Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Gezegenler Ve Yönettikleri

Konusu 'Burçlar, Tarot ve Astroloji' forumundadır ve EU1 tarafından 19 Ocak 2007 başlatılmıştır.

  19 Ocak 2007
  Konu Sahibi : EU1
 1. EU1

  EU1 Ziyaretçi

  GÜNEŞ
  Güneş’in yükselen burcunuzla uyumlu açılar oluşturduğu günlerde yapacağınız mülakatlar ve toplantılarda çok daha olumlu izlenimler bırakabilirsiniz. Güneş, Satürn ve Mars’tan zorlayıcı etkiler alıyorsa işle ilgili faaliyetlerden uzak durmalısınız. Güneş’in yönettiği diğer şeyler şunlardır:

  Otoriteler, balo salonları, övünme, kumarhaneler, şeflik, kumandanlar, güven, taç giyme törenleri, imparatorlar, iyilikler, işçiler, oyunlar, kumar ve kumarbazlar, bağışlar, hükümet, hükümet görevi, onur, liderlik, idareciler, faizciler, parklar, park bekçileri, oyun parkları, politikacılar, temsilciler, eğlence, dinlenme yerleri, kendini ifade etme, gösteri tekneleri, solaryum, spekülasyonlar, spekülatörler, borsacılık, tiyatrolar, Pazar günü.


  AY
  Ay, sürekli değişen şeyleri yönetir: gelgitler, duygular hisler, değişen kişilik özellikleri gibi. Ayrıca, genel anlamda toplumu da yönetir. Yönettiği diğer şeyler şunlardır:

  Bebekler, pastacılar ve pastaneler ve fırınlar, barlar ve barmenler, banyolar, göğüsler, kafeteryalar, doğum, temizlik, koleksiyoncular ve koleksiyonlar, süthaneler, ev hayatı, feribotlar, balıklar, falcılar, mobilyalar, filizlenme, evler, yüzen evler, mutfaklar, araziler, bahçıvanlar, kuzular, denizciler, ebeler, hemşireler, okyanuslar, kilerler, doğurma, kamu oyu, üreme, su boruları, suyla ilgili meslekler, kadınlar, Pazartesi günü.


  MERKÜR
  Şoförlük ve diğer yolculuk şekilleri gibi iletişim yöntemlerinin çoğu da Merkür tarafından yönetilir. Örneğin, Merkür’ün zorlayıcı açıları ve geri gidişi mektupların kaybolmasına, trafik sıkışıklığına, postanın gecikmesine, ofis ekipmanlarının arızalanmasına neden olabilir. Merkür’ün yönettiği diğer şeyler şunlardır:

  Reklamcılık, acentalar, hafıza kaybı, küçük ve evcil hayvanlar, hayvan eğitimi, denetim, kitaplıklar, kitaplar ve kitapçılar, evrak çantaları, İletişim, konferanslar, kontratlar, öksürük, editörler, temel eğitim, işverenler, gözlükler, rezene, kuru ot, komedi ve komedyenler, uykusuzluk, mülakatlar, faturalar, el yazıları, komşular, araştırmalar, telefonlar, sosyalleşme, trafik, ulaşım araçları, veterinerlik, yazı yazma, yazılı anlaşmalar, Çarşamba günü.


  VENÜS
  Venüs’ün diğer gezegenlerle uyumlu açılar oluşturduğu dönemlerde verilen partiler ve sosyal etkinlikler çok daha eğlenceli ve başarılı olur. Uyumsuz açılar söz konusu olduğu zaman partiler de sıkıcı olur ve katılım çok fazla olmaz. Venüs’ün yönettiği diğer şeyler şunlardır:

  Bayan giysileri, resim, tablo satıcıları ve müzeler, sanatçılar, balo salonları, bankalar, bankacılık ve bankacılar, kağıt paralar, borsacılar, gelinler ve damatlar, kardeşler, halılar, kasiyerler, çanlar, kostümler, müşteriler, terziler, mobilyalar, kuaförler, el sanatları, bahçeler, bahçıvanlar, oteller, faizler, faiz oranları, mücevherler, hizmetçiler, uşaklar, opera, opera sanatçıları, şöhret, kazanç, romantizm, mağazalar, alışveriş, arkadaş toplantıları, seyahatler, cüzdanlar, şaraplar, Cuma günü.


  MARS
  Mars’ın doğum haritanızda hassas bir bölgeyle kare oluşturduğu günlerde kimseyle yüzleşmemeye ya da karşı karşıya gelmemeye özen gösterin, çünkü üstünlük mücadelesi kendini gösterecektir. Fakat Mars yükselen burcunuzla transitteyse, bu durum size güçlü bir özgüven duygusu verecektir. Mars’ın yönettiği şeyler şunlardır:

  Kazalar, hırs, cephane, arenalar, silahlı kuvvetler, atletler, berberler, savaşlar, nalbantlar, lekeler, marangozlar, bacalar, suçlar ve suçlular, dişçiler, dişçilik, düşmanlar, Yangın, itfaiyeciler, itfaiye, fırınlar, muhafızlar, liderlik, vücudun çeşitli yerlerine takılan küpeler, ödül avcıları, spor müsabakaları, ameliyatlar, cerrahlar, dövmeler, keskin aletler, kurtarıcı ve çekiciler, güreşçiler, Salı günü.


  JÜPİTER
  Hayatınızla ilgili önemli değişiklikler yapacağınız zaman, dikkate almanız gereken en önemli gezegen Jüpiter’dir. Eğer bir eğitim programına ya da yayıncılıkla ilgili bir işe başlıyorsanız uyumlu Jüpiter açıları size yardımcı olur. Jüpiter, gereğinden fazla kabullenici olma ya da aşırı harcama gibi abartılıklara da neden olabilir. Jüpiter’in yönettiği diğer şeyler şunlardır:

  Birikim, reklam, büyük hayvanlar, ekspertiz, vergi tahakkuk memurları, avukatlar, resmi yemekler, hayırseverler, kefiller, kapitalizm, kapitalistler, kutlamalar, ruhban sınıfı, ticaret, kostümler, mahkemeler, ihracat, finansal kazanç, ciro, miras, uzun yolculuklar, hukuk, davacılar, kazançlar, basım yayım, tazminat, mağazalar ve mağazacılar, spor, vergi, yeminler, Perşembe günü.


  SATÜRN
  Uzun süreli ilgi dikkat ve uğraş isteyen bir işe başladığınızda Satürn doğum haritanızda uyumlu açılar oluşturuyorsa başarılı olma şansınız artacaktır. Eğer Satürn Başucu veya Güneş’le kare oluşturuyorsa, işin başarısızlıkla sonuçlanma ihtimali söz konusudur. Satürn’ün yönettiği şeyler şunlardır:

  Terk edilmiş mekanlar, yaşlı insanlar, arkeoloji, mimarlar, iflas, bodrumlar, bariyerler, kan pıhtıları, kemikler, inşaatçılar, binalar, müşteriler, çimento, giysiler, sıkıştırıcılar, günlük işçiler, dağılma, çözülme, ambargolar, işe alma, mühendisler, çiftlikler, çiftlik çalışanları, rehinlerin paraya çevrilmesi, kin, hükümet binaları, kabalık, dizler, arazi sahipleri, maden, yeniden birleşmeler, soğutma, reddetme, depolar, kendini kontrol etme, yalnızlık, alt geçitler, mesken, kol saatleri, kol saati imalatçıları, Cumartesi günü.


  URANÜS
  Bu enerji, geçici durumların oluşmasına yol açar. Enerjinin sizi olumlu mu yoksa olumsuz mu etkileyeceğini değişime uyum sağlayabilme yeteneğiniz belirler. Bu gezegenin, natal gezegenlerinizle kare oluşturması, hayatınızda karışıklık yaratabilir. Uranüs’ün yönettiği şeyler şunlardır:

  Havacılar, tahrikçiler, soğukluk, yolcu uçakları, hava alanları, astrologlar, boykotlar, çizgi filmler, çizgi film yapımcıları,meslektaşlar, bilgisayarlar, katılım, farklılıklar, elektrikçiler, elektrik, asansörler, kaşifler, uçuş, serbest ticaret, garajlar, tamirat, benzin istasyonları, işitme cihazları, helikopterler, otoyollar, göç, buluşlar, değişiklikler, sihir ve sihirbazlar, mekanizmalar, mucizeler, müzik (elektronik), pasaportlar, radyo, tamirciler, araştırma, araştırmacılar, devrim, bilim, bilim adamları, telefonlar, televizyon, dönüşüm, ihlaller.


  NEPTÜN
  Neptün transitleri kendilerini çok fazla hissettirmez. Neptün’ün neden olduğu değişiklikler o kadar yavaş bir tempoyla gerçekleşir ki, aradan belli bir süre geçmedikçe fark edilmezler. Neptün şunları yönetir:

  Aktörler, aktrisler, bağımlılıklar, amiraller, alkol ve alkolizm, akvaryumlar, ressamlar, baptist, mavna, barmenler, banyolar, banyo yapma, koylar, plajlar, tekneler, kelebekler, kamuflaj, hayır işleri, kimyasallar, sigara, itiraflar, sahte ressamlar, hendekler, rüyalar, casusluk, sis, yalancılık, büyücülük, misyonerlik, takıntı, mahkumlar, sırlar, gemiler, hastalıklar.


  PLUTO
  Pluto transitleri çok güçlüdür ve etkileri uzun süre devam eder. Bu gezegenin transitleri natal doğum haritanızla etkileşim içindeyse hayatınızda büyük değişiklikler meydana gelir. Pluto şunları yönetir:

  Adam kaçırma, ambulanslar, otopsiler, ihanet, tabutlar, adli ve idari işleri gören memurlar, ölüm, çökme, yıkım, dedektifler, felaketler, casusluk, cenaze törenleri, çeteler, çete liderleri, çöpler, vasiyetler, ahlaksızlık, katliamlar, salgın ve öldürücü hastalıklar, petrol, plütonyum, zehirler, pornografi, yap bozlar, tecavüz, hiciv, yılanlar, vandalizm, virüsler, savaşlar
   
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.