Gene bir iç döküş (Kimseye karşı birşey hissedememek )

Manolya999

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2017
321
253
28
Hanımlar Merhaba
Umarım hepiniz çok iyisinizdir.
Benim şöyle bi sorunum var artik karşı cinse karşı birşey hissedemiyorum. Ve artik çevrem tarafimdan yalniz oldugum için gelen elestiriler biraz can sıkıyo çok takmasamda.
Biraz sorunlu bir ailem var. Uzun yıllar süren bir ilişkim oldu ama bitti . Bu bitiş suresi beni biraz yipratti. Iliski esnasinda da baya tükenmiştim. Neyse manolya dedim kendini topla önce hayatini yoluna koy. Yaklasik bir yil önce bir iki kahve içtigim insanlar oldu ama tam elektrik alamadigim için gorusmeyi surdurmek istemedim. Ama inanilmaz tepki aldim. Kenedine yazik ediyosun yaşin geciyo ve gibi. Ama birsey hissedemiyorum adami zorla mi seveyim sarilip opeyim. Yazik degil mi hem ona. Uzun suredir kendimi gözlemliyorum artik istemiyorum sanirim özenmiyorumda Ne gerek var ki diyorum birsey hissedemiyorsam. Önceden gelinlin dugun videosu felan bayilirdim izlemeye. Öyle evim olsun evli olayim kocam olsun derdim de yok. Yalnizlik bazen uzuyo evet. Derdini kimseye anlatamamk birini sevememek hayati paylasamamak. Ama hissedemiyorum ne yapayim. Hergün bir pedofili katil cani görmek belki yoruyo .
Dün bir arkadaşimi aradim bak yaşitlarinin boyu kadar çocugu var sen sen diye sordu. Evet ortam samimiydi belki ama neden yalniz olmak statü kaybettiriyo.
Ay biraz doldum hanimlar sizle paylasmak istedim.

Pandaizm

Spiritüel 🐼
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2019
1.689
4.528
Amaaan milletin ağzını küpe basmak lazım çok konuşuyorlar bazen
Zorla mı evleneceksiniz yahu sevemiyorsanız bu sizin suçunuz değil ki.
Sırf millet istedi diye sakın kararınızdan dönmeyin.
Olacağı varsa karşınıza birisi çıkar ve öyle bir ısınırsınız ki.
Onun dışında evli biri olarak söylemeliyim ki gerçekten bekarlık sultanlık özgürlükmüş.
Şuan evli birisinden bunu duymak sinir bozucu olabilir (ben de bir dönem çok sinir olurdum) fakat gerçekten özgür olmak yalnızca kendi hayatın için çabalamak çok değerli bir şey.
Evet insan dönem dönem gerçekten yalnız hissediyor. Hiçbir şey yapmasa bile birinin omzuna ihtiyaç duyuyor.
Bunları çok iyi biliyorum ben de bir dönem aynı hisleri yaşadım. Hatta çoook uzun bir dönem diyebilirim. Ama insanın en çok kendisine ihtiyacı varmış bunu da anladım sonrasında. İnsan kendini sevip mutlu olunca bir başkasıyla da mutlu olabiliyormuş.

Bunun dışında mesela kahve içtiğiniz kişileri çevreniz bilmesin.
Bilirlerse daha çok üstünüze gelip kafanızı karıştırabilirler.
Senin yasindakilerin şu kadar çocuğu var diyenlere de "ama onlar da benim gibi özgür değil nabeerr" deyiverin gitsin.

Manolya999

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2017
321
253
28
Teşekürler yanıtladiginiz için. Çook haklisiniz. Zamana bıraktim açikcasi bende hayirlisi ne ise o olsun diyorum. Evet bence de haber vermemek en iyisi.

girlolita

Queen B.
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2019
2.460
8.793
Biz kadınlar bir erkekten ibaret değiliz. Yalnızlık asla kötü bir şey değil. Çoğumuzun bu şekilde hissizleştiği bir dönem olmuştur bence çok normal. Karşınıza çıkan herkesi reddetmektense değerlendirin tabiki, belki çok yoğun duygular hissedebileceğiniz biri olabilir. Kulağınızı çevrenize tıkayın, evlenmenin yaşı olmaz. Yalnızlığın tadını çıkarın. Umarım doğru zamanda doğru bir insan çıkar karşınıza

kzmkzm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2020
650
1.141
27
Hanımlar Merhaba
Umarım hepiniz çok iyisinizdir.
Benim şöyle bi sorunum var artik karşı cinse karşı birşey hissedemiyorum. Ve artik çevrem tarafimdan yalniz oldugum için gelen elestiriler biraz can sıkıyo çok takmasamda.
Biraz sorunlu bir ailem var. Uzun yıllar süren bir ilişkim oldu ama bitti . Bu bitiş suresi beni biraz yipratti. Iliski esnasinda da baya tükenmiştim. Neyse manolya dedim kendini topla önce hayatini yoluna koy. Yaklasik bir yil önce bir iki kahve içtigim insanlar oldu ama tam elektrik alamadigim için gorusmeyi surdurmek istemedim. Ama inanilmaz tepki aldim. Kenedine yazik ediyosun yaşin geciyo ve gibi. Ama birsey hissedemiyorum adami zorla mi seveyim sarilip opeyim. Yazik degil mi hem ona. Uzun suredir kendimi gözlemliyorum artik istemiyorum sanirim özenmiyorumda Ne gerek var ki diyorum birsey hissedemiyorsam. Önceden gelinlin dugun videosu felan bayilirdim izlemeye. Öyle evim olsun evli olayim kocam olsun derdim de yok. Yalnizlik bazen uzuyo evet. Derdini kimseye anlatamamk birini sevememek hayati paylasamamak. Ama hissedemiyorum ne yapayim. Hergün bir pedofili katil cani görmek belki yoruyo .
Dün bir arkadaşimi aradim bak yaşitlarinin boyu kadar çocugu var sen sen diye sordu. Evet ortam samimiydi belki ama neden yalniz olmak statü kaybettiriyo.
Ay biraz doldum hanimlar sizle paylasmak istedim.
bende öyleydim zoraki görüşüyordum sadece mantığıma uygun diye. O sıralar ne azap çekiyordum hem birşey hissedemiyorum kimseye hem sevmek istiyorum mutlu olmak istiyorum. Ama iyi ki çekmişim. sonra kaderin karşına çıkınca herşey bir an da oluveriyor. kimseye birşey hissedemeyen ben 1 gece de aşık oldum sadece. sonrası da evlilik işte ❤️

Aybush

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
4.994
8.425
30
Önemli olan sen sin. Nasıl mutlu isen o şekilde yaşamakta fayda var. Evlenmek zorunda değilsin evlensende Cocuk yapmak zorunda değilsin. Karşı cinse sevgi hissedemiyorum diyorsun bu seninle alakalı bir durumda değil bilateral simetri ne uygun bir insana denk gelmemişsindir en fazla. Yaş önemli değil huzur mutluluk önemli olan. Kaderinde var ise bir eş adayı zaten ne olup bittiğini anlayamadan evlenirsin. Çevrendeki insanların dediklerine asla bakma. Onlara işlenmiş bir kod var hayat evlilik ve Cocuk üzerine. Umursama lütfen.

bikergirlaea

ALTIN ELBİSELİ ADAM
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2018
2.535
4.893
Bence yaşadıklarınız çok normal.Bir de ben şunu anlayamıyorum,kadın olsun erkek olsun bu dünyadaki herkesin tek hedefi,tek amacı evlenip çoluğa çocuğa karışmak mı olmalı?İnsanlar evlenmeden,çocuk yapmadan,hatta hayatlarına bir ilişki almadan mutlu olamazlar mı?Bana çok saçma geliyor yani..Bir de bu işler bir anda oluveriyor bence..Bir gün birisi çıkıveriyor tüm duygular değişebiliyor..Hayırlısı olsun.. 😊

yalniz kalpler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
4.245
7.706
Her şey doğru insan, kaderinizde yazılı insan karşınıza çıkana kadar. Bir anda ağzınız diliniz bağlanıyor, tanışma görüşme, söz nişan çorap söküğü gibi ilerliyor. Nasıl olduğunu insan kendi bile anlamıyor. Dua edin Allah kesiştirsin yollarınızı.

Manolya999

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2017
321
253
28
Biz kadınlar bir erkekten ibaret değiliz. Yalnızlık asla kötü bir şey değil. Çoğumuzun bu şekilde hissizleştiği bir dönem olmuştur bence çok normal. Karşınıza çıkan herkesi reddetmektense değerlendirin tabiki, belki çok yoğun duygular hissedebileceğiniz biri olabilir. Kulağınızı çevrenize tıkayın, evlenmenin yaşı olmaz. Yalnızlığın tadını çıkarın. Umarım doğru zamanda doğru bir insan çıkar karşınıza
Çok teşekkürler yanıtladiginiz ve güzel dileginiz için.

Manolya999

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2017
321
253
28
Her şey doğru insan, kaderinizde yazılı insan karşınıza çıkana kadar. Bir anda ağzınız diliniz bağlanıyor, tanışma görüşme, söz nişan çorap söküğü gibi ilerliyor. Nasıl olduğunu insan kendi bile anlamıyor. Dua edin Allah kesiştirsin yollarınızı.
Aslinda dogru dua etmek ne kadar önemli degil mi çok teşekkürler yanitladiginiz için

Manolya999

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2017
321
253
28
Bence yaşadıklarınız çok normal.Bir de ben şunu anlayamıyorum,kadın olsun erkek olsun bu dünyadaki herkesin tek hedefi,tek amacı evlenip çoluğa çocuğa karışmak mı olmalı?İnsanlar evlenmeden,çocuk yapmadan,hatta hayatlarına bir ilişki almadan mutlu olamazlar mı?Bana çok saçma geliyor yani..Bir de bu işler bir anda oluveriyor bence..Bir gün birisi çıkıveriyor tüm duygular değişebiliyor..Hayırlısı olsun.. 😊
Amin. Aile kurmak çok güzel ama sanki bir yarış var kaçiriyo treni insanlar gibi davdaniyorlar bekarlara :) Çok sagolun yanitladiginiz için

Manolya999

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2017
321
253
28
Önemli olan sen sin. Nasıl mutlu isen o şekilde yaşamakta fayda var. Evlenmek zorunda değilsin evlensende Cocuk yapmak zorunda değilsin. Karşı cinse sevgi hissedemiyorum diyorsun bu seninle alakalı bir durumda değil bilateral simetri ne uygun bir insana denk gelmemişsindir en fazla. Yaş önemli değil huzur mutluluk önemli olan. Kaderinde var ise bir eş adayı zaten ne olup bittiğini anlayamadan evlenirsin. Çevrendeki insanların dediklerine asla bakma. Onlara işlenmiş bir kod var hayat evlilik ve Cocuk üzerine. Umursama lütfen.
Çook teşekkürler yanitladiginiz için.

Manolya999

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2017
321
253
28
bende öyleydim zoraki görüşüyordum sadece mantığıma uygun diye. O sıralar ne azap çekiyordum hem birşey hissedemiyorum kimseye hem sevmek istiyorum mutlu olmak istiyorum. Ama iyi ki çekmişim. sonra kaderin karşına çıkınca herşey bir an da oluveriyor. kimseye birşey hissedemeyen ben 1 gece de aşık oldum sadece. sonrası da evlilik işte ❤
Mutluluklar dilerim. İnşallah dogru zamanda dogru insanla bana da nasip olur. Çok teşekkurler yanitladiginiz için.