Gebelıkte catlaklara cözüm önerisi olan var mı

Buse ar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2019
29
11
33
Kızlar 8 haftalık hamileyım emınımkı ılerleyen aylarda catlamalar olacaktır bunun için kullandıgınız herhangı bır ürün var mı tabı doktor tavsıyesıyle

Koalacikk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2019
873
1.499
28
Bana Dr um Hindistan cevizi yağı önermişti karnım belli olmaya başladığında. Karnima surdum hiç catlamadi. Ama bacaklarimin ust kısmı biraz çatlamış hic aklima gelmemişti sen ihmal etme😂
Tabi genetik denen bisey var catlayacaksa ne surersen sur çatlar 😊

Buse ar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2019
29
11
33
Bana Dr um Hindistan cevizi yağı önermişti karnım belli olmaya başladığında. Karnima surdum hiç catlamadi. Ama bacaklarimin ust kısmı biraz çatlamış hic aklima gelmemişti sen ihmal etme😂
Tabi genetik denen bisey var catlayacaksa ne surersen sur çatlar 😊
Saol canım ama dedıgın gıbı genetıkse olur mu olur

su00

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2013
2.252
1.059
Kızlar 8 haftalık hamileyım emınımkı ılerleyen aylarda catlamalar olacaktır bunun için kullandıgınız herhangı bır ürün var mı tabı doktor tavsıyesıyle

Lierac aldim ama daha kullanmaya başlamadım. Biooil kullanip memnun kalani da gördüm

Halahask

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2016
923
586
Ben kakao vazelin ve badem yağı kullandım hemen hemen her akşam sürdüm göbeğim hiç çatlamadı ama iki kalçamın üstünde 3-4 çatlağım oldu maleseff genetik bence anneminde göbeğinde yok kalçalarında var çatlağı Bir de vücudun susuz kalmaması gerek günde 3 litre şart

Buse ar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2019
29
11
33
Ben kakao vazelin ve badem yağı kullandım hemen hemen her akşam sürdüm göbeğim hiç çatlamadı ama iki kalçamın üstünde 3-4 çatlağım oldu maleseff genetik bence anneminde göbeğinde yok kalçalarında var çatlağı Bir de vücudun susuz kalmaması gerek günde 3 litre şart
Teşekkürler canım

duskapani

💫ADA🧚🏻‍♀️💫
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2018
1.340
3.271
30
Ben 8.haftadan doğuma kadar her banyodan sonra göğüslerden dizlere kadar zeytinyağı sürdüm. Yağlı güreşçi gibi 😜 Hiç çatlak oluşmadı ne bacağımda ne karnımda ne başka yerimde. Hamilelikte 7kg aldım ben o yüzden diğer yerlerim çatlamamıştır ama karnım büyüdü sonuçta yağın faydalı olduğunu düşünüyorum.

mucizelazim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2017
790
1.010
Ben 8.haftadan doğuma kadar her banyodan sonra göğüslerden dizlere kadar zeytinyağı sürdüm. Yağlı güreşçi gibi 😜 Hiç çatlak oluşmadı ne bacağımda ne karnımda ne başka yerimde. Hamilelikte 7kg aldım ben o yüzden diğer yerlerim çatlamamıştır ama karnım büyüdü sonuçta yağın faydalı olduğunu düşünüyorum.
hamilelikte gerçekten 7 kilo mu aldınız sadece, bu benimde hayalim :KK76:

duskapani

💫ADA🧚🏻‍♀️💫
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2018
1.340
3.271
30
hamilelikte gerçekten 7 kilo mu aldınız sadece, bu benimde hayalim :KK76:
İlk 3 ay bulantılardan dolayı yiyemedim 2 kilo verdim. Sonra 1 ay yedim ki gebelik şekeri çıktı şekerli hiçbir şey ağzıma sürmedim doğuma kadar paketli gıda beyaz unlu yiyecekler de dahil. O yüzden kilo almadım yoksa potansiyel vardı😄 hatta sanırım çikolata yiyemediğim için kızım bacağında çikolata gibi doğum lekesi var😄

Tikkabilla

Lupilup!
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
12 Ekim 2009
18.707
26.691
Ben Frei Öl'ün hamileler için olan yağından aldım, diğerlerine nazaran daha temiz içerikli..

Buse ar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2019
29
11
33
Lierac aldim ama daha kullanmaya başlamadım. Biooil kullanip memnun kalani da gördüm
Teşekkürler
[/QUO.mutlaka denenmeli

Blue0Pink

Aktif Üye
Pro Üye
2 Nisan 2018
1.463
2.865
Ben de bio oil kullandım ve hiç çatlağım olmadı gerçi ben de 9 kilo aldım sadece hamilelik boyunca ama karnıma top konmuş gibi duruyordu herkes gerçek değil gibi bakıyordu :KK70:
Karnıma, belime, üst bacak bolgeme sürüyordum.. öyle söylendiği için.

blondgunes

Guru
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2010
12.718
15.796
58 le hamıle kaldım 90 kiloyu görmüşümdür çünkü çok şişmiştim
çatlak işinin kesinlikle genetik oldugunu düşünüyorum çünkü nebende ne abalalarımda tek bir çatlak olmadı ,

ama ben korkumdan genede badem sütü , kullanmıştım

eggplantlover

Kimsesiz Hayvanların Kimsesi🐾
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2012
2.272
5.583
Ben shea butter kullanıyorum. Acayip yoğun bir yağ çok uzun süre gidiyor. Hem de saf oluşu iyi.

damlacik88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
3.180
3.426
Evde hindistan cevizi yagi vardi onu surdum dun ilk defa ilk trimesterde nem kazandirmak gerekiyomus kalcalarada surun kizlar

Yukarı Alt