İntaniye - Bulaşıcı Hastalıklar Genital Herpes Hakkında Sizin için hazırladığım detaylı bilgiler!

Uzgunprenses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
1.165
954
En başlarda daha mı çok çıkıyordu şuan baştaki gibi aynı durumda mı? Ben şimdi baskılama tedavisine başladım çünkü her yaptığımızda olmaya devam ediyor. Aynı zamanda red ginseng i araştırdım onu almayı düşünüyorum. Onu hiç denediniz mi? Aloevera da sürmeye devam ediyorum. Doktorlar 3 7 gün içerisinde lezyonlar geçer sonra tekrar nüks ediyorsa baskılamaya başla dedi bu konuda onların da çok bilgili olduğunu düşünmüyorum aslında. Anadolu yakasında bildiğiniz konu ile ilgili bir doktor var mı?
Canım sen iliskide korunuyor musun bide evli misin eşine bulaştı mi?

Uzgunprenses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
1.165
954
Maalesef tanidigin doktor yok.Bu konuda çokta bilgili olduklarını sanmıyorum.Sen kendi kendini dinle.Belirtilerini nelerin seni tetikledigini.Normalde ilk atak uzun ve en acilisidir bagisiklik sistemi ucugu henuz tanimadigi icin zamanla kisiye gore ve bagisiklik sistemine gore gore ataklar farklilik gosterir.Bazilarini cikolata veya peynir bile tetikliyormus.Bunlar beni tetiklemedi fakat altta yatan bir hastalik veya en ufak bi demir ekaikligi bile tetikletiyor.Benim altta yatan suphelendigi. Bir hastalik var o yuzden surekli ucuk oncesi belirtiler yasiyorum ama ilginc ki deri ustune her zaman cikmiyor.
Canım bende aynı şeyi yaşıyorum ucugum yok şuan ama yanma batma tarzı hisler oluyor hatta emin olamadim virüs aktif mi yoksa mantar vajinit falanmı oldum diye

Aknesra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2019
20
0
Arkadaşlar ne olur yardım edin evliliğe çocuk sahibi olmaya engelmi bu hastalık çok kötüyüm intiharın eşiğindeyim resmen

Grapegirl

Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2018
38
18
Arkadaşlar ne olur yardım edin evliliğe çocuk sahibi olmaya engelmi bu hastalık çok kötüyüm intiharın eşiğindeyim resmen
Aman yapma gözünü seveyim. Olur mu öyle şey? İntihar falan??? Sitede birçok arkadaş var evli ve çocuğu olan :) içini ferah tut:) ilk zamanlar kötüdür. Alışacaksın. Yorumları muhakkak oku

Aknesra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2019
20
0
Aman yapma gözünü seveyim. Olur mu öyle şey? İntihar falan??? Sitede birçok arkadaş var evli ve çocuğu olan :) içini ferah tut:) ilk zamanlar kötüdür. Alışacaksın. Yorumları muhakkak oku
Ablacım çok kötüyüm kendimi bitirdim üzüntüden bu hastalıkla yaşanırmı bilmiyorum kimseye birşey diyemiyorum bir tek size yazabildim

Uzgunprenses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
1.165
954
Ablacım çok kötüyüm kendimi bitirdim üzüntüden bu hastalıkla yaşanırmı bilmiyorum kimseye birşey diyemiyorum bir tek size yazabildim
Kız sacmalama ölümcül birşey değil.. arada tekrar eden ama hayati bi riski olmayan evliliğeve bebeğe engel olmayan birşey.. uçuk virüsü yahu dudağında uçuk çıkanlar evlenemiyor mu ? Öyle düşün

Aknesra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2019
20
0
Kız sacmalama ölümcül birşey değil.. arada tekrar eden ama hayati bi riski olmayan evliliğeve bebeğe engel olmayan birşey.. uçuk virüsü yahu dudağında uçuk çıkanlar evlenemiyor mu ? Öyle düşün
Ama evleneceğim kişiyede bulaşacak ilerde daha büyük sorunlar çıkacak diyede çok korkuyorum

Aknesra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2019
20
0
Ne olur bir akıl ver abla ben ne yapıcam lütfen çok kötüyüm yardım edin

Uzgunprenses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
1.165
954
Ne olur bir akıl ver abla ben ne yapıcam lütfen çok kötüyüm yardım edin
Canım bende evli değilim aynı endişeyi bende taşıyorum bulaştırmak konusunda ama ne yazık ki bulasiciligi tam anlamıyla önleyecek birşey yok. Waltrex baskılama ve prezervatif kullanarak olasılığı azaltabilirsin.. onun disinda 'ya açıklayacaksın ki bu çok zor bişey ben yapabileceğimi sanmıyorum:KK43: yada saklamak zorundasın.. ama forumda eşlerine bulastirmadan yaşayan bir çok kadın var kuzum oku biraz moral bul lütfen. Ve diğer cinsel yolla bulaşan hastalık testlerini yaptır herpes dışında mazallah başka şeylerde kapmış olabilirsin.. kontrol amaclı yaptır hpv testi de oneriyorum

Yukarı Alt