­čÄÇ­čĄ░­čĆ╝GEBEL─░K ve DO─×UM ­čĄ▒­čĆ╝­čÄÇ

PeLushbaby

Aktif ├ťye
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
17 A─čustos 2019
1.787
1.953
Merhaba k─▒zlar benimde bat 9 eyl├╝l bu ay ov├╝lasyon testi kullanmaya ba┼člad─▒m umar─▒m do─čru g├╝nleri bulurum bi kere kimyasal d├╝┼č├╝─č├╝m oldu Anne olmay─▒ ├žok istiyorum hakk─▒m─▒zda hay─▒rl─▒s─▒ olsun ­čśŐ:emir_bebek:
Ho┼č geldin cnm nas─▒l ├Â─črendin kimyasal oldu─čunu biraz acarm─▒s─▒n konuyu

gizsiz

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
20 Kas─▒m 2018
1.929
3.077
Bekliyoruz cnmmmÔŁĄ Benimde mort hayaler
EYL├ťL BAT 22 . Umar─▒m 22sinde ├ž─▒─čl─▒k atarak gelirim. ve bu ay ├žok umursamay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. afedersiniz ama ili┼čki s─▒ras─▒nda bile akl─▒m acaba tutacakm─▒ fikrinde. nas─▒l olsun ki bu ├žocuk.sal─▒cam keyfime bak─▒cam

adel8893

ANNEM­čĹÁ­čĆ╗­čĺľBABAM­čĹ┤­čĆ╗­čĺÖE┼×─░M­čžö­čĆ╗ÔŁĄ PRENS─░M­čĹ­čĆ╗­čĺŤ
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 Aral─▒k 2018
4.049
31.035
─░yi g├╝nler sizi bi┼čey sormak istiyorum adetine yak─▒n ak─▒nt─▒ oldum demi┼čsiniz bu ak─▒nt─▒ adet ak─▒nt─▒s─▒ gibi bende bu ay hep 2 g├╝n erken oldum hemde ├žok az oldum ve 3 g├╝n s├╝rd├╝ o y├╝zden sormak istedim kafamda soru i┼čaretleri oldu acaba yerle┼čme kanamas─▒ diye
Iyi g├╝nler. Ak─▒nt─▒ bende hi├ž olmazd─▒ klomen kulland─▒ktan sonra ak─▒nt─▒ ve ard─▒ndan adet olurdum bu ayda ak─▒nt─▒ olumca kahvesi bi leke adet olucam sand─▒m olmad─▒m 10 g├╝n ge├žince bi test yapay─▒m dedim i┼čte sonu├ž olumlu oldu.

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 22-04-2020

Hamileli─čimin 18. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 160 g├╝n kald─▒.

Art─▒k bebe─činizin akci─čerinin oksijen - korbondioksit de─či┼čimi haricinde olan b├╝t├╝n ├Ânemli unsurlar─▒ geli┼čmi┼č durumda. Bundan dolay─▒ bebe─činizin hava solumas─▒ ┼čimdilik m├╝mk├╝n de─čil. ├ľn├╝m├╝zdeki ├╝├ž g├╝n i├žinde bebe─činizin ayak izi ve parmak izi ┼čekillenmi┼č olacak. Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 13-14 cm. ve a─č─▒rl─▒─č─▒ yakla┼č─▒k 150-200 gr civar─▒nda.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 210 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 14.2 cm. (Ba┼čtan Popoya)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

flzdem

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 Kas─▒m 2017
35
22
Iyi g├╝nler. Ak─▒nt─▒ bende hi├ž olmazd─▒ klomen kulland─▒ktan sonra ak─▒nt─▒ ve ard─▒ndan adet olurdum bu ayda ak─▒nt─▒ olumca kahvesi bi leke adet olucam sand─▒m olmad─▒m 10 g├╝n ge├žince bi test yapay─▒m dedim i┼čte sonu├ž olumlu oldu.
Te┼čekk├╝rler

PeLushbaby

Aktif ├ťye
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
17 A─čustos 2019
1.787
1.953
EYL├ťL BAT 22 . Umar─▒m 22sinde ├ž─▒─čl─▒k atarak gelirim. ve bu ay ├žok umursamay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. afedersiniz ama ili┼čki s─▒ras─▒nda bile akl─▒m acaba tutacakm─▒ fikrinde. nas─▒l olsun ki bu ├žocuk.sal─▒cam keyfime bak─▒cam
Benim gibi manyak

PeLushbaby

Aktif ├ťye
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
17 A─čustos 2019
1.787
1.953
benim de bat eyl├╝l 15, bir tane kimyasal─▒m var. eyl├╝l de bakal─▒m ne olacak ? hay─▒rl─▒s─▒.
K─▒zlar bu kimyasal─▒ soylermisiniz nas─▒l bende bu ay kimyasal oldum galiba adetim 28gunde bir olur temuz 14 du son hesaba gore 11bu ay ama gelmedi test yapt─▒m bi iki defa net ├žizgi c─▒kt─▒ sonra surekli silik ve bu sabah yine yapt─▒m yine silik ├çocuklar─▒ okula g├Ât├╝r├╝rken bir┼čey akt─▒ anlad─▒m ama bakt─▒m pembe ama adet gibi geliyor ┼čimdi

PeLushbaby

Aktif ├ťye
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
17 A─čustos 2019
1.787
1.953
selam k─▒zlar... benim e┼čim ┼čehir d─▒┼č─▒nda ├žal─▒┼č─▒yor ama 2 ayd─▒r ayn─▒ ┼čehirdeyiz.. temmuzda olmad─▒ ki sperm tahlili k├Ât├╝ ├ž─▒kt─▒.. pes etmedik.. ┼čimdi a─čustosta bat ge├žti.. pik g├╝n├╝n├╝ bekliyorum de─čerlendirecem.. olmazsa bende san─▒r─▒m eyl├╝le kalacam... :KK43:
─░N┼×ALLAH cnm olacak ALLAH ├çOK B├ťY├ťK ÔŁĄÔŁĄ

Yukar─▒ Alt