Genital bölge lazer ile beyazlatma

nurkarli

Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2017
67
28
Kızlar burda fazla cevap bulamadığımdan süreci sizinle paylaşmak isterim evlenmeyi düşünüyorum eş adayım takılmaz ama ben rahatsız olduğum için esra çabuk cömerte gittim.Genital bölgemde yoğun bir karartı bikini falan giyemiyordum kenarlara kadar uzadı ağda jilet bölgeyi karartmıştı ilk seanstan memnun kaldım 2.si için randevu aldım.Doktorumda yöntemde etkili düşünenlere tavisye ederim

halenurkargili

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2018
4
0
Ben de bu durumdan çok şikayetçiydim bu konuda tek seansda işlem yapıldı Genital Beyazlatma Op Dr Hasan ulaş Başyurt yardımcı oldu kendisi Mono sağlıkta tavsiye ederim ..

trecy_menza

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2010
13
7
Kac seans gitmek gerekiyor peki sonuctan memnunmusunuz.
Islem sonrasinda iyilesme suresi nasil oluyor yaptiran arkadaslar bilgi verise cok sevinirim

Balirem28

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2017
8
1
Kızlar burda fazla cevap bulamadığımdan süreci sizinle paylaşmak isterim evlenmeyi düşünüyorum eş adayım takılmaz ama ben rahatsız olduğum için esra çabuk cömerte gittim.Genital bölgemde yoğun bir karartı bikini falan giyemiyordum kenarlara kadar uzadı ağda jilet bölgeyi karartmıştı ilk seanstan memnun kaldım 2.si için randevu aldım.Doktorumda yöntemde etkili düşünenlere tavisye ederim
Merhaba Nurkarli seans ücretini paylaşabilir misin acaba, ortalama hakkında fikir edinmek istiyorum ?

nurkarli

Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2017
67
28
Kac seans gitmek gerekiyor peki sonuctan memnunmusunuz.
Islem sonrasinda iyilesme suresi nasil oluyor yaptiran arkadaslar bilgi verise cok sevinirim
Tek seans yeterli canım benim işlem yapıldığı gün bazı haberler aldım aksilik başlamış bulunmuştuk Esra Hanım da yardımcı oldu.Bölge uyuşturuluyor lazerle işlem yapıldıktan sonra bölgeye krem uyguluyorsunuz deriniz dökülüyor yavaş yavaş 15 gün sonra açıldığını görüyorsunuz.Kontrole gidiyosunuz toplam seans 20 dk falan sürüyor tabi ben apar topar kalkmak zorunda kaldım bu haftya gidicem

Busnur

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2017
113
58
Ben de yaptirnak istiyorum kardesimin hamileligi vesilesiyle Esra Hocayla tanistik sormayi unuttugum kararan alan fiyati Etkiliyormu? Tatile gitmeden kurtulurmuyum 15 20 gunde sonuclaniyormus bittikten sonra tatile gitsem zarar edermi ust kisim daha koyu benim.

Busnur

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2017
113
58
Guler yuzlu ve samimi bir bayan eli de hafif mi ben islemden biraz korkuyorum da aci durumu nedir? Simdiden cevaplar icin teekkur ederim☺

Yukarı Alt