İntaniye - Bulaşıcı Hastalıklar Genital Herpes Hakkında Sizin için hazırladığım detaylı bilgiler!

Uzgunprenses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
1.167
954
Kızlar atak olmadığında Vajinanizda yanma hissi oluyo mu ? Benim Vajinamda yanma var ama uçuk yok acaba herpeskaynaklı bi yanma mi ? Yoksa başka bi enfeksiyon mu var :KK43: fitil vs kullandım bi sürü ama gecsede tekrarliyo

Kralice55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2015
378
255
Kızlar atak olmadığında Vajinanizda yanma hissi oluyo mu ? Benim Vajinamda yanma var ama uçuk yok acaba herpeskaynaklı bi yanma mi ? Yoksa başka bi enfeksiyon mu var :KK43: fitil vs kullandım bi sürü ama gecsede tekrarliyo
Daha dün oldu benim canım 4senedir var bende.Herpes herzaman deri üstüne çıkmıyor vajina iç kısmında aktif olabilir.Ozellikle öyle olduğunda yanma ve sızlama gibi birşey oluyor.

Uzgunprenses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
1.167
954
Daha dün oldu benim canım 4senedir var bende.Herpes herzaman deri üstüne çıkmıyor vajina iç kısmında aktif olabilir.Ozellikle öyle olduğunda yanma ve sızlama gibi birşey oluyor.
Canım sanırım benimkide öyle virüs aktif şuan çünkü lezyon yok bağışıklık sistemi baskiliyosanırım benimde 2 sene oldu

Kralice55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2015
378
255
Bende vajinada sigil var genital ucuk ile nasil ayirt edilir et beni seklindemi o da acik ten rengindemi yoksa farklimi?
Siğiller et beni gibi ve sayıca fazla fazla karnabahar görünümü gibi canım.Herpe yani uçuk daha ağrılı dizili kaşıntılı.Keşke bende de herpes değilde hpv olsaydı.

Uzgunprenses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
1.167
954
Siğiller et beni gibi ve sayıca fazla fazla karnabahar görünümü gibi canım.Herpe yani uçuk daha ağrılı dizili kaşıntılı.Keşke bende de herpes değilde hpv olsaydı.
Canım bende ikiside var kendi mi nereden atayım acaba :KK43: allah belasını veresice eski eşimden bulaştı.. ama bende herpesdeğil hpv tek olmasına razıydım

Kralice55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2015
378
255
Mutlaka bekliyorum lütfen paylaşın bizimle
İnanmayın bu tarz şeylere lütfen..Bunlar reklam amaçlı ürün oneriseli yapıyorlar.Burdan yazamiyorlar çünkü hesaplari bloklaniyor pasiflestiriliyor.Zaten bunu öneren kişinin de profilini msjlarini inceleyin hep birşey önermiş bilgi vermiş birşeyleri tavsiye etmiş msjlar hep o yönde.Herpes bir virüs vücuttan tamamen atabilecek birşey yok şuan!!??

bayanmimarr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2019
19
3
İnanmayın bu tarz şeylere lütfen..Bunlar reklam amaçlı ürün oneriseli yapıyorlar.Burdan yazamiyorlar çünkü hesaplari bloklaniyor pasiflestiriliyor.Zaten bunu öneren kişinin de profilini msjlarini inceleyin hep birşey önermiş bilgi vermiş birşeyleri tavsiye etmiş msjlar hep o yönde.Herpes bir virüs vücuttan tamamen atabilecek birşey yok şuan!!??
Haklı olabilirsiniz. Sizin önerebileceğiniz vitamin takviyesi var mı acaba?

Yukarı Alt