gebelikte mantar

DOGA6

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
kızlar gebeliğin ilk 3 ayında mantar enfeksiyonu geçiren varmı aranızda?ne kullandınız ?bebeğe bir zararı varmı nolur bi cvp!!!!!!:1no2:

kapkara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bende bugün mantar yüzünden doktordaydım..hamilelerde çok sık görünürmüş mantar,akıntı falan fazlalaşıyor ya..bana bi fitil bide krem verdi,hamilelere göre ilaçlar varmış..inş bebişe zararı olmaz..doktora güvenmek zorundayız...

açelyaakaslan

oğluşuna aşık
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
kızlar gebeliğin ilk 3 ayında mantar enfeksiyonu geçiren varmı aranızda?ne kullandınız ?bebeğe bir zararı varmı nolur bi cvp!!!!!!:1no2:
slm canım ben 6 haftalık gebeyken mantar olmustum doktor ılk 3 ayda fıtıl ve hap yazmıyoruz dedı bı krem verdı cok ıyı geldı bana suan 14 haftalık hamıleyım ara ara tekrarlıyo mantarım o kremı surunce ıı gelıyo ıstersen kremın adını yazbılırım

ertesigxuxn

doğa'nın annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
kızlar bende de tekrarladı çok berbat bişey doktora 2 hafta sonra gideceğim için evde bi krem vardı korka korka sürdüm umarım birşey olmaz diş ağrısı mantar beni mahfetti

ZeaMays

♥♥♥canlarımsınız♥♥&#
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
offf kızlar yaa herkestemi aynı sorun. bendede akıntı vardı sarı-yeşil (afedersiniz sümükümsü), doktoru aradım fitil söyledi. Gynolomexin adı. aldım ama kullanmadım. korkuyorum açıkçası :KK43: ne yapacağımıda bilmiyorum :KK43:

ertesigxuxn

doğa'nın annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
kızlar yapacak birşey yok bu çekilecek gibi birşey değil çok kötü bir durum benim akıntımda öyle ama peynirimsi koku yayıyor ne kadar temiz tutsamda mecburen doktora güvenicez ben hamiş kalmadan önce verdiği ilacı sürdüm birkaç kez zalaın diye bir krem umarım bir sorun çıkarmaz

selinay2002

Boy:1.65Başlangıç78güncel72.1hedef 60
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
661
kızlar kesinlikle bilmediğiniz krem ilaç vs kullanmayın bebişe zarar verir doktorum öle söyledi .

BeyazBulut

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
4.531
kızlar yapacak birşey yok bu çekilecek gibi birşey değil çok kötü bir durum benim akıntımda öyle ama peynirimsi koku yayıyor ne kadar temiz tutsamda mecburen doktora güvenicez ben hamiş kalmadan önce verdiği ilacı sürdüm birkaç kez zalaın diye bir krem umarım bir sorun çıkarmaz
bendede aynı sorun var çekilecek gbi değil gerçekten doktorumu aradığımda bana zalaın fitil vermişti bende onu kullandım bu gidişimde tekrar sorucam dayanıcak gücüm kalmadı

ilkufuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
13+2 hamileyim bendede oldu doktor fitil verdi kullandım dün fakat hala geçmedi :KK43:

maviruya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
99
hangi kremi kullandınız kızlar..travazol ya da travacort mu? öf ne illet bişey bu ya..ben de perşembe gidicem,fitil verir heralde..

Yukarı Alt