• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  • Gün aydınlanmadı başın sağ olsun Türkiyem 😔

Gebelikkk mi nolurrr

Pastachef

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2020
193
223
İyi aksamlar kızlar. 💜 Dün test yaptım silik cizgi yi gördüm bugünde yaptım ama aynı koyulukta silik cıktı. Bir de ovulasyon testinde cıktıgını okumustm onu da yaptım ama söylendiği gibi T cizgisi C den asırı asırı koyu degil koyu ama ondan daha az. Kan vermeye yarın gitcem ümitlenmek istemiyorum öncesini düsğnerek ama Bi akıl verin nolur
=kaset bugün
=strip dünün

Eklentiler

AESE

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2019
1.409
1.773
İyi aksamlar kızlar. 💜 Dün test yaptım silik cizgi yi gördüm bugünde yaptım ama aynı koyulukta silik cıktı. Bir de ovulasyon testinde cıktıgını okumustm onu da yaptım ama söylendiği gibi T cizgisi C den asırı asırı koyu degil koyu ama ondan daha az. Kan vermeye yarın gitcem ümitlenmek istemiyorum öncesini düsğnerek ama Bi akıl verin nolur
=kaset bugün
=strip dünün
Teste süresinde baktıysan canım hamilesin. Çizgi ilk 5 dk da gözükecek. Bu arada sabah ilk idrar ile yaparsan daha iyi sonuç alırsın ♥

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-06-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 97 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin gelişiminde çok önemli bir gün. Bebeğinizin ciğerleri artık hava tenefüs etme yeteneğine sahip. Bebeğiniz artık nefes alabileceğine göre sizde rahat bir nefes alabilirsiniz. Bebeğiniz yeterli hava kesecikleri ve sürfaktan sayesinde dış dünyada kendi başına rahatça nefes alabilir. Bebeğinizin boyu ortalama 24 cm ve ağırlığı ortalama 850-1000 gr. arasında. Bazı bebekler bugünlerde 1 kg ağırlığa ulaşabilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Pastachef

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2020
193
223
Teste süresinde baktıysan canım hamilesin. Çizgi ilk 5 dk da gözükecek. Bu arada sabah ilk idrar ile yaparsan daha iyi sonuç alırsın ♥
İkiside ilk idrarla yapıldı canım. Aklıma takılan bir gün önceyle bir gün sonraki testin koyulugu farkımı olmalı😑 cok tesekkürr ederim bu arada ❤

AESE

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2019
1.409
1.773
İkiside ilk idrarla yapıldı canım. Aklıma takılan bir gün önceyle bir gün sonraki testin koyulugu farkımı olmalı😑 cok tesekkürr ederim bu arada ❤
Valla markaya göre bile değişir. Şüpheye düştüysen kan ver tatlım ama benim de silik çıkmıştı ilkinde

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-06-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 97 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin gelişiminde çok önemli bir gün. Bebeğinizin ciğerleri artık hava tenefüs etme yeteneğine sahip. Bebeğiniz artık nefes alabileceğine göre sizde rahat bir nefes alabilirsiniz. Bebeğiniz yeterli hava kesecikleri ve sürfaktan sayesinde dış dünyada kendi başına rahatça nefes alabilir. Bebeğinizin boyu ortalama 24 cm ve ağırlığı ortalama 850-1000 gr. arasında. Bazı bebekler bugünlerde 1 kg ağırlığa ulaşabilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

BBlair

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mart 2013
2.212
9.293
Testlere gore hamilesin canim Allah saglikli ilerletsin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-05-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 74 gün kaldı.

Bu sırada dalak tarafından kırmızı kan hücrelerinin üretimi biter ve kırmızı kan hücresi üretimini kemik iliği üstlenir. (Kırmızı kan hücreleri geçmişte sırasıyla kan adaları denilen doku grupları, daha sonra karaciğer ve en son kemik iliğinden önce dalak tarafından üretiliyordu.) Bu noktadan sonra doğuma kadar hava yolculuğu hamileler için önerilmez. Bebeğiniz ritmik olarak nefes alma hareketi yapıyor fakat akciğerleri hala tam olgunlaşmış durumda değil.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Yukarı Alt