gebeyim ama lekelenmem var.. yardım

benssenb

Daima Şükür !!!
Kayıtlı Üye
3 Mart 2008
1.308
11
geçmiş olsun canım arkadaşların dedikler iç açıcı ama sen yinede doktoruna görünmelisin belki ilaç verebilir ama sakın stres yapma ok

Kancicegim

Aysima´nin Annesi:)
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
3.934
14
canim oncelikle tebrik ederim.
lekelenme icin de korkma bazen oluyor bende de olmustu..
cok fazla yorma kendini ve yorulacak kadar yuruyus yapma,daha hamisligin yeni tehlikeli olabilir...dr una bi danis sen yine de bakalim ne diyecek.
Allah yardimcin olsun,bebisini sana bagislasin.

minik_kelebek

Guru
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
6.258
171
slm kıslar 15 aysonra nihayet gebe kaldım. şu an 5 haftalık hamişim ve bugün sabah pembe leke geldi neden olabilir. kaybederim diye çoooooooook korkuyorum. böle bişi balınıza geldimi? :çok üzgünüm:
evet maalesef böyle bi olay basıma geldı ve düşükle sonuclandı,hiç vakit kaybetmeden doktora görünmenı tavsıye ederım.illa düşük olcak diye bişe yok ama sen önlemını almalısın bence.4.5 haftalıkken pembe lekelenmem oldu:1shok: hemen doktora gittik,düşük tahlıkesı var dedı ilaç verdı ve istirahat.sonra lekelenme gectı hafıf kahverengımsı olmaya basladı 2 hafta boyunca hep kontrole gıttım ama hala düşük tehlıkesı vardı ve 2.5 hafta sonra siddetli bi karın agrısıyla düşük basladı ve aldırmak zorunda kaldım 7. haftada senağlama.inşallah basına böyle bir olay gelmez ve bebişini saglıklı kucagına alırsın canım :1hug: a.s.

Yukarı Alt