Şu an için bebeğinizin yüzü geniş, gözleri birbirinden ayrık, göz kapakları kapalı, kulakları düşük yerleşimlidir. Bu hafta sonunda bebeğinizin boyu yaklaşık 5 cm olacaktır. Bebeğinizin tüm organ sistemleri ve dış yapıları artık mevcut.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Zerdem2016

Bir Melek Diliyorum ❤️
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2019
3.461
7.199
selam kızlar... benim eşim şehir dışında çalışıyor ama 2 aydır aynı şehirdeyiz.. temmuzda olmadı ki sperm tahlili kötü çıktı.. pes etmedik.. şimdi ağustosta bat geçti.. pik gününü bekliyorum değerlendirecem.. olmazsa bende sanırım eylüle kalacam... :KK43:

Yukarı Alt