­čÄÇ­čĄ░­čĆ╝GEBEL─░K ve DO─×UM ­čĄ▒­čĆ╝­čÄÇ

flzdem

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 Kas─▒m 2017
42
22
Adetime yak─▒n akintim olmu┼čtu adet olcam umudum eyl├╝le kalacak derken hamile oldu─čumu ├Â─črendim ├žok ┼č├╝k├╝r ­čśŹ­čĄ▓­čĆ╗ÔŁĄ
─░yi g├╝nler sizi bi┼čey sormak istiyorum adetine yak─▒n ak─▒nt─▒ oldum demi┼čsiniz bu ak─▒nt─▒ adet ak─▒nt─▒s─▒ gibi bende bu ay hep 2 g├╝n erken oldum hemde ├žok az oldum ve 3 g├╝n s├╝rd├╝ o y├╝zden sormak istedim kafamda soru i┼čaretleri oldu acaba yerle┼čme kanamas─▒ diye

PeLushbaby

Aktif ├ťye
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
17 A─čustos 2019
1.846
1.980
Adetime yak─▒n akintim olmu┼čtu adet olcam umudum eyl├╝le kalacak derken hamile oldu─čumu ├Â─črendim ├žok ┼č├╝k├╝r ­čśŹ­čĄ▓­čĆ╗ÔŁĄ
Hay─▒rl─▒ oldun cnm bizde Eyl├╝l bekleyecez ALLAHÔÇŁ─▒n izniyle ­č弭čĄ░­čĆ╝­č弭čĄ░­čĆ╝­č弭čĄ░­čĆ╝

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 27-05-2020

Hamileli─čimin 16. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 170 g├╝n kald─▒.

Rahim geni┼člemesini destekleyen ba─člardan dolay─▒ s─▒rt ve kar─▒n a─čr─▒lar─▒ ya┼čayabilirsiniz. A─čr─▒n─▒z─▒ azaltmak i├žin yataktan veya sandalyeden kalkarken dizlerinizi birbirinden a├ž─▒k ve geni┼č tutun. Doktorunuz bu s─▒ralarda sizden n├Âral t├╝p defekti veya down sendromu taramas─▒ i├žin testler isteyebilir.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 110 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 10.1 cm. (Ba┼čtan Popoya)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

PeLushbaby

Aktif ├ťye
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
17 A─čustos 2019
1.846
1.980
Ben de ┼čuraya sivi┼čayim bat 10 eylul sanmiyorum ama yine de ovulasyon testi yapiyorum uzun zamandr 2.yi bekliyorum
Cnm bende 10gundur test yap─▒yorum silik ├ž─▒k─▒yor bu sabah oldum adet galiba cok umutsuzum ­čśĽ

Rahim geni┼člemesini destekleyen ba─člardan dolay─▒ s─▒rt ve kar─▒n a─čr─▒lar─▒ ya┼čayabilirsiniz. A─čr─▒n─▒z─▒ azaltmak i├žin yataktan veya sandalyeden kalkarken dizlerinizi birbirinden a├ž─▒k ve geni┼č tutun. Doktorunuz bu s─▒ralarda sizden n├Âral t├╝p defekti veya down sendromu taramas─▒ i├žin testler isteyebilir.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 110 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 10.1 cm. (Ba┼čtan Popoya)

gizsiz

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
20 Kas─▒m 2018
2.785
5.119
Her ay─▒n gebelik grubuna kat─▒l─▒yorum. :KK48::KK48::KK48:Tabiki bu ayda birlikteyiz k─▒zlar. agustos hayalleri finish..
Ama ben bug├╝n ne yapt─▒m biliyomusunuz? sosyal mecra hesaplar─▒n─▒zdan ara┼čt─▒r─▒n buray─▒.'yan─▒klar baharat' oray─▒ arad─▒m tahl─▒l sonuclar─▒m─▒ g├Ânderdim. bana ne gerekir diye bi ka├ž par├ža ┼čey g├Ânderecek. bitki kar─▒┼č─▒mlar─▒.En sorunu olanlar bile gebe kalm─▒┼č. Regl zaman─▒ kullan─▒lmamas─▒ gerekiyormu┼č.Gelsin bakal─▒m bide bunu deneyelim.Sizde bi bak─▒n. bana yarar─▒ olmaz. i├žinizden birine yarar─▒ dokunur belki nasiplenmi┼č olur.

PeLushbaby

Aktif ├ťye
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
17 A─čustos 2019
1.846
1.980
Merhaba ben de Eyl├╝lÔÇÖ├╝ bekliyorum bat 7eyl├╝l bir tane k─▒z─▒m var ikinciyi istiyorum hay─▒rl─▒s─▒yla­čÖĆ­čÖĆ
─░n┼čallah cnm hay─▒rl─▒s─▒yla gelecekler meleklerimiz ÔŁĄ­čĄ░­čĆ╝­č弭čĺĽ

adel8893

ANNEM­čĹÁ­čĆ╗­čĺľBABAM­čĹ┤­čĆ╗­čĺÖE┼×─░M­čžö­čĆ╗ÔŁĄ PRENS─░M­čĹ­čĆ╗­čĺŤ
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 Aral─▒k 2018
4.295
32.366

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 12-04-2020

Hamileli─čimin 23. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 125 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizinn Orta kula─č─▒ndaki kemikler(insan v├╝cudundaki ├╝├ž k├╝├ž├╝k 3 kemik: ├žeki├ž, ├Ârs ve ├╝zengi) ses iletimi m├╝mk├╝n k─▒lmak i├žin sertle┼čmeye ba┼čl─▒yor. Bebe─činizin d─▒┼č d├╝nya ile ilgili hi├ž bir deneyimi olmad─▒─č─▒ i├žin bebe─činizin beynine giden ses bilgileri yorumlanamaz. (├ľrne─čin birisinin konu┼čmas─▒ bir k├Âpek havlamas─▒) Sadece ses ┼čideti bebe─činiz taraf─▒ndan dikkate al─▒n─▒r ├ž├╝nk├╝ y├╝ksek sesler bebe─činizin irkilme refleksini tetikler.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 550 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 27.8 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

PeLushbaby

Aktif ├ťye
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
17 A─čustos 2019
1.846
1.980
Her ay─▒n gebelik grubuna kat─▒l─▒yorum. :KK48::KK48::KK48:Tabiki bu ayda birlikteyiz k─▒zlar. agustos hayalleri finish..
Ama ben bug├╝n ne yapt─▒m biliyomusunuz? sosyal mecra hesaplar─▒n─▒zdan ara┼čt─▒r─▒n buray─▒.'yan─▒klar baharat' oray─▒ arad─▒m tahl─▒l sonuclar─▒m─▒ g├Ânderdim. bana ne gerekir diye bi ka├ž par├ža ┼čey g├Ânderecek. bitki kar─▒┼č─▒mlar─▒.En sorunu olanlar bile gebe kalm─▒┼č. Regl zaman─▒ kullan─▒lmamas─▒ gerekiyormu┼č.Gelsin bakal─▒m bide bunu deneyelim.Sizde bi bak─▒n. bana yarar─▒ olmaz. i├žinizden birine yarar─▒ dokunur belki nasiplenmi┼č olur.
Bekliyoruz cnmmmÔŁĄ Benimde mort hayaler

PeLushbaby

Aktif ├ťye
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
17 A─čustos 2019
1.846
1.980
Bn de kahverengi akinti geliyor adet onces─▒ her ─▒ht─▒male kars─▒ test yapt─▒m negat─▒f bat 20 eylul c─▒varu
Ben bug├╝n oldum bakal─▒m ne olacak bat lar─▒ yazal─▒m hay─▒rl─▒s─▒yla

Yukar─▒ Alt