Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Geciktirici Kullanan Bayanlar Bir Bakar Mısınız?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve samantha tarafından 3 Kasım 2010 başlatılmıştır.

3 Kasım 2010
    Konu Sahibi : samantha
  1. samantha

samantha bkz: kara mizah Pro Üye

Ödül Puanları:
    163
    Adet geciktirici hapı 10 günden fazla kullandığınız oldu mu? Kullandıysanız gördüğünüz en büyük yan etki ne oldu? Şimdiye kadar en fazla 5 gün kullandım da.

2. 6 Kasım 2010
  3. samantha

Ödül Puanları:
    163
    Hiç mi kullanan kimse yok?

4. 6 Kasım 2010
  5. Munzevii

Munzevii Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    0
    Ben 3-4 yıl kadar önce kullanmıştım... On gün değil de yedi gün kullandığımı hatırlıyorum... ciddi şişkinlik harici bir yan etkisini görmedim ama bir daha kullanmak istemedim...

6. 6 Kasım 2010
  7. VENUSTEN

VENUSTEN I MISS YOU.... Üye

Ödül Puanları:
    148

bende 2-3 yıl önce kullanmıştım 1 hafta kadar sonrasında adetim 4-5 ay düzensiz oldu....o yüzden bir daha kullanmadım çok çok mecbur kalmadıkçada kullanmayı düşünmüyorum...herkesin bünyesi farklı tabi benimkini alt üst etmişti....

8. 6 Kasım 2010
  9. Munzevii

Munzevii Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    0
    Benim reglim her zaman düzensizdi... İlaçla adet oluyordum... Neden geciktirici kullandın diyeceksiniz? tamamen saçmalamışım... adet olmam için içeceğim ilaç bitmişti, üç dört gün sonra adet olmam gerekiyordu... tam o sırada aniden tatil planı yapıldı... Ben de eczaneye gidip adet geciktirici ilaç istemiştim... Çok fazla şişkinlik olmuştu 7 gün kullandım ama patlamaya hazır bomba gibiydim .... Bi daha kullanmaya gerek duymadım... Bir kez daha tatil dönemi denk geldi... o zaman da tampon kullandım daha rahatmış...

10. 6 Kasım 2010
  11. aslanx

aslanx Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    çok zorda kalmadıkça kullanmak istemem bende ilk üç ay düzensizliğe neden oldu şişkinliği hissetmemiştim kişiden kişiye değişiyor.

12. 6 Kasım 2010
  13. Amylee21

Amylee21 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    0
    çaktırmadan buraya yaziym:)
    tatlış ben merkezdeyim ama alanyada kemerde hala giriliyor. kışın bile giren var yani denize beklerim:)

14. 7 Kasım 2010
  15. samantha

Ödül Puanları:
    163
    Bu ay zaten reglim saçmaladı bölük pörçük oldum üstelik gecikti. O açıdan tedirginim ama tampon da çözüm değil benim için. Sürekli seyahat halinde olacağım. Teşekkür ederim. Ben biraz daha düşüneyim of kadın olmak zor :)

16. 7 Kasım 2010
  17. bellus

bellus Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    Birkaç sene önce, tatilime denk geldiği için, doktor kontrolünde kullandım. Ancak, doktorum, beş günden fazla kullanmamamı önerdiydi. Tabi ki, kullandıktan sonraki 1-2 ayda, regl düzensizliğim oldu.

Son düzenleme: 7 Kasım 2010
  18. 8 Kasım 2010
  19. samantha

Ödül Puanları:
    163
    ya benim kullanmam şart napsam ki :/ karar veremedim. bu sporcular falan napıyo ki ya önemli bi yarış var diyelim 10 gün öncesinden başlıyorsundur..

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.