• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Genetik test yardımcı olun kızlar.

medusares

6. Takım 💪 hadi kızım gitsin 20 kg
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
1.379
2.289
Canım bir Şey daha soracağım. Kadın doğumcu yapılacak testleri kağıt halinde bana vermişti . Yalnız doktorunu aldı ben fotoğrafını çekmiştim telefonumda bulamıyorum bir sorun olur mu
Yapılacak testlerin eksik mi kaldı canım o kağıda bakarak mı test yaptıracaktın

Eylul41213

Minik adamım abi oluyor🧿
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2017
4.090
5.512
Kızlar merhaba bir sorum olucak.genetik testi yaptırdık çocuk için. 2 ayda çıkar dediler sonuçları internet sitesinden bakılıyormuşum tekrar gitmeye gerek var mı hastaneye sonuçlara bakmamız yeterlimi acaba
Siteden bakılmıyor onun sonuclaını mutlaka hasta sahibine elden veriyorlar

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-10-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 121 gün kaldı.

Bebeğinizin boyun, göğüs ve kasık bölgesinde bulunan ve ısı üreten kahverengi yağlar doğumdan kısa bir süre sonra kaybolacaktır. 8. ve 9. aylar boyunca beyaz yağlar bebeğinizin derisi altına depolanmaya başlar. Bazı anne adayları hamilelikleri boyunca kontak lenslerini kullanmada, takıp çıkarmada sorun yaşarlar. Doğumdan altı hafta sonra bu problem çözülecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sevda353535

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2020
58
20
Benim 10 gün sonra 2 ay bitecek pıhtılaşma daha çıkmadı canım. Genetik 1 ay da çıktı benim ama eşimin 2 ay olcak daha çıkmadı. Beklemek de zor vala
Kürtaj sonrası alınan bebeği genetiğe yolladılar gelen sonuç ta 46XX çıktı.kıZ bebekmiş .temiz çıktı sonuç Rabbimim bir bildiği vardı nasip olmadı. şimdi Benim ve eşimin kaldı sonuçlar.6 haftalık bebeğimin kalbi durdu l

Eylul41213

Minik adamım abi oluyor🧿
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2017
4.090
5.512

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-10-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 121 gün kaldı.

Bebeğinizin boyun, göğüs ve kasık bölgesinde bulunan ve ısı üreten kahverengi yağlar doğumdan kısa bir süre sonra kaybolacaktır. 8. ve 9. aylar boyunca beyaz yağlar bebeğinizin derisi altına depolanmaya başlar. Bazı anne adayları hamilelikleri boyunca kontak lenslerini kullanmada, takıp çıkarmada sorun yaşarlar. Doğumdan altı hafta sonra bu problem çözülecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt