• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Gebelikte iyi gelen hobi

Acaip_haller

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2019
340
150
Merhaba. Çok yeni hamileyim. Şu sırada tatildeyim evdeyim. Bebek cinsiyeti belli olmasa da bir şey yapmak istiyorum onun için. Acaba öneriniz var mıı

Albatros2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2018
1.105
2.780
Battaniye :))

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-09-2020

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 104 gün kaldı.

Bebeğinizin açılmaya başlayan burun delikleri, periyodik nefes alıp verme kas hareketleri yaparak doğumdan sonra nefes almaya hazırlanıyor. Bu nefes alıp verme hareketleri akciğerin gelişimini teşvik eder ve ultrason görüntülenmesinde tespit edilebilir. Bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık 23 cm civarında ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 700-800 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Albatros2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2018
1.105
2.780
Vuu güzelmiş. Ama onu yapabilir miyim ki ve bir aya biter mi acaba :)
Youtubede videolar var ben ordan yaptım bir tane 1 haftada bitti :)) sürekli evde olmam gerektiği için bir süre örgü terapi gibi oluyor :) çok basit anlatımı olan şeyler var battaniye yelek tulum ne isterseniz artık :))

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-09-2020

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 104 gün kaldı.

Bebeğinizin açılmaya başlayan burun delikleri, periyodik nefes alıp verme kas hareketleri yaparak doğumdan sonra nefes almaya hazırlanıyor. Bu nefes alıp verme hareketleri akciğerin gelişimini teşvik eder ve ultrason görüntülenmesinde tespit edilebilir. Bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık 23 cm civarında ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 700-800 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt