🎀🤰🏼GEBELİK ve DOĞUM 🤱🏼🎀

PeLushbaby

Aktif Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
1.810
1.962
peluşşş geçen cumartessi negatifti testim, ama ovulasyonlar böyle çıkıyor bak geçen cumadan beri 3 ovulasyon yapıyorum hepsi pozitif..hayırlısıbakalım ya 😍😍
Bende ovolasyon yapmıştım pozitif cıkmıştı öylelikle teste başladım kuzummm inşallah fasulye seninledir Pazartesi dr dayım bende mercimegi görecez inşallah 🤲🥰❤❤❤❤

BUSR4

Yüksek İnşaat Mühendisi
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2017
5.270
12.642
Bende ovolasyon yapmıştım pozitif cıkmıştı öylelikle teste başladım kuzummm inşallah fasulye seninledir Pazartesi dr dayım bende mercimegi görecez inşallah 🤲🥰❤❤❤❤
inşallah yaa mercimeği gör bizim içinde çok dua et kuzum 😍😍

Zerdem2016

Bir Melek Diliyorum ❤️
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2019
3.461
7.199
Benim aklıma da o geliyor çünkü 11.gün yaptığım o markaya birileri çok kötü diye yorum yapmıştı çünkü, değerlendirmeyi düşünüyorum o yüzden bugünü...
O gün pikti kuzum hatırlıorm ben.. Bu kaset tipleri dengesiz... Ama pikti iyi hatırlıorm.. Ay çatlıacaz :KK70:

Zerdem2016

Bir Melek Diliyorum ❤️
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2019
3.461
7.199
Bana bak yolarm saçını.. Zerdoyla düzgn konuş.. Ne demek mercimek :KK70: zerdo bee o zerdooooo borumu :KK70:
Büşra hamileyse onunkide zerdoş olcak :KK70:

Yukarı Alt