Gelinliğe bir türlü karar verememek

kolera9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2016
869
254
sevgili @Mune bu da bi dert değil mi :) benim için çok önemli bi sorundu burda kimse cevap yazmıyor biraz daha bir derdim var bölümünde kalsa olmaz mı o_O
 

pamuk_helva

Knitter...ÖrgücüBasi...
Pro Üye
14 Mart 2010
6.253
4.182
düsük omuzlu gelinlikler bu sene cok moda ama bence hic güzel durmuyor görüntü acisindan ama tabiki zevk meselesi
 

izmirli_hatun

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2011
527
365
Kızlar bugün gelinlik provama gittim ama kafam çok karıştı :KK43::KK43: Gelinliğim üç boyutlu küçük çiçekli üstü. Kollarını en başından beri düşük omuz istiyordum ama orda gelinlikçim örnek model gösteriyo mesela iğneliyo kollarıma, içinden lastik gözüküyo, lastik gözükmesin diyorum başka fotoğraflar gösteriyorum netten bulduğum ama orda gösterdiği elindeki örnek modeller bi türlü içime sinmedi .
Sonra normal çiçekli düz askı yaptı bitane nişanlım da ailem de onu daha çok beğendi, düşük omuzu kimse istemedi iyice kafam karıştı herkes yok deyince.

Bide ben kollarımı kaldırarak eller havaya yaparak öyle oynamayı falan çok severim:) düşük omuzla öyle rahat oynayamam gibi geldi ya oynanmaz demi ? Çok kafama taktım fikirlerinize ihtiyacım var :KK43:
İçine sinmemişki buarya yazıyorsun...Diktirme gelinliği hiç sevmem, hep sorunlu olur...bence o dikleni mağzaya ver satsınlar, hazır gelinlik al kendine...
 
Yukarı Alt