• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Giden erkek bir gün döner mi dedim? Eveeet döneeeerrr :))))

ozlemarda

Şeker Prenses♔Tuz Kral♕
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2009
3.570
5
Evet dönüyor ama her şey için geç oluyor
En iyi erkek pişman olmuş erkek derler
çok ta doğru söylerler..

damla_38

İçim acıyor :(
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2011
280
3
[ı]seni tebrik ediyorum gerçeklerin bu kadar farkında olup da ayrıca dile getirebildiğin için.
Sevdiklerinden değil, karşındakinin yumuşakbaşlılığından geri gelir eskiler, evet. :))
boşluğa düşünce vs. Sonra yine gider, yine gelir buna izin verildiği müddetçe.
Ve sonuç tabi ki değişmez.
[/ı]

tşkler fıstıgım :KK1: Keske yürekten sewdikleri için geri dönselerdi... Ama degmez bunlar için :KK47:

sedefimm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2010
470
5
Dönüyorlar evet.Sen çoktan başka yollardan dönüyorken hemde.Herkesin yolu açık olsun :))

Her zaman hayırlı olanı dilerim ..inanın ki hayat çok güzel olaylar sunuyor...

inancınızı,umudunuzu kaybetmeyin. En Büyük TÜRKİYE

hircinmenekse

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2012
1.718
86
Off ya 6 hafta oldu ayrilali 4 haftadir bende aramayi sormayi kestim suan toparlandim cok iyim ama cok yanliz hissediyorum ne zaman dönecek ya da dönsün mü ondan bile emin degilim ama coooooookkkkk özledim onu ya

yareeen

Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2012
64
10
4 gün önce bitti ilişkim o kadar seviyorum aşığım diye haykıran adam tek gecede bitirdi herşeyi .. telefondaki yalvarmalarıma karşı aslında ben seni hiç sevmemişim bile dedi artık ne derece doğru bilemem ... size tek tavsiyem kimseye gereğinden fazla güvenmeyin :KK20:

Durumunuza gerçekten üzüldüm. Neden ayrıldığınızı bilmiyorum ama inşallah herşey istediğiniz gibi olur

yareeen

Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2012
64
10
Off ya 6 hafta oldu ayrilali 4 haftadir bende aramayi sormayi kestim suan toparlandim cok iyim ama cok yanliz hissediyorum ne zaman dönecek ya da dönsün mü ondan bile emin degilim ama coooooookkkkk özledim onu ya
Toparlanmanıza sevindim. Özlemeniz de gayet normal aslında. İnsanın içini duyulan özlem kemiriyo zaten. Özlenmek de güzel birşey aslında... Sevdiğimiz insanı özlediğimiz kadar onun da bizi özlemesini isteriz. Umarım o da sizi özlüyodur :)

hircinmenekse

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2012
1.718
86
Umarim özlüyodur ve dayanamaz daha fazla kalp agrisina ve geri döner bütün kalbimle istiyorum dönmesini

nisan001

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
328
0
Şu versiyonu da var elimizde:

4 ay sonra dönüyor, 8 ay sonra olmadığını ayrılmak istediğini söylüyor. Sorunun da kendisinde değil sizde olduğunu söylüyor. ve tekrar gidiyor. Tekrar gelmek istese şaşırmayacağım. Ama bu sefer "yine gidebilecek" karakterde olduğunu biliyorum. Dönmesin artık..

Acaba kime ne yaptım diye düşünüyorum:KK14:

Kelebekcim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2013
1.886
460
Toparlanmanıza sevindim. Özlemeniz de gayet normal aslında. İnsanın içini duyulan özlem kemiriyo zaten. Özlenmek de güzel birşey aslında... Sevdiğimiz insanı özlediğimiz kadar onun da bizi özlemesini isteriz. Umarım o da sizi özlüyodur :)
Çokk geçmiş ama döndü mü merak ettim..benzer bır durumj yasıyorum..neler oldu...

endulus34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2009
4.821
2.833
kızlar dönende oluyor,dönmeyende ama şunu bilinki benım dönenlerim ben onlardan o ilişkiden acımı atlatıktam sonra döndüler,hiç önemi yokken,işte o an aslında hiç sevmediğini anlıyosun,bızden daha kıymetli bişey yok,gözyaşımı akıtan bır adam gereksiz bir adamdır,2 ay oldu biri vardı,hiç açıklama yapmadan aramız çokkk iyiyken çekti gitti,aramadı,bende cepimi değiştim,bir ay sora evi aradı,evi değiştim,yıne kandım buna,evi arayınca,,kızlar 33 yaşındayım hiç gideni aramadım,benı bulmaması için nolarımı değiştim,evin kapısına geldiler,amaaa benım onları sildiğim gun geldiler,şimdi yıne acı çekiyorum,ama biliyorumki geçicek,geçer kızlar,daha iyiside geliyor..

Yukarı Alt