• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Gece Partileri İçin Tarz Önerilerim ve Püf Noktalar

1111lacrimosa

Zayıflıyorum, günlüğüme katılabilirsiniz
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2017
82
114
Gece arkadaşlarla çıkıp biraz kafa dağıtmak istiyorsun fakat o şık ve herkesin süslü püslü hazırlanıp geldiği mekan için nasıl hazırlanacağını bilmiyor musun?

O zaman doğru yerdesin.
*

1. Saçlar: Öncelikle saçlarını geceye hazırlarken kesinlikle kıyafet ve takından bağımsız düşünmemelisin! Zaten takın veya elbisen çok hareketliyse gösterişli bir saç seni disko lambasına dönüştürebilir dikkat!
Yılın trendi ıslak saçları denemeye ne dersin?

2. Gece kıyafetlerini süsleyen dekolte: Dekolte çoğu zaman kıyafetlerimizi güzelleştiren bir detaydır. Sen de bunu kullanarak çok güzel görünebilirsin fakat dikkst etmen gereken bir şey var. Tek dekolte kullan! Birden fazla dekolte kullanmak elbiseni basitleştirecektir. Sadece bacak, göğüs, omuz veya sırt dekoltesi kullanmalı ve bunu da bedenine uygun olarak seçmelisin.

3. Topuklu Ayakkabı Tercihi: Ayakkabını kesinlikle çantanı ve takılarını baz alarak seçmelisin. Daha tarz görünmek istiyorsan ayakkabılarınla çantanı aynı renk değil de birbirine uyum sağlayacak renklerle seçmelisin! Ayrıca elbisen mini ise bilekten ipli topuklular seni daha zarif gösterecektir.
Elbisen vücudunu sarıyorsa çok kalın topuk kullanmamaya dikkat.

4. Koku: Seksi, odunsu, ağır kokular tam da gece çıkmaları için! Sabahları terxih edeceğin fresh kokular yerine biraz daha tarzını değiştirebilirsin. Üstüne fazla bocamamaya dikkat!

5.Ojeler: Nemlendirdiğin güzel ellerini taçlandırmak istiyorsan kesinlikle bakımlı tırnaklara sahip olmalısın. Kıyafetin çok renkliyse fransız manikürü daha iyi olabilir.

6. Makyaj: Her ne kadar koyu renkleri sürünebileceğimiz bir ortam hazırlasa da gece partilerinin palyaçosu gibi görünmemek için yüzünde tek bir noktayı öne çıkarmaya dikkat et. Siyah buğulu bir makyajı simlerle süsleyebilirsin, elmacıklara ışıltı ekleyebilirsin ama tüm bunları yaparlen kopkoyu bir rujla hem gözleri hem dudakları öne çıkarmamaya dikkat et!

Umarım beğenirsiniz, iyi eğlenceler:)
 
Yukarı Alt