Gelinliğe bir türlü karar verememek

kolera9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2016
886
274
Kızlar bugün gelinlik provama gittim ama kafam çok karıştı :KK43::KK43: Gelinliğim üç boyutlu küçük çiçekli üstü. Kollarını en başından beri düşük omuz istiyordum ama orda gelinlikçim örnek model gösteriyo mesela iğneliyo kollarıma, içinden lastik gözüküyo, lastik gözükmesin diyorum başka fotoğraflar gösteriyorum netten bulduğum ama orda gösterdiği elindeki örnek modeller bi türlü içime sinmedi .
Sonra normal çiçekli düz askı yaptı bitane nişanlım da ailem de onu daha çok beğendi, düşük omuzu kimse istemedi iyice kafam karıştı herkes yok deyince.

Bide ben kollarımı kaldırarak eller havaya yaparak öyle oynamayı falan çok severim:) düşük omuzla öyle rahat oynayamam gibi geldi ya oynanmaz demi ? Çok kafama taktım fikirlerinize ihtiyacım var :KK43:

Benbenmesela

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2016
1.526
1.499
İçinden lastik gözüküyoyu anlamadım açar mısın biraz. Düşük omuzla eller havaya yapamazsın:KK24:

cuytherock

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2011
3.309
7.526
Benimki de düşük omuzdu ama kilom olduğu için saklama amaçlı kullandım. Bence düz daha güzel.
Evet eller havaya olmuyor:KK76:

Temiznevresimkokusu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2018
1.395
1.358
Modellerin fotoğraflarını ekleseniz daha iyi olur. Böyle dedikleriniz biraz havada kalır gibi
Bence düşük omuz daha estetik görünüyor gelinliklerde ve biraz bol olur ise rahat olabilir

kolera9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2016
886
274
Benimki de düşük omuzdu ama kilom olduğu için saklama amaçlı kullandım. Bence düz daha güzel.
Evet eller havaya olmuyor:KK76:
Yaa cok guzel duruyo ama oynayamicaksam ne anlami var yaptirmicam sanirim uzulerek:KK43:

Ay boşver sen onu:)) omuzlarına dantel düşürsünler böyle parça parça olmaz mı
Nasil yani anlayamadm demek istediginizi

Modellerin fotoğraflarını ekleseniz daha iyi olur. Böyle dedikleriniz biraz havada kalır gibi
Bence düşük omuz daha estetik görünüyor gelinliklerde ve biraz bol olur ise rahat olabilir
Biraz acik fotograflar dekolte kismi tam ayarlanmadigi icin o yuzden koymak istemedim:) bol olursa da tamamen dusuyor ben omuzun biraz altinda istitorum sadece

Lastik işi bozuyor evet serbest kalırsa olabilir bence de:)
İste lastik olmazsa da kolu tamamen dusuyor, ben omuzun hemen altinda sabit dursun istedim. Baska da secenek soylemedi yani lastikli olur dedi sadece

kolera9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2016
886
274
sevgili @Mune bu da bi dert değil mi :) benim için çok önemli bi sorundu burda kimse cevap yazmıyor biraz daha bir derdim var bölümünde kalsa olmaz mı o_O

pamuk_helva

Knitter...ÖrgücüBasi...
Pro Üye
14 Mart 2010
7.065
5.209
düsük omuzlu gelinlikler bu sene cok moda ama bence hic güzel durmuyor görüntü acisindan ama tabiki zevk meselesi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-12-2020

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 157 gün kaldı.

Bebeğinizin kulağı artık başın iki yanında çıkıntı yapmaya ve gözleri yan taraftan ziyade ön tafa doğru bakıyor. Plasenta bebeğinizi sağlıklı tutmak için hizmet ederken aynı zamanda sizin sağlığınızı korumada da önemli bir rol oynamaktadır. Plasenta, globulinleri ve kanda bulunan doğal bileşenleri sentezleyerek enfeksiyonları önler. Bebeğinizin diş minesi oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

izmirli_hatun

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2011
527
368
Kızlar bugün gelinlik provama gittim ama kafam çok karıştı :KK43::KK43: Gelinliğim üç boyutlu küçük çiçekli üstü. Kollarını en başından beri düşük omuz istiyordum ama orda gelinlikçim örnek model gösteriyo mesela iğneliyo kollarıma, içinden lastik gözüküyo, lastik gözükmesin diyorum başka fotoğraflar gösteriyorum netten bulduğum ama orda gösterdiği elindeki örnek modeller bi türlü içime sinmedi .
Sonra normal çiçekli düz askı yaptı bitane nişanlım da ailem de onu daha çok beğendi, düşük omuzu kimse istemedi iyice kafam karıştı herkes yok deyince.

Bide ben kollarımı kaldırarak eller havaya yaparak öyle oynamayı falan çok severim:) düşük omuzla öyle rahat oynayamam gibi geldi ya oynanmaz demi ? Çok kafama taktım fikirlerinize ihtiyacım var :KK43:
İçine sinmemişki buarya yazıyorsun...Diktirme gelinliği hiç sevmem, hep sorunlu olur...bence o dikleni mağzaya ver satsınlar, hazır gelinlik al kendine...

blondgunes

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2010
12.771
15.917
çağla şikel in gelin modelindeki omuzlar çok güzel duruyordu , öyle birşey yaptırsan

Portobello cadisi

♥♥♥
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2018
416
503
Benim de yillarca hayalim dusuk omuzdu. Cok zarif oluyor, hele ki gelinlikte. Ama ben de dusundum ki oynamayi seviyorum ve dusuk omuzla oynamak cok zor olur. Hic aklimda yokken ve asla giymem dedigim straplez model bir gelinlik aldim:110: tabi suan ben de neden hemen karar verip aldim pismanligindayim. Ne bileyim cok cabuk aldim:KK43:

ArbutusUnedo

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2011
1.096
965
Erkek kardeşimin eşi (daha yeni evlendiler) aynı dediğiniz gibi düşük omuzlu bir gelinlik giydi ve muhteşemdi. Hiç lastik falan takmadılar. Omzun üst kısımlarına hayalet tülden destek yaptılar ve omuz altındaki kollar hiç düşmeden durdu. Hayalet tül hiç belli bile olmadı o kadar ince yaptılar ki. Kollar da omzun hemen altındaydı.

Demek ki her gelinlikçinin metodu farklı. İçinize sinmediyese başka yerle anlaşın ya da bu alternatifi de söyleyin hayalet tül yapsın.

ArbutusUnedo

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2011
1.096
965

Yukarı cevap yazdım da gör diye etiket yapıyorum kolera9 kolera9

ArbutusUnedo

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2011
1.096
965
Muhtemelen tam bizim gelinin gelinliği gibi bişey istiyorsunuz, onun da 3 boyutlu çiçekleri vardı :)

kolera9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2016
886
274
Erkek kardeşimin eşi (daha yeni evlendiler) aynı dediğiniz gibi düşük omuzlu bir gelinlik giydi ve muhteşemdi. Hiç lastik falan takmadılar. Omzun üst kısımlarına hayalet tülden destek yaptılar ve omuz altındaki kollar hiç düşmeden durdu. Hayalet tül hiç belli bile olmadı o kadar ince yaptılar ki. Kollar da omzun hemen altındaydı.

Demek ki her gelinlikçinin metodu farklı. İçinize sinmediyese başka yerle anlaşın ya da bu alternatifi de söyleyin hayalet tül yapsın.
Muhtemelen tam bizim gelinin gelinliği gibi bişey istiyorsunuz, onun da 3 boyutlu çiçekleri vardı :)
Şunun gibi bir kol metodu bahsettiğim.
Merhaba, gelinlikçim bunu önerdi ama ne kadar ince de olsa belli oluyordu tül olduğu ve bence çok çirkin gözüktüğü için istemedim. Teşekkür ederim düz askılıda karar kıldım

Zeytintanem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
3.177
5.072
30
Ben bi tanidigimin kinasinda gördüm. Onun da düsük kol model elbisesi vardi.
1. kinanin sonunda kollarini kldiramadigi icin kollari resmen kizarmisti
2. kollarini oynarken iyice kaldiramadi

Yinede kendin karar vermelisin cnm

kolera9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2016
886
274
Ben bi tanidigimin kinasinda gördüm. Onun da düsük kol model elbisesi vardi.
1. kinanin sonunda kollarini kldiramadigi icin kollari resmen kizarmisti
2. kollarini oynarken iyice kaldiramadi

Yinede kendin karar vermelisin cnm
Aynen canım mantıklı gelmedi düşük omuz.

Gelinliğimin çiçek modelinden normal düz askı yaptı gelinlikçim çok güzel oldu, ona karar verdim.