Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

Gece kızı çayı

Konusu 'Zayıflama Kürleri' forumundadır ve htc1453 tarafından 19 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Etiketler:
    19 Kasım 2017
    Konu Sahibi : htc1453
  1. htc1453

htc1453 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama bu çayı kullanan yada bilgisi olan varmı kızlar.yardim lutfennn :)

2. 21 Kasım 2017
  3. loveislovee

loveislovee kendi halinde... Üye

Ödül Puanları:
    113
    çayın da edepsizini yapmışlar :rolleyes::KK53::KK53:

masraf bunu beğendi.
  4. 23 Kasım 2017
  5. htc1453

htc1453 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    İsmi tuhaf gerçekten dimi:KK70:

loveislovee bunu beğendi.
  6. 25 Kasım 2017
  7. White_angel38

White_angel38 Üye Üye

Ödül Puanları:
    23
    Merhaba bende çok merak ediyorum bu çayı kullanannn yok muuuu :confused:

8. 26 Kasım 2017
  9. Yogurtcu bayram

Yogurtcu bayram Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    18
    Gece kızı çayı kullanımı oldukça basittir ve günlük hayatta rahatça kullanabileceğiniz şekildedir. Öğlen ve akşam olmak üzere günde 2 defe kullanımı öngörülmektedir. Öğlen yemek yedikten yaklaşık olarak yarım saat sonra 1 paket çayı 1 bardak sıcak suya atınız ve 5 dakika demlenmesini bekleyiniz. Daha sonra bu lezzetli çayı rahatça içebilirsiniz. Aynı demleme işlemini akşam yatmadan yarım saat önce de yapınız. Bu basit demleme işlemi sonrasında keyifle çayınızı içebilir ve ödem atmaya başlayabilirsiniz.

Gece kızı çayı nasıl kullanılır ve kullanımının etkileri nelerdir diye merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. vücut için oldukça yararlı etkiler sağlamaktadır. İdrar söktürücü özelliği sayesinde şişkinliğin ve ödemin dışarı atılmasına yardımcı olan bu çay, kolesterol ve diyabet için de sağlıklı etkiler sunmaktadır. Tamamen doğal bitki özlerinden oluşan özel formülü sayesinde vücuttan yağ atımının gerçekleşmesini sağlayan bu çay kalıcı olarak kilo vermeye yardımcı olmaktadır. Yeni yağ oluşumunu engeller. Sindirim sistemi ve metabolizma üzerinde sağlamış olduğu düzenleyici etkiler sayesinde kısa süre içerisinde zayıflama sağlamaktadır.

Hem kadınların hem de erkeklerin kullanımına uygun olan gece kızı ödem çayı, hamile kadınların kullanımı için uygun değildir. Emziren anneler için ise belli bir aydan sonra kullanıma uygun olmaktadır. İleri derece kalp ve tansiyon hastaları ya da kronik bir hastalıktan dolayı ilaç kullanmak zorunda olan kişiler kullanmadan önce doktorlarına danışmalı ve ona göre kullanım sağlamalılar. Kullananlar ve kullanıcı yorumları incelendiğinde ürünün herhangi bir yan etkisinin olmadığı görülmektedir. Fakat özel durumu olan kişiler biraz daha dikkatli kullanmalıdırlar.

Ödem ve şişkinlik attırıcı gece kızı bitki çayı kullanımı sayesinde kısa süre içerisinde fazla kilolarınıza veda edebilir ve fit bir bedene kavuşabilirsiniz. Kalıcı kilo vermek için sağlıklı zayıflamak gerekmektedir. Sağlıklı ve doğal zayıflamak için üretilmiş ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuş olan gece kızı form çayı ideal kiloya ulaşmanızı sağlamaktadır.

10. 11 Aralık 2017
  11. Yeliz zeyno

Yeliz zeyno Üye Üye

Ödül Puanları:
    6
    Bende iki gündür kullanıyorum değişiklik yok bide yanında ne yiyip işcez bilinmiyor

htc1453 bunu beğendi.
  12. 12 Aralık 2017
  13. htc1453

htc1453 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76

14. 12 Aralık 2017
  15. htc1453

htc1453 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    Umarım işe yarar ve bize de bildirirsin ben hala çözemedim ne olduğunu.yani kullanmak konusunda yeterli bilgi bulamadım.kirk çeşit çay var artik beynim bulandi

16. 13 Aralık 2017
  17. minis

minis Duyduğunuz kadar kötü,bildiğiniz kadar iyiyim :) Üye

Ödül Puanları:
    348
    benimde bir tanıdığım kullandı hiç bir etkisi olmadığını söyledi.

htc1453 bunu beğendi.
  18. 11 Ocak 2018
  19. Nergisss11

Nergisss11 Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    1
    Canım ben bundan. 1 ay önce funbody bitki çayı kullanarak 9 kilo verdim gece kızı daha uygunmuş fakat 15gğn oldu etki göremedim

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.