Gebelik

4 senem21

ye
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
24 Haziran 2019
207
51
Kizlar kekik zararli diyorlar Intenet te arastrdim cayi zararliymis hamileyken ben yemege kattgimda vir zararu olmaz degilmi bugun yedimde

Bebeimin doaca覺 muhtemel tarih : 16-06-2020

Hamileliimin 9. haftas覺 i癟indeyim.
Bebeimi kuca覺ma almama 217 g羹n kald覺.

癟 g羹n i癟inde bebeinizin kollar覺 biraz uzayacak ve dirseklerinden b羹k羹lmeye balayacak. Bebeinizin ba ve dier parmaklar覺 art覺k ortaya 癟覺kt覺. Hen羹z k覺salar ve aralar覺ndaki perde hala k覺vr覺ml覺 bir halde duruyor. Bu noktada bebeinizin kollar覺 1 bu bir yaz覺s覺 b羹y羹kl羹羹nde. Bebeinizin kalp at覺lar覺n覺 duymak isteseniz bug羹nden sonra doppler ile bebeinizin kalp at覺lar覺n覺 duyabilirsiniz.

Bebeimin yakla覺k a覺rl覺覺 : 4 gr. - Yakla覺k boyu : 16 mm. (Batan Popoya)

Hamilelik G羹nl羹羹n羹 襤mza alan覺na eklemek i癟in t覺klay覺n

Cikssekil

Aktif ye
Kay覺tl覺 ye
14 Nisan 2019
1.148
962
Kizlar kekik zararli diyorlar Intenet te arastrdim cayi zararliymis hamileyken ben yemege kattgimda vir zararu olmaz degilmi bugun yedimde
Ben hamuleligimin ba覺ndan beri yemeklerde kullan覺yorum canim bir zarar覺n覺 gormedim

Bebeimin doaca覺 muhtemel tarih : 18-12-2019

Hamileliimin 35. haftas覺 i癟indeyim.
Bebeimi kuca覺ma almama 36 g羹n kald覺.

Bug羹nlerde bebeinizin cildi pembe ve p羹r羹zs羹z g繹z羹k羹yor. 羹nk羹 cildinin alt覺nda biriken yalar k覺lcal damarlar覺n k覺rm覺z覺l覺klar覺n覺n g繹r羹nmesini maskeliyor. Son zamanlarda daha iddetli ve daha s覺k Braxton-Hicks Kas覺lmalar覺 yaayabilirsiniz. Hatta bu kas覺lmalar ar覺l覺 olabilir ama normaldir. Bebeinizi hastaneden evinize g繹t羹r羹rken arkaya bakan bebek koltuuna ihtiyac覺n覺z var. Bebeinize hala bir isim bulamad覺n覺z m覺?

Bebeimin yakla覺k a覺rl覺覺 : 2490 gr. - Yakla覺k boyu : 46.2 cm. (Batan Topua)

4 senem21

ye
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
24 Haziran 2019
207
51
Ben hamuleligimin ba覺ndan beri yemeklerde kullan覺yorum canim bir zarar覺n覺 gormedim
Cunku cok iyi bir antibiyotik ve bigaz oksuruk ilaci resmen bi girdim goggleye anam sok oldum ya

Bebeimin doaca覺 muhtemel tarih : 16-06-2020

Hamileliimin 9. haftas覺 i癟indeyim.
Bebeimi kuca覺ma almama 217 g羹n kald覺.

癟 g羹n i癟inde bebeinizin kollar覺 biraz uzayacak ve dirseklerinden b羹k羹lmeye balayacak. Bebeinizin ba ve dier parmaklar覺 art覺k ortaya 癟覺kt覺. Hen羹z k覺salar ve aralar覺ndaki perde hala k覺vr覺ml覺 bir halde duruyor. Bu noktada bebeinizin kollar覺 1 bu bir yaz覺s覺 b羹y羹kl羹羹nde. Bebeinizin kalp at覺lar覺n覺 duymak isteseniz bug羹nden sonra doppler ile bebeinizin kalp at覺lar覺n覺 duyabilirsiniz.

Bebeimin yakla覺k a覺rl覺覺 : 4 gr. - Yakla覺k boyu : 16 mm. (Batan Popoya)

Ozgegelin

ye
Anneler Kul羹b羹
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
4 Haziran 2018
663
803
Olmaz can覺m

Bebeimin doaca覺 muhtemel tarih : 11-04-2020

Hamileliimin 19. haftas覺 i癟indeyim.
Bebeimi kuca覺ma almama 151 g羹n kald覺.

Ge癟tiimiz ay bebeiniz 8-9 cm den 14-15 cm e kadar b羹y羹d羹. Bu ay bebeinizin b羹y羹mesi biraz yavalayacak. Ama b羹y羹me genede 癟arp覺c覺 olacakt覺r. D繹rt k覺sa hafta i癟inde bebeiniz 14 cm. den 20-25 cm. e kadar b羹y羹yecektir. Bebeinizle konumay覺 deneyin. Bebeiniz art覺k sizi duyabiliyor.

Bebeimin yakla覺k a覺rl覺覺 : 280 gr. - Yakla覺k boyu : 15.3 cm. (Batan Popoya)

Cikssekil

Aktif ye
Kay覺tl覺 ye
14 Nisan 2019
1.148
962
Cunku cok iyi bir antibiyotik ve bigaz oksuruk ilaci resmen bi girdim goggleye anam sok oldum ya
Yemeklerde s覺k覺nt覺 olmuyor ama sen yinede 癟ok atmamaya 繹zen g繹ster can覺m ben hep kulland覺m ama.diger baharatlarla birlikte zaten biraz gaz yap覺yor

Bebeimin doaca覺 muhtemel tarih : 18-12-2019

Hamileliimin 35. haftas覺 i癟indeyim.
Bebeimi kuca覺ma almama 36 g羹n kald覺.

Bug羹nlerde bebeinizin cildi pembe ve p羹r羹zs羹z g繹z羹k羹yor. 羹nk羹 cildinin alt覺nda biriken yalar k覺lcal damarlar覺n k覺rm覺z覺l覺klar覺n覺n g繹r羹nmesini maskeliyor. Son zamanlarda daha iddetli ve daha s覺k Braxton-Hicks Kas覺lmalar覺 yaayabilirsiniz. Hatta bu kas覺lmalar ar覺l覺 olabilir ama normaldir. Bebeinizi hastaneden evinize g繹t羹r羹rken arkaya bakan bebek koltuuna ihtiyac覺n覺z var. Bebeinize hala bir isim bulamad覺n覺z m覺?

Bebeimin yakla覺k a覺rl覺覺 : 2490 gr. - Yakla覺k boyu : 46.2 cm. (Batan Topua)

Yukar覺 Alt