gebelikte rubella testi pozitif çıkanlar

benay27

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
19
Aynen bende yazmak istedin. Benim igm 1.6 çıktı. Avidite testi yaptım ama sonuç henüz çıkmadı. Sizin bebişler sonuçlar nasıl?
merhaba, öncelikle geçmiş olsun. bendede risk oldugunu söylüyor doktorum. ıgm negatif ama ıgg değerim ara değer çıkıyor. 3 kere tekrarladım testi farklı merkezlerde:KK43: 16+3 haftalık hamileyim, avidite testini 2 hafta sonra yaptırıcam. umarım hakkında hayırlısı olur, zor bir durum seni çok iyi anlıyorum. rabbim büyüktür, inş. sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimizi.

mihrisah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
merhaba, öncelikle geçmiş olsun. bendede risk oldugunu söylüyor doktorum. ıgm negatif ama ıgg değerim ara değer çıkıyor. 3 kere tekrarladım testi farklı merkezlerde:KK43: 16+3 haftalık hamileyim, avidite testini 2 hafta sonra yaptırıcam. umarım hakkında hayırlısı olur, zor bir durum seni çok iyi anlıyorum. rabbim büyüktür, inş. sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimizi.

Amin inşallah.
benim avidite sonucum geldi. değer 74 çıktı. 4 aydan eski diye yazmışlar. Ben 9 haftalık ama bilgisayar 6 gösterdi bugün. Kızamıkçıktan başka sorunlar var. Boş gebelik diyor Dr. 3 tane Dr gittim 2 Doç 1 Prof. Biri var bebiş diyor ikisi yok. Korkuyla bekliyorum artık.

hope83

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
Bende yaptırdığım negatif çıkmıştı..bi kaç. Ay sonra tekrarlarız,çocuklardan parklardan uzak dur dedi..benim merak ettiğim geçirmişsiniz haberiniz mi yok..belirtisiiz mi geçiriliyor bu hastalık..çocuklarla fazla haber Beşiri demekki ki anlayamadım kızamıkçık olup olmadıklarını

mihrisah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Bende yaptırdığım negatif çıkmıştı..bi kaç. Ay sonra tekrarlarız,çocuklardan parklardan uzak dur dedi..benim merak ettiğim geçirmişsiniz haberiniz mi yok..belirtisiiz mi geçiriliyor bu hastalık..çocuklarla fazla haber Beşiri demekki ki anlayamadım kızamıkçık olup olmadıklarını

Normalinde kızamıkçık geçirirken döküntü olurmuş deride. Öyle birşey olmadı. Anlayamadım yani. Sadece hatırladığım yaz sonu gibi 3-4 gün ateşlendim. Grip gibi. O muydu değilmi bilmiyorum. Dr Yetişkinlerde belli olmayabilir dedi. Pazartesi tekrarlanacak testlerim. Artık hayırlısı.

hope83

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
O zaman çevre tarafından büyük riski altındayız..inşallah kazasız belasız hayırlısıyla geçiririz şu hamilelik dönemlerimizi..umarım sıkıntı çıkmaz..Allah yardımcın olsun

mihrisah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
O zaman çevre tarafından büyük riski altındayız..inşallah kazasız belasız hayırlısıyla geçiririz şu hamilelik dönemlerimizi..umarım sıkıntı çıkmaz..Allah yardımcın olsun

Amin. İnşallah iyi geçer. Ama malesef benim hamileliğim yarın sonlanıyor. Bebek malesef oluşmadı. Inşallah bidahakine.

Meral0809

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Konu eski ama yazmak istedim belki benim gibi olanlar vardır yardım istiyorum lütfen bundan 15 gün önce kan testi yaptırdım ve Rubella igm 1.49 pozitif çıktı Dünyam Başıma yıkıldı eczanede çalışıyorum tahlillerden biraz Anlıyorum ve kötü birşey olduğunu hissettim Cerrahpaşa Hast . Prof gittim ve yorum yapamam dedi tahlilleri tekrar istedi Artı bide avidite testi istedi ama çok korkuyorum ilk bebeğim ve çok bekledik yarın sonuçlarım çıkıcak Allahtan herşey hayırlısı benim gibi olup da iyi çıkan varmı lütfen yardım

mmogg

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Merhaba benimde gebeligimde rubella pozitif sizin sonuc ne oldu acaba

mmogg

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
arkadaşlar bende 17. haftama girdim dünyaptırdım bu testi daha doktora göstermedim ama normal olması için oranların ne olması gerektiğinde bir fikrim yok yardımcı olurmusunuz
Merhaba bendede rubella pizitif cikti sizin sonucunuz ne oldu acaba

mmogg

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Konu eski ama yazmak istedim belki benim gibi olanlar vardır yardım istiyorum lütfen bundan 15 gün önce kan testi yaptırdım ve Rubella igm 1.49 pozitif çıktı Dünyam Başıma yıkıldı eczanede çalışıyorum tahlillerden biraz Anlıyorum ve kötü birşey olduğunu hissettim Cerrahpaşa Hast . Prof gittim ve yorum yapamam dedi tahlilleri tekrar istedi Artı bide avidite testi istedi ama çok korkuyorum ilk bebeğim ve çok bekledik yarın sonuçlarım çıkıcak Allahtan herşey hayırlısı benim gibi olup da iyi çıkan varmı lütfen yardım
Merhaba bendede rubella poxitif cikiyor sizin durumunuz ne oldu acaba

Yukarı Alt