­čÄÇ­čĄ░­čĆ╝GEBEL─░K ve DO─×UM ­čĄ▒­čĆ╝­čÄÇ

Semipermeable

Pop├╝ler ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
4 A─čustos 2012
1.501
1.637
K─▒zlar bu kimyasal─▒ soylermisiniz nas─▒l bende bu ay kimyasal oldum galiba adetim 28gunde bir olur temuz 14 du son hesaba gore 11bu ay ama gelmedi test yapt─▒m bi iki defa net ├žizgi c─▒kt─▒ sonra surekli silik ve bu sabah yine yapt─▒m yine silik ├çocuklar─▒ okula g├Ât├╝r├╝rken bir┼čey akt─▒ anlad─▒m ama bakt─▒m pembe ama adet gibi geliyor ┼čimdi

bende de test yapt─▒─č─▒mda hep silik ├ž─▒kt─▒ hi├ž koyula┼čmad─▒ kan verdim 16 ├ž─▒kt─▒, 2 g├╝n sonra tekrar verdim 17 c─▒kt─▒. sonra zaten adet oldum. yava┼č yava┼č. doktor dedi sen cok bilincli oldugun ─▒c─▒n anlad─▒n yoksa tam adet gunumde oldum adet.

PeLushbaby

Aktif ├ťye
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
17 A─čustos 2019
1.845
1.980

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 27-05-2020

Hamileli─čimin 16. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 173 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizn ba┼č─▒ ve boynu art─▒k daha dik ve d├╝z bir hatta g├Âr├╝l├╝yor. ├ľn├╝m├╝zdeki 3 ay boyunca daha ├žok kilo alacaks─▒n─▒z. Bunun sebebi bebe─činizin h─▒zla b├╝y├╝mesi. Kilo art─▒┼člar─▒n─▒za dikkat etmelisiniz. Bug├╝n ultrasonda bebe─činizi ba┼č parma─č─▒n─▒ emerken g├Ârebilirsiniz.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 110 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 10.1 cm. (Ba┼čtan Popoya)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Minnieee

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
2 A─čustos 2019
82
112
Iyi g├╝nler. Ak─▒nt─▒ bende hi├ž olmazd─▒ klomen kulland─▒ktan sonra ak─▒nt─▒ ve ard─▒ndan adet olurdum bu ayda ak─▒nt─▒ olumca kahvesi bi leke adet olucam sand─▒m olmad─▒m 10 g├╝n ge├žince bi test yapay─▒m dedim i┼čte sonu├ž olumlu oldu.
Bnde de ak─▒nt─▒ oluyor son zamanlarda ama bu ┼čefer adete 1 hafta kala oldu koyu kahve uzayan bir ak─▒nt─▒ sizinki nas─▒ld─▒ acaba ben test yapt─▒m 2 defa negat─▒f

PeLushbaby

Aktif ├ťye
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
17 A─čustos 2019
1.845
1.980
bende de test yapt─▒─č─▒mda hep silik ├ž─▒kt─▒ hi├ž koyula┼čmad─▒ kan verdim 16 ├ž─▒kt─▒, 2 g├╝n sonra tekrar verdim 17 c─▒kt─▒. sonra zaten adet oldum. yava┼č yava┼č. doktor dedi sen cok bilincli oldugun ─▒c─▒n anlad─▒n yoksa tam adet gunumde oldum adet.
Benim iki teste koyu c─▒kt─▒ gitikce silik oldu a─č─▒r m─▒ ge├žirdin adet gunumu bu gunden hesaplamam gerek herhalde

Bebe─činizn ba┼č─▒ ve boynu art─▒k daha dik ve d├╝z bir hatta g├Âr├╝l├╝yor. ├ľn├╝m├╝zdeki 3 ay boyunca daha ├žok kilo alacaks─▒n─▒z. Bunun sebebi bebe─činizin h─▒zla b├╝y├╝mesi. Kilo art─▒┼člar─▒n─▒za dikkat etmelisiniz. Bug├╝n ultrasonda bebe─činizi ba┼č parma─č─▒n─▒ emerken g├Ârebilirsiniz.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 110 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 10.1 cm. (Ba┼čtan Popoya)

Mucizeminik

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
12 A─čustos 2019
269
206
N
Ho┼č geldin cnm nas─▒l ├Â─črendin kimyasal oldu─čunu biraz acarm─▒s─▒n konuyu
Can─▒m ├Â─črendi─čimde adetim 3 g├╝n ge├žmi┼čti kanda bhcg o zaman y├╝kselmeye ba┼člad─▒ onun ├Âncesinde hi├ž bi ┼čekilde kandada idrarda da ├ž─▒kmam─▒┼čt─▒ normalde de─čerler iki g├╝nde bir iki kat─▒na ├ž─▒kams─▒ gerekiyo ama benimki ├žok az y├╝kseliyodu 11 g├╝n g├╝n├╝m ge├žti sabah uyand─▒─č─▒mda kanamam olmu┼čtu 5 g├╝n hastanede yatt─▒m i─čne falan yapt─▒lar ama d├╝┼č├╝kle sonland─▒

PeLushbaby

Aktif ├ťye
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
17 A─čustos 2019
1.845
1.980
N
Can─▒m 2 g├╝n g├╝n├╝m ge├žmi┼čti kan tahlili yapt─▒rd─▒k hi├ž bi┼čey ├ž─▒kmad─▒ daha sonradan idrar testi yapt─▒m ├žok silik ├žizgi ├ž─▒kt─▒ kan de─čerleri normalde iki kat─▒na ├ž─▒kmas─▒ gerekirken binimki ├žok az art─▒yodu
Can─▒m ├Â─črendi─čimde adetim 3 g├╝n ge├žmi┼čti kanda bhcg o zaman y├╝kselmeye ba┼člad─▒ onun ├Âncesinde hi├ž bi ┼čekilde kandada idrarda da ├ž─▒kmam─▒┼čt─▒ normalde de─čerler iki g├╝nde bir iki kat─▒na ├ž─▒kams─▒ gerekiyo ama benimki ├žok az y├╝kseliyodu 11 g├╝n g├╝n├╝m ge├žti sabah uyand─▒─č─▒mda kanamam olmu┼čtu 5 g├╝n hastanede yatt─▒m i─čne falan yapt─▒lar ama d├╝┼č├╝kle sonland─▒
Benimde kanamam oldu bug├╝n acaba var m─▒ du┼čuk olmas─▒n die ┼čupe ediyorum ­čśö

PeLushbaby

Aktif ├ťye
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
17 A─čustos 2019
1.845
1.980
EYL├ťL BAT 22 . Umar─▒m 22sinde ├ž─▒─čl─▒k atarak gelirim. ve bu ay ├žok umursamay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. afedersiniz ama ili┼čki s─▒ras─▒nda bile akl─▒m acaba tutacakm─▒ fikrinde. nas─▒l olsun ki bu ├žocuk.sal─▒cam keyfime bak─▒cam
─░n┼čallah cokkkkkk aminnnnn

PeLushbaby

Aktif ├ťye
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
17 A─čustos 2019
1.845
1.980

efsuni06

Pop├╝ler ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
8 Eyl├╝l 2013
498
433
Herkese merhaba. E┼čim tedavide benim, ama tabi yine de her ay insan umutlan─▒yor. Bu ay ├žatlama d├Ânemim bol ak─▒nt─▒l─▒ ge├žti, kahverengi ak─▒nt─▒ bile g├Ârd├╝m ├žok ilgin├žtir. ├çok bel a─čr─▒m oldu. Velhas─▒l bat 31 a─čustos. Eyl├╝lde y─▒ld├Ân├╝n├╝m├╝z. Her sene eyl├╝lde dile─čim ayn─▒. Bu y─▒l 4. senemiz. Allah dileyen herkesin kuca─č─▒n─▒ hay─▒rl─▒s─▒yla doldursun. Evlat hasretiyle ya┼čamak ├žok zor.

Yukar─▒ Alt