Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Gebelikte sarılık aşısı !!

Konusu 'Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum' forumundadır ve zeytingxoxzlxux tarafından 26 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : zeytingxoxzlxux
  1. zeytingxoxzlxux

zeytingxoxzlxux Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    146
    Merhaba Hanımlar ,

Bebek düşüdüğümüz için dr. gittim bir takım testler yaptırdım ,Hiç bir sorun çıkmadı ama daha önceden Hepatit B aşısı olmuştum şimdi hatırlamadığım nedenden dolayı 3. dozu olmamıştım. Dr. Bana sarılık aşısı olmamda fayda olduğunu söyledi , bende şimdi başlasam ya hamileliğe denk gelirse dedim sorun olmaz dedi ,internette bakınca da hamilelikte olmaz diye bilgiler buldum .

Sorum uzun oldu ama içinizde hamileyken sarılık aşısı olanlar var mı ? Yan etkilerini gördünüz mü ?

2. 1 Temmuz 2009
  3. ikiminikprenses

ikiminikprenses iki prenses annesi Üye

Ödül Puanları:
    353
    bende çok araştırdım ama kimisi olur diyo kimsi olamz diyo bende dogurmayı bekliyorum işi riske atmamak için...

4. 2 Temmuz 2009
  5. dysania

dysania İÇİNE ATIYON ATMA Üye

Ödül Puanları:
    123
    ben öğretmenım okulda cocuklara yapılırken hemsıreler banada yaptı yanetkisi olmaz dedıler ama doktorum yanlıs oldugunu soyledı neden benı aramadan yaptırdın dedı korktum acıkcası baska doz yaptırmadım umarım bırsey olmaz

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.