• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Genetik test yardımcı olun kızlar.

hacer3426

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
495
197
Bu genetik testin içinde kaç tane şeye bakıyorlar acaba? Her yerde farklı mı oluyor? Trakya üni. 440 TL dedi 2 kişi için. Neden ücretli anlamadım özel değil sonuçta. Siz nerde kaça yaptırdınız? Hangi testleri yaptırdınız?

pawlover

🍃
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
26 Şubat 2018
9.320
27.676
Bu genetik testin içinde kaç tane şeye bakıyorlar acaba? Her yerde farklı mı oluyor? Trakya üni. 440 TL dedi 2 kişi için. Neden ücretli anlamadım özel değil sonuçta. Siz nerde kaça yaptırdınız? Hangi testleri yaptırdınız?
Sgk olunca alınmıyo aslında ücret. Ben sgklıyım ödemedim eşim özel sigorta o ödedi 230 tl. Biz istanbulda ümraniye eğitim araştırmada yaptırdık

pawlover

🍃
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
26 Şubat 2018
9.320
27.676
Saol canım. Ben de anlamadım devlet üni. Hastanesi sonuçta. Bunun ne yararı olacak diyelim ki olumsuz bişey çıktı, ne yapıyorlar bunun için? Çocuk sahibi olamaz mıyız?
Olabilirsin tabiki tüp bebek yöntemiyle bizim tüp bebeğin kalbi durduğu için istediler. Nedenine göre ilerleyelim tekrar gebelik kaybı olmasın diye

Sevda353535

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2020
58
20
İnternetten de çıktı alıp doktora götürebilirsiniz. Benim gittiğim hastanedeki tüm sonuçlarım internet sitelerinde gözükürken sadece genetik testimin sonucu gözükmüyor. Sonucunuz çıkmıştır yazıyor. Ben mecbur gidip alacagım. Umarım siz internetten bakabilirsiniz.
Canımın aldım bugün sonuçlarımı.kanda pıhtılaşma çıktı 😕

medusares

6. Takım 💪 hadi kızım gitsin 20 kg
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
1.379
2.290
Canım Benim sonuçlar çıktı kan pırtılaşması çıktı
Canım aynı durumdayız ben de bugün aldım sonuçlarımı. Büyük oranda değilmiş ama yine de pıhtılaşma var. Bir de tüp bebekde karar kıldık kesin olarak.

Sevda353535

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2020
58
20
Canım aynı durumdayız ben de bugün aldım sonuçlarımı. Büyük oranda değilmiş ama yine de pıhtılaşma var. Bir de tüp bebekde karar kıldık kesin olarak.
Hayırlı haberler alırsınız inşallah.eşinin sonuçlar çıktımı eşimle beraber yaptırdığım henüz çıkmamış ,sadece pırtılaşma için yaptırmıştım bu testi onun sonucu bu.

Yukarı Alt