­čÄÇ­čĄ░­čĆ╝GEBEL─░K ve DO─×UM ­čĄ▒­čĆ╝­čÄÇ

adel8893

ANNEM­čĹÁ­čĆ╗­čĺľBABAM­čĹ┤­čĆ╗­čĺÖE┼×─░M­čžö­čĆ╗ÔŁĄ PRENS─░M­čĹ­čĆ╗­čĺŤ
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 Aral─▒k 2018
5.560
43.025

cgokce

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
21 A─čustos 2019
39
47
27
K─▒zlar yumurtlama zaman─▒n─▒ nas─▒l hesapl─▒yoruz
Standart hesap ┼č├Âyle: Ka├ž g├╝nde bir adet oluyorsun mesela 27 olsun. Adette 14 g├╝n kala ger├žekle┼čir yumurtlama.
27-14=13 yap─▒yosun. Adet g├Ârd├╝kten sonra 13 g├╝n sonras─▒ yumurtlaman olur. Ama ge├ž yumurtlama da olabilir folik├╝l veya h─▒zl─▒ da geli┼čebilir. Ovulasyon testiyle takip en do─čru sonucu verecektir. Ahenfatma Ahenfatma

bi prenses annesi

­čĄ░b┼člngc(84)kg­čĄ░39 hafta g├╝ncel(98)kg
Kay─▒tl─▒ ├ťye
1 Haziran 2018
19.660
46.450
26
BAT YAZALIM ARKADA┼×LAR KATILMAK ─░STEYEN YAZSIN L─░STEY─░ HAZIRLIYORUM ÔŁĄ­čĺĽÔŁĄ­čĺĽÔŁĄ­č弭čą░. GELS─░NNN EYL├ťL BEB─░┼×LER─░─░. ­čą░­čÖĆ­čĆ╗ ­čĄ░­čĆ╝ÔŁĄ­čĄ░­čĆ╝ ­čÖĆ­čĆ╗
bu ay klomen kullan─▒yorum y├╝n├╝ yumurtlama ne zmn olur ne biter bilmiorim ama 14 Eyl├╝l olarak kaydedersen sevinirm
Klomen estrofem bir kac tane daha B─▒ sey kulland─▒m isimleri akl─▒mda yok klomen kist yapt─▒ bnde etkisi olmad─▒ sonra oluruna b─▒rakt─▒k 1.5 y─▒l oldu bu daha ki ay yine gidece─čim Dr a
hmm anladm cnm her bunyeye farkli etkisi oluyordur belki klomenle hamile kalan da ├žok hayrlisi bklm

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 16-07-2020

Hamileli─čimin 40. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 2 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizin ilk nefes al─▒┼č─▒ zor olacakt─▒r. Yap─▒lan hesaplamalar, al─▒nan ilk nefesin normal bir nefese g├Âre be┼č kat daha fazla efor gerektirdi─čini g├Âstermi┼čtir. Bunun sebebi akci─čerlerde bulunana hava keselerinin s─▒v─▒ ile dolu olmas─▒ ve ├Âncelikle bunun bo┼čalt─▒lmas─▒ gerekti─čindendir.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 3350 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 51.2 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

PeLushbaby

­čĹĹ DontÔÇÖt be late for anything ...­čĹĹ
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
17 A─čustos 2019
1.885
2.001
25
K─▒zlar ben─▒m yumurtlama gunum b─▒r takv─▒mde farkl─▒ baska takv─▒mde farkl─▒ ben nas─▒l ne zaman ─▒l─▒sk─▒ye g─▒rxem b─▒lm─▒yorum doktor gun as─▒r─▒ dem─▒st─▒ ayr─▒ca ─▒lk denemem─▒z bu ay ,b─▒rde ─▒l─▒sk─▒den sonra hemen ayaga kalk─▒orum ve ─▒c camas─▒r─▒m olece ─▒slan─▒yor ak─▒yor spermler neler yapmal─▒y─▒m
Belinin alt─▒na yast─▒k koyup yatman laz─▒m cnm

PeLushbaby

Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
17 A─čustos 2019
1.885
2.001
25
ÔŁĄKIZLAR ├ľZELE YAZIN L├ťTFEN BATÔÇŁ ─░├ç─░N TEK TEK KARI┼×TIRIYORUM ARADA KA├çIRDIKLARIM OLMASIN ÔŁĄ BAT ─░├ç─░N ­čŹÇ bu emoji HAM─░┼× ─░├ç─░N BEL─░ ZATEN ­čśé­čĄ░­čĆ╝­čĄ░­čĆ╝­čĄ░­čĆ╝­čĄ░­čĆ╝­čĄ░­čĆ╝­čĄ░­čĆ╝­čĄ░­čĆ╝­čĄ░­čĆ╝­čĄ░­čĆ╝­čĄ░­čĆ╝

PeLushbaby

Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
17 A─čustos 2019
1.885
2.001
25
bu ay klomen kullan─▒yorum y├╝n├╝ yumurtlama ne zmn olur ne biter bilmiorim ama 14 Eyl├╝l olarak kaydedersen sevinirm
hmm anladm cnm her bunyeye farkli etkisi oluyordur belki klomenle hamile kalan da ├žok hayrlisi bklm
Klomen nedir k─▒zlar ben yurtd─▒┼č─▒nda ya┼č─▒yorum duydu─čum yok filk asit kulanmaya ba┼čl─▒yacam sipari┼č verdim bakal─▒m

galaksidebirbalik

Aktif ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
9 Ocak 2017
602
635

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 18-08-2020

Hamileli─čimin 35. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 35 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizin kollar─▒ ve bacaklar─▒, derisinin alt─▒nda biriken ve toplanan ya─č sebebiyle daha dolgun ve yuvarlak hatl─▒ g├Âr├╝n├╝yor. Ya─č birikimi orta hamilelikte ki oran─▒ olan yakla┼č─▒k %2 den ┼čimdi %12-%15 oranlar─▒na ├ž─▒kt─▒. Bir iki hafta i├žinde, deri alt─▒ ya─člar─▒ toplam v├╝cut a─č─▒rl─▒─č─▒n─▒n yakla┼č─▒k %8 i kadar olacak. Do─čum s─▒ras─▒nda a─čr─▒ kesici se├ženekleri hakk─▒nda doktorunuza dan─▒┼č─▒n.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 2490 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 46.2 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

galaksidebirbalik

Aktif ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
9 Ocak 2017
602
635
Klomen nedir k─▒zlar ben yurtd─▒┼č─▒nda ya┼č─▒yorum duydu─čum yok filk asit kulanmaya ba┼čl─▒yacam sipari┼č verdim bakal─▒m
Klomen yumurta geli┼čtirici can─▒m ben 3 ay kulland─▒m ama bana bir faydas─▒ olmad─▒ ne yaz─▒n ki

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 18-08-2020

Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 35 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizin kollar─▒ ve bacaklar─▒, derisinin alt─▒nda biriken ve toplanan ya─č sebebiyle daha dolgun ve yuvarlak hatl─▒ g├Âr├╝n├╝yor. Ya─č birikimi orta hamilelikte ki oran─▒ olan yakla┼č─▒k %2 den ┼čimdi %12-%15 oranlar─▒na ├ž─▒kt─▒. Bir iki hafta i├žinde, deri alt─▒ ya─člar─▒ toplam v├╝cut a─č─▒rl─▒─č─▒n─▒n yakla┼č─▒k %8 i kadar olacak. Do─čum s─▒ras─▒nda a─čr─▒ kesici se├ženekleri hakk─▒nda doktorunuza dan─▒┼č─▒n.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 2490 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 46.2 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

PeLushbaby

Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
17 A─čustos 2019
1.885
2.001
25
­čÖĆ­čĆ╗EYL├ťL ÔÇťde ANNE ­čÖĆ­čĆ╗

#Bi prenses annesi - ­čŹÇBAT (14 ) Eyl├╝l ­čŹÇ

#Denizyildizi-444 -­čĄ░­čĆ╝­čĺĽ

#Gul45 masal- ­čŹÇBAT (12)Eyl├╝l ­čŹÇ

#Mucizeminik- ­čŹÇBAT (9) Eyl├╝l ­čŹÇ

#Vbsb- ­čŹÇBAT (1) Eyl├╝l ­čŹÇ

#galaksidebirbalik- ­čŹÇBAT (4) Eyl├╝l ­čŹÇ

#Mervenur11- ­čŹÇBAT (5) Eyl├╝l ­čŹÇ

#Canan_mehtap-­čŹÇBAT (31) A─čustos­čŹÇ

#PeLushbaby - ­čŹÇBAT (21) Eyl├╝l ­čŹÇ

#Zerdem2016-­čŹÇBAT(7)Eyl├╝l ­čŹÇ

Martilikiz07

ÔÖą´ŞĆÔÖą´ŞĆ
├ťZG├ťN
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
5 Nisan 2019
5.413
6.159
28

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 23-08-2020

Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 40 g├╝n kald─▒.

Do─čum s─▒ras─▒nda kan kayb─▒ ka├ž─▒n─▒lmaz oldu─ču i├žin, bu arada plasenta rahim duvar─▒ndan ayr─▒lmak zorundad─▒r. Kan fazlal─▒─č─▒ndan dolay─▒, bir miktar kan kayb─▒ a┼č─▒r─▒ risk olu┼čturmaz. Bol miktarada s─▒v─▒ t├╝ketmeye, yeterli demir, kalsiyum, bak─▒r ve K Vitamini almaya devam etmelisiniz. Bebe─činizin ba┼č─▒ a┼ča─č─▒ya d├Ânerek do─čuma haz─▒rlan─▒yor olabilir.

Guzideaslan

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
2 A─čustos 2019
11
6
27
Ben de 3 aydir 2. bebek istiyorum,hala hamile kalamadim.bu ay ilk kez doktora gittim bu g├╝n.size bir ┼čey sormak istiyorum kizlar.bu g├╝n adetimin 3.gunu usmde sagda 10 mm bir adet folikul,solda 10 mm bir adet folikul g├Âr├╝nd├╝.normal mi?bu arada bat 17 eylul

PeLushbaby

Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
17 A─čustos 2019
1.885
2.001
25
Ben de 3 aydir 2. bebek istiyorum,hala hamile kalamadim.bu ay ilk kez doktora gittim bu g├╝n.size bir ┼čey sormak istiyorum kizlar.bu g├╝n adetimin 3.gunu usmde sagda 10 mm bir adet folikul,solda 10 mm bir adet folikul g├Âr├╝nd├╝.normal mi?bu arada bat 17 eylul
─░nternet te bakt─▒m cnm istiyorsan yazmadan google bak bi ÔŁĄ