İntaniye - Bulaşıcı Hastalıklar Genital Herpes Hakkında Sizin için hazırladığım detaylı bilgiler!

Kralice55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2015
530
350
Haklı olabilirsiniz. Sizin önerebileceğiniz vitamin takviyesi var mı acaba?
Keşke olsa ben 4senedir taşıyorum.Ancak atakları engellersin yada hafifletirsin.Birazda bünyeyle alakalı.Kadilarda özellikle regl döneminde bile çıkıyor hiç bir sebep olmasa bile.

Grapegirl

Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2018
38
18
:))) reklamla işim yok . Burada şifa bulmaya çalışanlara yardımcı oluyorum. Avusturalya ya ait kocaman bir ilaç şirketinden ne menfaatim olabilir. Çok yazık böyle düşünülmesi ... isteyenlere gerçekten yardımcı olabilirim

Kralice55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2015
530
350
:))) reklamla işim yok . Burada şifa bulmaya çalışanlara yardımcı oluyorum. Avusturalya ya ait kocaman bir ilaç şirketinden ne menfaatim olabilir. Çok yazık böyle düşünülmesi ... isteyenlere gerçekten yardımcı olabilirim
Belki o şirketin burdaki ürünlerini tanıtıyor olabilirsin forum aracılığıyla mesela yada kozmetik,kişisel bakım,medikal estetik vs vs..gibi yerlerde çalışiyor olabilirsin...Bu suç değil tabi fakat insanlara yardımcı olmak adi altinda çıkar için yapılması üzücü....

elabrby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
2
1
merhaba arkadaşlar ben de yaklaşık 1.5 2 yıldır bu dertten muzdaribim.halen psikolojik olarak atlatamıyorum.herseyi okudum uyguladım ama nafile..
öncelikle waltrex baskılama tedavisi denedim ama fayda etmedi bana.şöyleki sadece atakların agresifliğini baskıları.sancısız geçirdim..
her hafta bilemedin 2 haftada bir ısrarla çıkıyor.
lizin dediler aldım aloevera çay ağacı yağı besin takviyeleri vs her biri bi umut ama yok..olmadı
eşimle ne zaman birlikte olsak pırt çıkıyor zaman uykusuz kalsam çıkıyor genital temizliği ne zaman yapsam yine çıkıyor hatta bi çok zaman o şekilde dolaşıyorum ve inanılmaz rahatsız edici pis hissediyorum kendimi.
keşke bu virüsü almadıgımız o güzelgünler e geri dönebilsek..
bir iki tane takip ettiğim aşı çalışması vardı umut vadeden.insan derneklerine geçilmiş umarım başarılı olurlar umarım bari yılda 1 e düşürürler en kötü ihtimalle.
bir de bi arkadaş vardı sneryg kürü uygulayan 6 aylıkmış bu inşallah iyi sonuç elde ederse ben de getirmeye çalışacağım son umut olarak
bunun dışında sormak istediğim bir şey var waltrex in bu denli uzun kullanımı vücutta herhangi bir sıkıntıya sebep olmuş mudur?yani bebek planlıyorduk ve bundan dolayı erteliyoruz hep korkuyorum :KK43:

Kralice55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2015
530
350
merhaba arkadaşlar ben de yaklaşık 1.5 2 yıldır bu dertten muzdaribim.halen psikolojik olarak atlatamıyorum.herseyi okudum uyguladım ama nafile..
öncelikle waltrex baskılama tedavisi denedim ama fayda etmedi bana.şöyleki sadece atakların agresifliğini baskıları.sancısız geçirdim..
her hafta bilemedin 2 haftada bir ısrarla çıkıyor.
lizin dediler aldım aloevera çay ağacı yağı besin takviyeleri vs her biri bi umut ama yok..olmadı
eşimle ne zaman birlikte olsak pırt çıkıyor zaman uykusuz kalsam çıkıyor genital temizliği ne zaman yapsam yine çıkıyor hatta bi çok zaman o şekilde dolaşıyorum ve inanılmaz rahatsız edici pis hissediyorum kendimi.
keşke bu virüsü almadıgımız o güzelgünler e geri dönebilsek..
bir iki tane takip ettiğim aşı çalışması vardı umut vadeden.insan derneklerine geçilmiş umarım başarılı olurlar umarım bari yılda 1 e düşürürler en kötü ihtimalle.
bir de bi arkadaş vardı sneryg kürü uygulayan 6 aylıkmış bu inşallah iyi sonuç elde ederse ben de getirmeye çalışacağım son umut olarak
bunun dışında sormak istediğim bir şey var waltrex in bu denli uzun kullanımı vücutta herhangi bir sıkıntıya sebep olmuş mudur?yani bebek planlıyorduk ve bundan dolayı erteliyoruz hep korkuyorum :KK43:
Walterex ağır bir ilaç canım.Eger atakların sık olsada hafifse kullanamamani tavsiye ederim.Uzun vadede böbrek yetmezliği,karaciğer yetmezliği yapabiliyor.Benim ataklarım sık ama çok belirsizdir.Bir kere bayan olduğumuz için malum regl günleri yaklaşınca yada yumurtlamadan hemen sonra hormonların etkisiyle cikiyor.Her zaman deri üstünde de çıkmaz benim beli belirsizdir.Bazen vajina iç kısmında oluyor.Gebe kaldiginda bunu doktorunla mutlaka paylaş.Bende şuan yeni gebeyim.

elabrby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
2
1
ataklar sık ama belirtiler de hafif değilmiş nr yazıkki valtrex sayesinde hafif geçiyormuş bunu geç en hafta keşfettim. inat ettim almayacağım valtrex dedim bu defa.küçücük bişeydi kuruyuverdi zovirax sürünce.2 gün sonra başka bi bölgede ağrılı bi şekilde çıktı :KK43: pes ettim 1000mg 5 gün kullandım anca kurutyabildim.
aynen bir de adet dönemi olayı var.gerci benimki dediğim gibi zaman ayırt etmiyor lanet olası illet şey..
ha bir de çıkacağı gün resmen bacaklarım tutmuyor.ölü gibi yorgunluk oluyor.elektrik çarpmış gibi bi sancısı oluyorbacak bölgemde.bu da çok yordu beni :/
umarım sağlıkla kucağına alırsın bebeğini darısı bizlere olur
baskılamam bittikten sonra o kadar umutsuzum ki kontrole bilegitmedim doktora.çünkü demişti ki en azından baskılama süresince rahat edersin çıkmaz sonra da izleriz durumuna göre bakarız.hevesim kalmadı hiç-bir şeye tükendim usandım artık

Yukarı Alt