• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Genetik test yardımcı olun kızlar.

Sevda353535

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2020
58
20
Kızlar merhaba bir sorum olucak.genetik testi yaptırdık çocuk için. 2 ayda çıkar dediler sonuçları internet sitesinden bakılıyormuşum tekrar gitmeye gerek var mı hastaneye sonuçlara bakmamız yeterlimi acaba

medusares

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
1.308
2.030
İnternetten de çıktı alıp doktora götürebilirsiniz. Benim gittiğim hastanedeki tüm sonuçlarım internet sitelerinde gözükürken sadece genetik testimin sonucu gözükmüyor. Sonucunuz çıkmıştır yazıyor. Ben mecbur gidip alacagım. Umarım siz internetten bakabilirsiniz.

Crn07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2016
659
466
Kızlar merhaba bir sorum olucak.genetik testi yaptırdık çocuk için. 2 ayda çıkar dediler sonuçları internet sitesinden bakılıyormuşum tekrar gitmeye gerek var mı hastaneye sonuçlara bakmamız yeterlimi acaba
Genetik test sonuçlarını genelde elden ve sadece testin sahibine veriyorlar

melinda-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2016
1.549
1.224
Genetik sonucları gizli bilgi olarak kabul ediliyor, gidip kendiniz elden alabiliyorsunuz sadece, bu genelde kan verince söylüyorlar

kremalikedi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2019
73
69
Merhaba,
İnternette zaten kimlik bilgilerinle giriş yapıyorsun.
Hastane'ye gitmene gerek yok.
Aynı durumdayız.
Benimde sonucun çıkmasına daha var.

Sevda353535

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2020
58
20
İnternetten de çıktı alıp doktora götürebilirsiniz. Benim gittiğim hastanedeki tüm sonuçlarım internet sitelerinde gözükürken sadece genetik testimin sonucu gözükmüyor. Sonucunuz çıkmıştır yazıyor. Ben mecbur gidip alacagım. Umarım siz internetten bakabilirsiniz.
Teşekkür ederim canım cevapladığın için evet genetik testi yaptırdığım yerde bana küçük barkot vermişti geldiğin zaman bu barkodu bana göster demişti sonucunu öyle alırsın sana da verilmiş miydi barkod

benmesela01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2017
1.048
508
Teşekkür ederim canım cevapladığın için evet genetik testi yaptırdığım yerde bana küçük barkot vermişti geldiğin zaman bu barkodu bana göster demişti sonucunu öyle alırsın sana da verilmiş miydi barkod
Benim test sonucum gözüküyor sitede 1 ay sonra cıktı ama esiminki 2 ay olcak hala gozukmuyo4 sitede

arz8034

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2020
22
9
merhaba cnm.Genetik testi şöyle düşün bir nevi senin evinin tapusu gibi... tecrübeme dayanarak söylüyorum her daim elinde ıslak imzalı olması gereken bir evrak sakin kayıp etme..doktorların ilk sordukları şey genetik test yaptırdınmi😉

Yukarı Alt