Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

genetik sonucumu değerlendirir misiniz?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve panadol tarafından 5 Kasım 2010 başlatılmıştır.

5 Kasım 2010
    Konu Sahibi : panadol
  1. panadol

panadol Gel artık bebişimm Üye

Ödül Puanları:
    146
    merhaba hocam ben 2 düşük yaşadım en son düşen embirio genetiğe gitti, sonucum çıktı değerlendirir misiniz?
    prob alanları:dup3q,dup 9p,dup 10q,dup 15q,dup xq28( MECP2)(7:12),t(7:11), t(4:7),t,(5:7) 3q29mikroduplikasyonu, dup 7q11.23
    SONUÇ:Nuc ish(7q11.23x3)
    teşekkür ederim iyi çıkmadğgnı söylediler tekrar gebe kalsam sonucum aynımı olur merkezinizde tüp bebek yaptırmıştım pgt yöntemi için yumurta sayımda çok az 2 tane yumurtam döllenmişti resmen çıkmaza giridim hocam, sevgiler

2. 8 Kasım 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    0
    Hanımefendi sanırım size bebeğe ait FISH sonuçlarını yollamışlar ama ben de tam ne olduğunu anlamış değilim. Sonucunuzun bir genetik uzmanının değerlendirmesinde fayda vardır.

4. 8 Kasım 2010
  5. panadol

panadol Gel artık bebişimm Üye

Ödül Puanları:
    146
    Hocam çok teşekkür ederim resmen ümitsizlige kapıldım sonuçtan dolayı sevgiler.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.