• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Gelen misafir size böyle yapsa cevap verir misiniz?

Aneksenamunnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2018
1.938
1.026

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-10-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 131 gün kaldı.

Bugün, bebeğinizin baş saçları görünür olacaktır ve kaşları belirginleşmeye başlıyor. Bebeğinizin kaş ve kirpikleri büyüyor. Bebeğinizin saçları ne kadar koyu olursa olsun henüz daha pigmentleşmiş durumda değil. 3-4 hafta içinde bebeğiniz kaşları beyaz bir şerit gibi gözükecek. Şu anda bebeğinizin saçları beyaz ve çok kısadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Aneksenamunnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2018
1.938
1.026

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-10-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 131 gün kaldı.

Bugün, bebeğinizin baş saçları görünür olacaktır ve kaşları belirginleşmeye başlıyor. Bebeğinizin kaş ve kirpikleri büyüyor. Bebeğinizin saçları ne kadar koyu olursa olsun henüz daha pigmentleşmiş durumda değil. 3-4 hafta içinde bebeğiniz kaşları beyaz bir şerit gibi gözükecek. Şu anda bebeğinizin saçları beyaz ve çok kısadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

benkeyfimvekahyasi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2017
3.191
5.829
Yani size geldiğinde benim kızım böyle yapıyor dese sinirlenirsiniz. Yapmayın böyle.
Ben de dolmayı kızartıp yapınca ağır bulurum mesela. Yiyemem öyle biber çok yağ çeker☺
Kızının benimle karşılaştıracağı bir meziyeti yok da ancak ben kendimle ilgili bir şey söylesem hemen x de şöyle oldu, onun da böyle oldu diye kızının hastalığını sıkıntısını yarıştırır benimle 😂 hastalık konusunda sidik yarıştırıldığını da ben bunlarda gördüm. Öldüm desem x daha kötü öldü der o derece

Khomyuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2019
2.037
7.307
Kızının benimle karşılaştıracağı bir meziyeti yok da ancak ben kendimle ilgili bir şey söylesem hemen x de şöyle oldu, onun da böyle oldu diye kızının hastalığını sıkıntısını yarıştırır benimle 😂 hastalık konusunda sidik yarıştırıldığını da ben bunlarda gördüm. Öldüm desem x daha kötü öldü der o derece
Çok tuhaf bir insansınız.
İnsan kötü niyetli olsa, meziyet bulur yarıştırır. Allahın dolmasıyla yarıştırıyorsunuz. Üstelik daha zararlı, kalorili ve yağlı haliyle. Zeytinyağlı dolmayı yağlı halini beğenip övüyorsunuz. Kadın da istese bulur.
kıyas hoş değil diyorum cevabınız görümcem yeteneksiz. Cidden yapınız kıyas ve böbürlenmeden ibaret belli

benkeyfimvekahyasi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2017
3.191
5.829
Çok tuhaf bir insansınız.
İnsan kötü niyetli olsa, meziyet bulur yarıştırır. Allahın dolmasıyla yarıştırıyorsunuz. Üstelik daha zararlı, kalorili ve yağlı haliyle. Zeytinyağlı dolmayı yağlı halini beğenip övüyorsunuz. Kadın da istese bulur.
kıyas hoş değil diyorum cevabınız görümcem yeteneksiz. Cidden yapınız kıyas ve böbürlenmeden ibaret belli
Teşekkür ederim :confused:

ema1

Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr
Pro Üye
10 Ağustos 2009
23.523
13.756
Eğer bir insan karekter olarak iyi niyetli değilse ve sizin emek verip yaptığınız yemekleri, hizmeti beğenmiyorsa, sevilmemesi ve sayılmaması normal,
Arada sizin onu eleştirme hakkı veriyordur
Böyle kibirli insana,
Misafir de haddini bilecek!
Tşk etmesini bilecek evin kurallarına saygı gösterecek, eleştirme yanlış

Dilber Hala

ALLAHhhhhh sen bilirsin ya rabbbbbbbb
Pro Üye
29 Kasım 2016
1.159
2.531
Yapıştır cevabi bu gorumce hak ediyo

Shusui

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2010
1.263
2.911
Gıcığa gıcık olacaksın. Annem daha güzel yapıyor derse imalı hıhı evet yedik diyeceksin. Pidedenfarkı yok derse yarın sen yap akşam yemeğini, pide yap görelim diyeceksin. Bu kiza susma. Kibarlıktan misafirlikten anlayan bir insan değil. Sen sustukça eziyorum diye düşünüp coşacak

Yukarı Alt