• ├ľnemli uyar─▒ ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmedi─či i├žin ├╝yelik bu adresler ile ├╝ye olamaz, ┼čifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ├ťCRETS─░Z ├╝ye olarak yorumlar ile katk─▒da bulunabilir veya akl─▒n─▒za tak─▒lan sorular─▒ sorabilirsiniz.

├ťcretsiz ├╝ye olmak i├žin t─▒klay─▒n...

­čÄÇ­čĄ░­čĆ╝GEBEL─░K ve DO─×UM ­čĄ▒­čĆ╝­čÄÇ

akrep2910

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
20 Aral─▒k 2018
1.003
1.555
Sa─čl─▒kli olsun da hadi hayirliis cnm ka├ž haftal─▒ksn ┼čimdi bende haftaya gidicem kontrole
12+5 can─▒m d├╝n gittim i┼čte ayl─▒k kontrole dedi haftaya yapal─▒m 2 li testi ama burun kemi─či ve ense geni┼čli─či normal g├Âr├╝n├╝yor.Tabi rapor i├žin ┼čart dedi test haftaya yapal─▒m dedi..

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 18-07-2020

Hamileli─čimin 20. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 143 g├╝n kald─▒.

├ľn├╝m├╝zdeki ├╝├ž g├╝n i├žinde bebe─činizin ba┼č─▒nda ince telli sa├žlar ┼čekillenmeye ba┼člayacakt─▒r. Bu sa├žlar bebe─činizin kal─▒c─▒ sa├žlar─▒d─▒r, lanugo (ge├žici t├╝yler) de─čil. Bu kal─▒c─▒ sa├žlar bebe─činizin do─čumundan sonra, iki hafta i├žinde yava┼č yava┼č d├Âk├╝lerek daha kal─▒n sa├žlarla de─či┼čecektir. Bebe─činiz art─▒k nesneleri kavrayabilir.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 320 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 16.4 cm. (Ba┼čtan Popoya)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

bi prenses annesi

B(1.59)B(100)kg­čĄ░b(84)kg­čĄ░g(84)kg­čĄ░h(86)kg
Kay─▒tl─▒ ├ťye
1 Haziran 2018
17.437
40.070
12+5 can─▒m d├╝n gittim i┼čte ayl─▒k kontrole dedi haftaya yapal─▒m 2 li testi ama burun kemi─či ve ense geni┼čli─či normal g├Âr├╝n├╝yor.Tabi rapor i├žin ┼čart dedi test haftaya yapal─▒m dedi..
Anladm cnm MasAllah sa─čl─▒kla ilerlesin insAllah benimde 13+3 olacak

├ľn├╝m├╝zdeki ├╝├ž g├╝n i├žinde bebe─činizin ba┼č─▒nda ince telli sa├žlar ┼čekillenmeye ba┼člayacakt─▒r. Bu sa├žlar bebe─činizin kal─▒c─▒ sa├žlar─▒d─▒r, lanugo (ge├žici t├╝yler) de─čil. Bu kal─▒c─▒ sa├žlar bebe─činizin do─čumundan sonra, iki hafta i├žinde yava┼č yava┼č d├Âk├╝lerek daha kal─▒n sa├žlarla de─či┼čecektir. Bebe─činiz art─▒k nesneleri kavrayabilir.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 320 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 16.4 cm. (Ba┼čtan Popoya)

diloyloy1

Aktif ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 Eyl├╝l 2019
904
2.305
k─▒zlar d├╝n kontrole gittim.2 li testleri i├žin haftaya ├žar┼čamba gidicem tekrar ama doktor k─▒za benzetti bizimkini bir ├ž─▒k─▒nt─▒ g├Ârmedim ama bir 14 . hafta dolsun bakal─▒m dedi
Ayy ├žok sevindim can─▒m benim pipili senin k─▒za talip olur ├Âyleyse :KK70:

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 06-07-2020

Hamileli─čimin 22. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 131 g├╝n kald─▒.

Bug├╝n, bebe─činizin ba┼č sa├žlar─▒ g├Âr├╝n├╝r olacakt─▒r ve ka┼člar─▒ belirginle┼čmeye ba┼čl─▒yor. Bebe─činizin ka┼č ve kirpikleri b├╝y├╝yor. Bebe─činizin sa├žlar─▒ ne kadar koyu olursa olsun hen├╝z daha pigmentle┼čmi┼č durumda de─čil. 3-4 hafta i├žinde bebe─činiz ka┼člar─▒ beyaz bir ┼čerit gibi g├Âz├╝kecek. ┼×u anda bebe─činizin sa├žlar─▒ beyaz ve ├žok k─▒sad─▒r.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 470 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 26.7 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Ayse denz

Hay─▒rl─▒s─▒n─▒ diliyorum­čś╗­čÖĆ
Kay─▒tl─▒ ├ťye
18 Nisan 2019
723
1.248
K─▒zlar 27 aral─▒kta catlatma inesi vuruldum ineden 11 g├╝n sonra test yapdim 359 ├ž─▒kd─▒ 13. G├╝n tekrar test yapdim 53 ├ž─▒kd─▒ b├Âyle olan varm─▒ k─▒zlar yada hala ine etkisimj var bilgisi olan varm─▒ kizlar

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 21-09-2020

Hamileli─čimin 11. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 208 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizin ba┼č─▒ art─▒k uzunlu─čunun yar─▒s─▒ndan daha uzun. ┼×u an i├žin bebe─činizin y├╝z├╝ geni┼č, g├Âzleri birbirinden ayr─▒k, g├Âz kapaklar─▒ kapal─▒, kulaklar─▒ d├╝┼č├╝k yerle┼čimlidir. Bu hafta sonunda bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 5 cm olacakt─▒r. Bebe─činizin t├╝m organ sistemleri ve d─▒┼č yap─▒lar─▒ art─▒k mevcut.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 8 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 31 mm. (Ba┼čtan Popoya)

Temeraire

Aktif ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
7 Ocak 2017
208
177
Arkada┼člar bug├╝n adetin 9.gunu ve 2 tane Yumurta olu┼čmu┼č Ôś║ biri 12bucuk biri de 13bucuk mm imi┼č.Bir de ovulasyon yap─▒yordum d├╝n Yumurtlama bug├╝n ├žatlama g├Âz├╝kt├╝. Acaba bu ovulasyondaki koyuluk 13mm olan yumurtadan dolay─▒ mi yoksa ├žatlam─▒┼č bir yumurta vard─▒ da bug├╝n ultrasonda g├Âremedik mi? ­čÖä

Eklentiler

PeLushbaby

­čĹĹ DontÔÇÖt be late for anything ...­čĹĹ
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
17 A─čustos 2019
1.870
1.995
:halay:

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 27-05-2020

Hamileli─čimin 27. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 91 g├╝n kald─▒.

Bebe─činiz son 7 g├╝n i├žinde 13 mm b├╝y├╝d├╝. Bebe─činiz b├╝y├╝d├╝k├že nefes darl─▒─č─▒n─▒z artacakt─▒r. B├╝y├╝yen rahminiz diyafram─▒n─▒z ├╝zerine bask─▒ yaparken, ci─čerlerinizi hava ile doldurman─▒z ve nefes al─▒p vermeniz zorla┼čacakt─▒r.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 960 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 36.6 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Martilikiz07

ÔÖą´ŞĆÔÖą´ŞĆ
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
5 Nisan 2019
5.336
6.091

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 23-08-2020

Hamileli─čimin 15. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 179 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizdeki h─▒zl─▒ ve s├╝rekli b├╝y├╝me onun ├Âncesine g├Âre daha ├ževik olmas─▒n─▒ sa─člar. ├ľrne─čin ┼čimdi bebe─činiz kafas─▒n─▒ d├Ând├╝rebiliyor, a─čz─▒n─▒ a├žabiliyor ve dudaklar─▒n─▒ s─▒k─▒ca bast─▒rabiliyor. Bebe─činiz yakla┼č─▒k 28 gr a─č─▒rl─▒─č─▒nda ve 8-9 cm uzunlu─čunda .Muhtemelen sabah bulant─▒lar─▒n─▒z ya ├žok azald─▒ yada tamamen bitti.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 74 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 87 mm. (Ba┼čtan Popoya)

bi prenses annesi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
1 Haziran 2018
17.437
40.070
G├╝nayd─▒n k─▒zlar

PeLushbaby

­čĹĹ DontÔÇÖt be late for anything ...­čĹĹ
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
17 A─čustos 2019
1.870
1.995
BACILARIM nabersiniz ­čÄŐ­čÄë­čą░­čą░­čą░

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 27-05-2020

Hamileli─čimin 27. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 91 g├╝n kald─▒.

Bebe─činiz son 7 g├╝n i├žinde 13 mm b├╝y├╝d├╝. Bebe─činiz b├╝y├╝d├╝k├že nefes darl─▒─č─▒n─▒z artacakt─▒r. B├╝y├╝yen rahminiz diyafram─▒n─▒z ├╝zerine bask─▒ yaparken, ci─čerlerinizi hava ile doldurman─▒z ve nefes al─▒p vermeniz zorla┼čacakt─▒r.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 960 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 36.6 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

bi prenses annesi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
1 Haziran 2018
17.437
40.070

Yukar─▒ Alt