Gelişim Psikolojisi Soru Kampı

bugu_su

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2012
4.603
6
Bu huyumu yenmem lazım,hızlı okuma ve hemen işaretlemeyi.:KK19: Diğer şıklara da bak be mübarek demi.:KK20::KK20:

Canımcım e şıkkında bahsedilen son çocukluk dönemine ait. O dönemde kimi çocuklar kısayken,kimi yaşıtlarına göre uzun olur.Hani dev gibi olmuşsun,bu ne böyle cüce kalmışşsın denir ya. Çocuklar ilkokul döneminde ne akademik ne fiziksel anlamda başkalarıyla kıyaslanmamalı. Dolayısıyla bu ergenlik döneminde çocuğu olan ebeveyne pek uygun olmaz.

Ama soru iyi dikkat istiyor.Herifle kavga ederken soru çözersem olacağı bu.:KK53:

Belissa

♡ Бизимки Масалди ♡
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2012
29.126
7.354
1 a 2 e dıyorum:44:

Son düzenleyen: Moderatör:

Belissa

♡ Бизимки Масалди ♡
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2012
29.126
7.354
ay ben de yazdıklarınızı okumadan atlamısım hemen soruya:KK53:
yalnız e de kıyaslanmamalı dıyor zaten ve bu dogru bir yorum
ben hayatta e demezdım.:KK19:

sedefonur

Huzur..
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2009
10.178
1.263
soruların kaliteliydi sedefim
cevap neden E anlamadım :26:
ben de anlamadım :44: evet sorular hoşuma gitti, birazdan topiğe de yazıcam canım
Bu huyumu yenmem lazım,hızlı okuma ve hemen işaretlemeyi.:KK19: Diğer şıklara da bak be mübarek demi.:KK20::KK20:

Canımcım e şıkkında bahsedilen son çocukluk dönemine ait. O dönemde kimi çocuklar kısayken,kimi yaşıtlarına göre uzun olur.Hani dev gibi olmuşsun,bu ne böyle cüce kalmışşsın denir ya. Çocuklar ilkokul döneminde ne akademik ne fiziksel anlamda başkalarıyla kıyaslanmamalı. Dolayısıyla bu ergenlik döneminde çocuğu olan ebeveyne pek uygun olmaz.

Ama soru iyi dikkat istiyor.Herifle kavga ederken soru çözersem olacağı bu.:KK53:
bugucum zaten e şıkkında senin anlattığını söylemiş, kıyaslanmamalı demiş, ama soruda hangisi olamaz diyo, ee o zaman e oluyo :26:
1 a 2 e dıyorum:44:
1 e canım, bugu açıkladı, onun yorumuna bak
ay ben de yazdıklarınızı okumadan atlamısım hemen soruya:KK53:
yalnız e de kıyaslanmamalı dıyor zaten ve bu dogru bir yorum
ben hayatta e demezdım.:KK19:
valla ben boş bırakmıştım, bütün şıklar doğru gibi geldi bana :44:

Belissa

♡ Бизимки Масалди ♡
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2012
29.126
7.354
okudum canım yorumu ama ben hala e demezdim dıyorum
cünkü zate kıyaslanmamalı
bu yanlıs secenek olamz ki
kıyaslanmalı dersek dogru ama kıyaslanmamalı yazılmıs zaten:44:

sedefonur

Huzur..
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2009
10.178
1.263
okudum canım yorumu ama ben hala e demezdim dıyorum
cünkü zate kıyaslanmamalı
bu yanlıs secenek olamz ki
kıyaslanmalı dersek dogru ama kıyaslanmamalı yazılmıs zaten:44:
evet aynen katılıyorum, bu haftasonu bi de dershanede sorayım, şıkların hepsi doğru geliyor bana :44:

Yukarı Alt