Geniş Zamanlar (Star Tv)

Emez

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Rüya Aşk Sona mı Eriyor?...

Ailesi ve Ayla ile birlikte mezuniyet törenine gelen Zehra, kendisini bekleyen sürpriz ziyaretçiden habersizdir… Ahmet, ona bir sürpriz yaparak okula gelmiştir. Zehra’nın gerçek ailesiyle tanışan Ahmet, önce bozulduğunu belli etmese de bu karşılaşma, büyük aşkın biteceği sinyallerini vermeye başlamıştır. Ayla ve Zehra’nın annesi Fatik de Ahmet’in Zehra’yı terk etmesi ihtimaline çok üzülmektedir.
Bu arada Belediye Başkanı Tarık da sıra dışı başkanlık faaliyetlerine devam etmektedir. Tarık’ın son icraatı, evlenmek için kaçan iki gencin ardından mahallede çıkacak olayları engellemek ve gereken önlemleri almaktır. Ayla ise yeni müvekkili Suna’nın boşanma davasının, diğerlerinden çok farklı olduğunu ve hayatının akışını değiştireceğinden habersizdir…

alıntıdır

BarbunyaPilaki

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Aslinda Bu Dizi çok Hoşuma Gitti Fakat Trt 1 Deki Kinali Kuzular Ile çatiştiği Için Izleyemiyorum Acaba Tekrari Varmi Varsa Ne Zaman Bana Bilgi Verirseniz Sevinirim

L

lütfenzarfıkapatmayınız

Ziyaretçi
tekrarı pazartesi gecesi sanırım ama tam emin deilim leydi..
ayşe kulin'in kitabıydı geniş zamanlar,en sevdiğim kitaplardan biriydi,şimdi de en sevdiğim oyuncu oynuyo dizisinde(zuhal olcay) .çok sevindim!! :sm_cool:

yesilim

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
17
Ayşe Kulinin Romanindan .okursaniz Daha Detayli Daha Güzel.

graf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
çok güzel bir dizi çok beğendim..

ezine

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
37
evet bende çok begendim kitabı okumamıştım ama çok hoşuma gitti dizi

kuzum

Bu konida hassasum
Pro Üye
Emoji Skoru
267
Eveeeet , ilk bölüm güzeldi. Bakalım diğer bölümler nasıl olacak. Genel anlamda güzel demek için bence biraz erken, ama Zuhal Olcak oynuyorsa, abuk bir dizi değildir.

ezine

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
37
kuzum 2. bölümüde dün geceydi kaçırdın galiba

BarbunyaPilaki

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Kızlar 2 haftadır star tv de salı günleri beğenerek izlediğim geniş zamanlar dizisi dün akşam çıkmadı acaba başka bir güne mi aldılar yoksa kaldırıldımı bir bilginiz varsa yazarsanız memnun olurum
Şimdiden teşekkürler

Ixsxxixk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
merhaba leydi;
dizi cumartesi akşamı saat 21:45'e alındı...

Yukarı Alt