• ─░stedi─čin her konuda ba┼čar─▒l─▒ olabilirsin! Saklama KendiniÔÇŽ
    Detaylar─▒ incelemek i├žin t─▒kla!
  • P─▒nar Labneli Tarif Yar─▒┼čmas─▒ 4. Hafta yar─▒┼čma ba┼člad─▒.
    P─▒nar Labne lezzetler─▒ yar─▒┼č─▒yor. Her hafta birinciye s├╝priz hediyeler.
    Lezzetli yar─▒┼čmaya kat─▒lmak i├žin HEMEN TIKLA !..

­čÄÇ­čĄ░­čĆ╝GEBEL─░K ve DO─×UM ­čĄ▒­čĆ╝­čÄÇ

PeLushbaby

­čĹĹ DontÔÇÖt be late for anything ...­čĹĹ
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
17 A─čustos 2019
1.885
2.002
25
Herkese merhaba. E┼čim tedavide benim, ama tabi yine de her ay insan umutlan─▒yor. Bu ay ├žatlama d├Ânemim bol ak─▒nt─▒l─▒ ge├žti, kahverengi ak─▒nt─▒ bile g├Ârd├╝m ├žok ilgin├žtir. ├çok bel a─čr─▒m oldu. Velhas─▒l bat 31 a─čustos. Eyl├╝lde y─▒ld├Ân├╝n├╝m├╝z. Her sene eyl├╝lde dile─čim ayn─▒. Bu y─▒l 4. senemiz. Allah dileyen herkesin kuca─č─▒n─▒ hay─▒rl─▒s─▒yla doldursun. Evlat hasretiyle ya┼čamak ├žok zor.
Aminnnnnnnnnn ─░N┼×ALLAH cnm ALLAH ÔÇťtan umut kesilmiyor in┼čallah bebe─čin gelir bu ay

PeLushbaby

Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
17 A─čustos 2019
1.885
2.002
25
valla kafay─▒ yedik bac─▒m napal─▒m. birazda b├Âyle deniyelim yaa
Evet bakal─▒m hay─▒rl─▒s─▒yla sa─čl─▒k ├Ânce gerisi geliyor yava┼č yava┼č kafalar rahat olmas─▒ laz─▒m bizde o yok bebe─či elimizle koyacaz elimizde olsa ­čśé­čśé­čśé

PeLushbaby

Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
17 A─čustos 2019
1.885
2.002
25
Kimyasal ┼č├Âyle bi┼čey can─▒m daha kese olu┼čmadan bebek e─čer sa─čl─▒kl─▒ de─čilse v├╝cut onu d─▒┼čar─▒ at─▒yomu┼č de─čerler de normal y├╝kselmiyo ├žok az art─▒yo
Ama adet gununde mi yoksa sonradan m─▒ benim 11 gun ge├žti sabah yine silik ├ž─▒kt─▒ ondan sonra kanama oldu kafam ├žok kar─▒┼č─▒k

gizsiz

Ge├žici Olarak Hesap Pasiftir !
├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
20 Kas─▒m 2018
3.568
7.131
Evet bakal─▒m hay─▒rl─▒s─▒yla sa─čl─▒k ├Ânce gerisi geliyor yava┼č yava┼č kafalar rahat olmas─▒ laz─▒m bizde o yok bebe─či elimizle koyacaz elimizde olsa ­čśé­čśé­čśé
Tabi can─▒mm bi amuda kalkmad─▒m derler ya. ben onu bile yapt─▒m. a─čz─▒mdan ├ž─▒kacakt─▒ art─▒k :KK48::KK48::KK48::KK48: ayy ileride ├žocuguma anlat─▒cam. sen ol diye neler yapt─▒m dicem.Rabbim izin verirse

Cerenim01

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
12 A─čustos 2019
310
219
22
Ama adet gununde mi yoksa sonradan m─▒ benim 11 gun ge├žti sabah yine silik ├ž─▒kt─▒ ondan sonra kanama oldu kafam ├žok kar─▒┼č─▒k
Silik ├žizgi bile ├ž─▒kt─▒ysa hamilesindir benimde 11 g├╝n g├╝n├╝m ge├žmi┼čti bence bi hastaneye ├ž─▒k─▒p kan testi vermen daha do─čru olur

PeLushbaby

Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
17 A─čustos 2019
1.885
2.002
25
Tabi can─▒mm bi amuda kalkmad─▒m derler ya. ben onu bile yapt─▒m. a─čz─▒mdan ├ž─▒kacakt─▒ art─▒k :KK48::KK48::KK48::KK48: ayy ileride ├žocuguma anlat─▒cam. sen ol diye neler yapt─▒m dicem.Rabbim izin verirse
Bende kalkt─▒m valla ilk ├žocuk sa ­čśé­čśé­čśé­čśé

Uraniaaflora

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
22 Mart 2019
3.176
2.975
K─▒zlar bu kimyasal─▒ soylermisiniz nas─▒l bende bu ay kimyasal oldum galiba adetim 28gunde bir olur temuz 14 du son hesaba gore 11bu ay ama gelmedi test yapt─▒m bi iki defa net ├žizgi c─▒kt─▒ sonra surekli silik ve bu sabah yine yapt─▒m yine silik ├çocuklar─▒ okula g├Ât├╝r├╝rken bir┼čey akt─▒ anlad─▒m ama bakt─▒m pembe ama adet gibi geliyor ┼čimdi
Reglime 5 gun varken test yaptm silik cikti
Kan verdim 24 33 48 64 sirayla gtti tabi dr dusecek kimyasal gebelik sayilmaz dedi regl oldm snra agrili bir sekilde kan degerim regl 3.gunu 3. 67 falandi regl gunu yine silik czgi cikmsti

adel8893

ANNEM­čĹÁ­čĆ╗­čĺľBABAM­čĹ┤­čĆ╗­čĺÖE┼×─░M­čžö­čĆ╗ÔŁĄ PRENS─░M­čĹ­čĆ╗­čĺŤ
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 Aral─▒k 2018
5.686
43.326
Bnde de ak─▒nt─▒ oluyor son zamanlarda ama bu ┼čefer adete 1 hafta kala oldu koyu kahve uzayan bir ak─▒nt─▒ sizinki nas─▒ld─▒ acaba ben test yapt─▒m 2 defa negat─▒f
Koyu de─čildi benim yap─▒┼čkan falanda de─čildi b├Âyle sanki bi damla suyun i├žine kahverengi bise at─▒lm─▒┼č gibiydi

PeLushbaby

Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
17 A─čustos 2019
1.885
2.002
25
Reglime 5 gun varken test yaptm silik cikti
Kan verdim 24 33 48 64 sirayla gtti tabi dr dusecek kimyasal gebelik sayilmaz dedi regl oldm snra agrili bir sekilde kan degerim regl 3.gunu 3. 67 falandi regl gunu yine silik czgi cikmsti
Cok a─čr─▒l─▒ oldu mu

dlkkydlntpl

Cemre + Umut = ­čĹĘÔÇŹ­čĹęÔÇŹ­čĹžÔÇŹ­čĹŽ
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
11 Ekim 2017
12.031
10.888
29
Selam arkada┼člar Bu ay Nasip olmad─▒ Bebi┼č ÔÇťRABB─░M ÔÇťen do─čru zaman─▒ bekliyordur inan─▒yorum adetimden 10 g├╝n ge├žti silik ├ž─▒k─▒yordu test ama bug├╝n adet oldum san─▒r─▒m Eyl├╝l i├žin say─▒ma birlikte ba┼čl─▒yal─▒m Yumurtalama g├╝n├╝ adet g├╝n├╝ birlikte hesaplama yapal─▒m ­čĹ╝­čĆ╗­č弭čĄ░­čĆ╝­čÖĆ­čĆ╗E╠żY╠żL╠ż├ťL╠ż B╠żE╠żB╠ż─░┼×L╠żE╠żR╠ż─░ G╠żE╠żL╠żS╠ż─░N╠ż­čÖĆ­čĆ╗­čĄ░­čĆ╝­č弭čĹ╝­čĆ╗
6.ay─▒m 15 ay once 20 haftal─▒k kayb─▒m var buay 9.17.gunlerde seh─▒r d─▒s─▒ndayd─▒m yumurtlamay─▒ ovuyla tak─▒p ett─▒m ama test─▒m b─▒tt─▒ oyuzden em─▒n olamad─▒m ─▒k─▒ gun sonra adet olmam laz─▒m genelde gec yumurtluyorum hay─▒rl─▒s─▒ hakk─▒m─▒zda s─▒zler neler yap─▒yorsunuz