Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Gezmek Icin Hangi Adayi Onerirsiniz ?

Konusu '2019 Tatil Önerileri' forumundadır ve ldpud tarafından 22 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : ldpud
  1. ldpud

ldpud Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar adalara gitcez ama hangi ada güzel bilmiyoruz.piknik yapmıcaz sadece gezcez.hangisini önerirsiniz?(büyükada,heybeliada,kınalı ada,burgaz ada)

2. 23 Temmuz 2008
  3. Ms.Eda

Ms.Eda Annedir yüreği Üye

Ödül Puanları:
    106
    Adaların hepsini çok severim

piknik için heybeli güzel
    ama büyükada'da gezmekte çok zevkli, haftasonu gidecekseniz ikiside çok kalabalık olur.

4. 23 Temmuz 2008
  5. darkblue

darkblue Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    heybeliada ve büyükada derim büyükada faytonla tam tur yapabilirsiniz sonrasında lunaparkın oradan muhakkak ayayorgi kilisesini gormenizi tavsiye ederim ordaki eşsiz manzara çok güzel ama o kadar dik bir yolu varki onu yürümeyi göze alacaksınız bu sıcaklarda oraya çıkmak zorlayabilir...

6. 23 Temmuz 2008
  7. CHOCOLATEA

CHOCOLATEA Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    Adaların hepsi çok güzel ama Ben büyük ada diyorum hep oraya gidiyoruz. Görülmesi gezilmesi gereken yerlerden biri. Şimdiden iyi eğlenceler.

8. 23 Temmuz 2008
  9. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Ödül Puanları:
    148
    büyük ada diyorum bende, heybelide cok guzel tabi.. aah ah øzledim yine =(

10. 3 Ocak 2009
  11. edaziz

edaziz Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    gezmek için büyük ada. denize giricekseniz burgaz. denizi çok güzel sereserpe güneşlen taş maş muabbeti yok. plajı. her hafta ordayım artık kanka oldum şezlongçluyla

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.