Giden erkek bir gün döner mi dedim? Eveeet döneeeerrr :))))

bebekpatigi

~...Küçük Kadın..~
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2012
304
0
Dönüyoo :KK16:
Belki biraz geç olur amaaa güzel oluyo sonucu.Bende dedimki nasılsa geri gelcek ozaman ben asla aynı hataya düşmicek :KK9:
Amaaa seviyorum onu oyüzden hep barışılıyo :KK4:

sema_91

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2012
10
0
ewt dönüyor hiç umudum yoktu ama 4 ay önce ayrıldığım sevgilim geri döndü mutlu muyum hayır çünkü onu unutmaya baslamıştım şimdi yine kendini hatırlattı pişmanım affet diyip duruyor off aklım çok karışık napıcam bilmiyorum bana da bi akıl verin eski sevgiliden yeniden bi sevgili olur mu yoksa biten ilişkiyi yeniden baslatmak hata mı olur?

yareeen

Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2012
64
10
Onu unutmaya başlamıştım diyorsun... Bence bir yerlerde eksiklik var geçmişten gelen. Eğer onun dönmesini derinden bekleseydin ve kalbin bu insan için atıyor olsaydı şu anda böle düşünmezdin. Bu ilişkiye tekrar başlarsan eskisi gibi hisseder misin? Duyguların değişmiş çünkü..

tomvejerry

Love is.. <3
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2011
6.342
2.843
gittikten ne kadar zaman sonra dondu sizinkiler?
ve isin basinda neden gitmislerdi?

karyatid

Zaman gerek
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2012
1.946
169
valla hiç sanmam :))
bi tarafını topuklaya topuklaya kaçtı,
ne dönmesi !!
:)))

Surrender

Guru
Pro Üye
27 Aralık 2011
49.160
25.572
giden biri benim için bitmiştir.
geri dönse kaç yazar? dönse bile hiçbir şey eskisi gibi olmaz.
gitmeyi bırak, aklından geçirmesi bile bu ilişkinin bittiğini açıklar.

yok öyle , gez dolaş
yanlız kalınca geri dön.

kimseye zorla sevgi verecek halim yok.
ayrıca güven tek kullanımlıktır.

yareeen

Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2012
64
10
Gerçekten seven insan dönüyo ve döndükten sonra da herşey eskisinden daha güzel oluyo. Kimseyi zorla döndürme gibi bir derdim de yok zaten. İsteyerek geliyo gelen... Eğer bir kadın hayatında sadece bir insanı sevmişse ve de bu insan ilk ve tekse o insanı beklemek herşeye değer...aynen benim gibi...

Son düzenleme:
Yukarı Alt