gebelikte tansiyon

simsek675

Zeynep & Elif
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
Bi sorunum var..... Artık bebek çalışmalırına başladık.Fakat bende hiper tansiyon var.Doktorum bana çok moral veriyor.Sürekli gözlem altın da bulunacakmışım.Ben çok korkuyorum.Hipertansiyon hastası olupta bebişi olan var mı?Bu konuda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim....fisfisfis

simsek675

Zeynep & Elif
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
yaaaaaaa neden kimse cevap yazmıyor.....gerçekten morale çok ihtiyacım var.....lütfen birileri bu konuyla ilgili bişeyler desinn....

zeynep215

edep ya Hu!!!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Bi sorunum var..... Artık bebek çalışmalırına başladık.Fakat bende hiper tansiyon var.Doktorum bana çok moral veriyor.Sürekli gözlem altın da bulunacakmışım.Ben çok korkuyorum.Hipertansiyon hastası olupta bebişi olan var mı?Bu konuda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim....fisfisfis
canım Allah şifa versin
benim tansiyon problemim yok ama troidim vardı
troid gebeliği yüksek riskli gebelik konumuna sokuyor bende çok endişeliydim ama düzenli takiple bi sorun olmuyor sıkma canını şimdi herşey çok kolay artık
sıkıntı yapma dr'una güven sürekli takiple bişey olmaz diyorsa olmaz inşallah a.s.

edam_y

üç kişiliğiz artık:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
bu konu hakkında pek bilgiye sahip değilim ama bence pek de sorun olcağını sanmıyorum sonuçta doktor gözetimi altında olduktan sonra kendinede dikkat ettikten sonra.nice kalp hastaları var sorunsuz bi şekilde kucaklarına yavrucaklarını almışlar.pozitif düşün yani.Allah gönlüne göre versin canım

PembePanter

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
canım geçmiş olsun benimde inan bu konuda bilgim yok ama artık herşeyin tedavisi ve yöntemi var.eminim dr kontrolünde olduğun sürece problem olmayacaktır.allah sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin...

simsek675

Zeynep & Elif
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
Nihayeta.s.teşekkür ederim arkadaşlar.Aslında bu birazda psikolojik.Herşey beyinde bitiyor.Biraz cesaretimi toplayabilsemmm.Neyse herkesin gönlüne göre versin Allah'ım.

K

kraker kız

Ziyaretçi
kayınvalide seneler önce hipertansiyon hastası olarak 5.500 gr sağlıklı bir çocuk dünyaya getirmiş ne doktor kontrolü ne bişi hemde hiç korkma tansiyonu doğuma girerken 20 civarındaymış sakın moralini bozma şuanda doktorlar çöüm buluyorlar bu konulara

simsek675

Zeynep & Elif
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
bak bunu duyunca moralim biraz daha düzeldi....Ama ben iki sene önce tansiyondan bebeğimi kaybettim.Gerçi o zaman görev icabı merkeze uzak bi ilçedeydik...Hasteneye ulaşıncaya kadar bebek ölmüştü.Korkum ondan bu defa riskli günleri hastanede geçirecem galiba...

Yukarı Alt