Geçmişe özlem.

DerinSu

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
43
kızlar gelin buradan geçmişimize dair yapmayı en çok özledigimiz şeyleri yazalım..ben geçmişe çok baglıyımdır ve en çok 4 katlı aile apartmanımızın o sıcaklıgını özledim ilk sırada bu var:çok üzgünüm: sizlerden de bekliyorum.sevgiler

DerinSu

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
43
kızlar yokmu hiç geçmişe dair özlemleriniz yanlız kaldım burda:çok üzgünüm:

Bi-tanem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
76
kızlar yokmu hiç geçmişe dair özlemleriniz yanlız kaldım burda:çok üzgünüm:
olmaz mı sobada kestane pişirip yemeyi içine patates atıp yemeyi cokacimcoook sokakta arkadaşlarımla yalınayak koşup annemin her defasında bagırmasını ama yinede inatla koşmayı :lepi: hasta olunca annemin bana bakmasını ah ah keşke birdaha 1 günde olsa yasasam o günleri

DerinSu

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
43
evet yaa hele hastalanıp okuldan gelince annmin ve babamın başımda pervane olmaları :KK43:( özel bakmaları.valla hiç o yataktan çıkmak istemezdim hastayken.:çok üzgünüm: şimdi nerdeeee kaynana mı ilgilencek öyle :dilcikar:

Bi-tanem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
76
onlar gibi kim ilgilenir ki ne eşin ne baskası ohhh girerdim yataga ne istesem önüme gelir ya ne güzel günlerdi bir ikimiz hasret kalmışız heralde eski günlerekaydirigubbakcemile5

DerinSu

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
43
onlar gibi kim ilgilenir ki ne eşin ne baskası ohhh girerdim yataga ne istesem önüme gelir ya ne güzel günlerdi bir ikimiz hasret kalmışız heralde eski günlerekaydirigubbakcemile5
evet canım yaa bi ikimizmiyiz yanii..ben bide ekiden uzun mu uzun güzel saçlarımla çıtı pıtı bi şekilde salına salına yürümeyi özledim :çok üzgünüm: bide eşimle ilk tanıştıgımızdaki mesajlasırkenki heyecanımızı özledim.ondan mesaj beklemeyi,aramadıgı zaman kızmayı,bana ilk sevgi sözcüklerini söylerkenki halimi heyecanımı özledim...inanırmısın bazen eşime diyorum ki hadi msjlasalım mı özledim diyorum sırnaşık şeykaydirigubbakcemile3

gulsen_23

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
ahhhh ahhhh bende hasretim arkadaslar abimle bos bir dairemiz vardi orda top oynamayi annem et pisirirken etleri tencereden calip calip kedime yedirmeyi :KK43: para ustlerini babama vermemeyi ozlediiiim eskiye dair bir cok seyi ozledim :KK43:

musran

ACISADA ÖLDÜRMEZ
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
geçmişe ait öyle çok şey özledimki

öncelikle annemi çook özledim, sabahları beni öperek uyandırmasını özledim,

büyüdüğümde , çocuk sahibi olduğumda bile bebek gibi sevmelerini özledim.

eşimle flört dönemimizde gece yarıları gizli gizli telefonda görüşmelerimizi özledim(o zamanlar cep telefonları şimdiki gibi popüler değildi ev telefonuyla görüşüyorduk) o görüşmelerde birbirimize fısıldayarak söylediğimiz güzel sözleri özledim, o zamanların gençliğimizin saflığını özledim..

daha neler neler özledim offf offff....görünen o ki geçmişime çook bağlıyım:))

Demet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
ailenin bütün bireyleriyle yenilen yemekler
keyifli sohbetler
şimdi o kadar zoruma gidiyoki artık anılarında ben olmayacağım
konuştuklarına yabancı kalacağım

çalışmayı arkadaşlarımla gezmeyi özgür olamyıda çoooooooooooooooook özledim

myhope

Umudum çiçek açtıııı:)))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
hiçbir sorumluluğum olmadan acı nedir bilmeden hayat kavgasına girmeden herşeyin güzel olacağına inandığım geleceğe dair toz pembe hayallere daldığım ekmek elden su gölden yaşadığım zamanları kısaca çocukluğumu desemmmmm:eek::emir_bebek::emir_bebek:

Yukarı Alt