İntaniye - Bulaşıcı Hastalıklar Genital Herpes Hakkında Sizin için hazırladığım detaylı bilgiler!

1453suko

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2020
31
0
42
Hanımlar bende bu genital herpes mağduruyum. Psikolojik olarak çok acı çekiyorum. Bütün dünyam alt üst oldu. Psikoloklara bile gittim. Ama kafamdan bir türlü gitmiyor. 8 ay oldu bu pisliği kapalı. Ama daha yeni öğreniyorum. Zaten o süreden sonra kimseyle bi ilişkim olmadı. Ben Nasıl evlenirim artık karıma bulaşırsa ne derim gibi binlerce soru var aklımda. Ben bunu bi insana yapamam . Ben Nasıl kurtulucam bi erkek olarak bu durumdan. Buraya yazmakdan başka çarem yoktu. Mazur görün lütfen yardım.
Sizde belirti nasıl oldu
 

1453suko

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2020
31
0
42
Öncelikle bi test yaptır hastanede. Ne olduğunu öğren her yara herpes değil-dir. Eşinden mi bulaştı bekar misin ?
Evliyim ben lazer yaptırdım lazerden sonra kaşınmaya başladı ama büyük stres yaşadım omdan sınra çıktı bilmiyprum nasıl bulaştı hsv pozitif 6.48
 

hestina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2016
530
321
En başlarda daha mı çok çıkıyordu şuan baştaki gibi aynı durumda mı? Ben şimdi baskılama tedavisine başladım çünkü her yaptığımızda olmaya devam ediyor. Aynı zamanda red ginseng i araştırdım onu almayı düşünüyorum. Onu hiç denediniz mi? Aloevera da sürmeye devam ediyorum. Doktorlar 3 7 gün içerisinde lezyonlar geçer sonra tekrar nüks ediyorsa baskılamaya başla dedi bu konuda onların da çok bilgili olduğunu düşünmüyorum aslında. Anadolu yakasında bildiğiniz konu ile ilgili bir doktor var mı?
Merhaba günde kaç defa Aloe Vera surdunuz