Gebelikte ayak şişmesi

pozitif

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
39
6 haftalık hamileyim.Dr um tuzlu yemem de sakınca yok dedi ama ellerim ve ayaklarım aşırı şişiyor.Bunun nedenini tecrübe edinen varsa yardımcı olursa sevinirim.

balaysun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben de 32 haftalık hamileyim
ilk kez bugün şişti ayakta çok kaldığım için diye düşündük böyle olanlar var mı kıslar?

norsis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
26+2 deyim,benimde oturunca şişiyo, birde sabah kalktığımda şişmiş oluyo..tuzlu da yemiyorum,ama bilemiyorum,çarşamba doktora soracağım bu durumu..

sinemis84

rabbim sana çok şükür
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
selam kıslar bu şişlikler 30 lu haftalarda normalmiş oda agırlık mekanizmasının bozulmasından dolayı ama 6 haftalık ken şişmesini bence doktora sor canım

ceylaan1988

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
740
bnde 36.haftadayım benımde şişmedi şişmedi son bı aydr ayaklarım şiştı ellerıme yuzuk olmuyo..

annesinin_melegi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bende suan 39 haftalık hamıleyım benımde 36 haftadan sonra sısmelerım oldu doktora dedım tuzla ılgılı bırsey yapmadı normal bır durum heralde ayakta durmaktan vs şişiyo heralde

liz

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
4
kızlar benimde ayaklarımda şişme vardı. ya ayakta çok durmaktan yada bilgisayar masasında çok oturmaktan oluyor. ben işim gereği akşam 5e kadar bilgisayar karşısında olduğum için bu yüzden şişti.doktora söylediğimde 6. aydan sonra gayet normaldir dedi.

myline

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
benimde 8 ayımda şişmeye başladı ayak bileklerim özellikle ama hava sıcak oldugunda daha çok şişiyor benimde bilgisayar başı işim malesef. ayaklarımın altına tabure koyuyorum artık uzatıyorum ohhh rahat valla tavsiye ederim benim durumumdakilere.

red

31 mayis ~ 74
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ben36 haftalığım yeni şişti ayaklarım ellerimde de hafif şişler var..
eskiden tuza çok düşkündüm zararlarını öğrenince çok azalttım. şidi tuzla aram yok Allahtan bukadarıyla kaldım..
eltim çok tuzlu yer. hamileliğinde dokunduğu yer çukur kalıyormuş ödemden... tuzun ödem yapmaması mümkün değil. normalde bile kanda daha fazla su tutulmasını sağlıyor.

glupglup

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
25
ah kızlar benimde ayak bileklerim çok fena. 5 dk ayakta durayım zonkluyorlar ve koltuğa kendimi zor atıyorum. ilk hamileliğimde hiçbir sorunum yoktu şimdiki çok fena geçiyor

Yukarı Alt