Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Gelecek, kariyer, kisilik

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve Hyuga hinata tarafından 14 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

14 Ağustos 2018
    Konu Sahibi : Hyuga hinata
  1. Hyuga hinata

Hyuga hinata Üye Üye

Ödül Puanları:
    23
    Merhabalar herkese
    Burda konumu açıp sizlerden gorus almak istiyorum İs ve kariyer konusunda

Ben PDR 4.sinif ogremcisiyim. Belki bazi şeyleri anlatinca yargilayan olacaktir fakat ruh halim cok diplerde oldugu icin basarim ve motivasyonum cok diplerde yaşadım.

Ben uniye giderken ailemde var olan sorumlar beni içime dönük biri yapti. İlk senemde sosyal fobiyle savaştım. Çok şükür şuan yendim. Ailede cogu zaman ben ve kardeslerkm ihmal edilmis bir sekilde buyuduk. Babam surekli icer ve anneme şiddet uygulardi. Cok sukur 4 senedir ayrilar.

Bu yasadigimiz olumsuzluklar bizim ccesaretimizin kirilmasina yol açtı. Kardeslerim de kotu huylari vs. Yok cok şükür.
    İleride hayatimin guzel olmasi icin cabalayacagim.
    İyi bir ucret kazanmak istiyorum çünkü parasızlıgi dibine kadsr yasadim. Burdaki konularda okudugum zaman cok ozeniyorum ve seviniyorum o insanlara acikcasi. Bir kadin icin gurur verici.

ben kendimi nasil geliştiririm sizce. PDR'den ne kadae kazanabilirim ki diyorum bazen.
    Bir de okula devamsizligim cok oldu. Cunku kaygi ve sosyal fobi yuzuden dışarı cikmakta zorlandigm gunler oldu.

2. 10 Eylül 2018
  3. Tonari to Totoro

Tonari to Totoro *** Üye

Ödül Puanları:
    188
  4. 10 Eylül 2018
  5. modatas

modatas ..... Üye

Ödül Puanları:
    48
    PDR bin atanması çok kolay oluyor kpss ile,puanları epey düşük ve mezun olan herkes atanıyor, atanamasaniz bile özel okul, dershanelerde çalisabilirsiniz. Kendini derslerinize verin ve bir hobi edinin. Ben unideyken halk oyunlarindaydim. Çok iyi geliyordu.

Hyuga hinata bunu beğendi.
  6. 10 Eylül 2018
  7. modatas

modatas ..... Üye

Ödül Puanları:
    48
    Psikolojik danışmanlık ve rehberlik

8. 10 Eylül 2018
  9. Tonari to Totoro

Tonari to Totoro *** Üye

Ödül Puanları:
    188
    Bence alanınız çok iyiymiş.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.