• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Giden erkek bir gün döner mi dedim? Eveeet döneeeerrr :))))

missnunu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2014
2.208
849
Valla ben gormedim..ama su an donmesini coook istedigim biri var..ama sanmiyorumki donsun ;(((

tugce61

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2014
11
0
gerçekten çok sevdiğim biri var ve Rabbime her zaman dua ediyorum ondan iyi ya da kötü bir haber alayım diye gitti ve suan nerde nasıldır diye bir sey bilmiyorum çok kötü durumdayım işime kendimi veremiyorum ağzıma bir lokma atarken o geliyor aklıma acaba aç mı tokmu diye ne yapacağımı bilmiyorum.:KK43:

missnunu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2014
2.208
849
Arastirmalara gore birini surekli dusunuyorsaniz ve engelleyemiyorsaniz bunun nedeni o kisininde sizi dusunuyor olmasiymis!!!!

E o zaman benim dusunup aklimdan cikmayanda beni dusunuyorsa neden biz ayriyiz bana gore o beni coktan unuttu...nerde bu arastirmanin dogru yaniii???zeki murende bizi gorcek mi gibi olmus bu arastirma yaa..keske dogru olsada az biraz aklina gelsem ve DONSEEE......

Donmuyor kizlar ya nasi dondurdunuz dondureniniZ offf off.....

mrvcvk

Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2014
17
0
Dönmez dediğim odun sevgilim bu sabah mesaj attı 2 ay oldu unuttum evet döndü ama ben döner miyim bilmiyorum:KK76:

Fergul123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Mart 2014
227
156
5 hafta önce ayrıldık iki haftadır hiç konuşmuyoruz ve iletişimimiz yok..adam akıllı bitti bile demedi yazdıgım mesajlara bana bittigini söyle cevapsız kalma dememe bile cevap vermedi....beklemek canımı acıtıyor..unutmak için çabalamıyorum unutmak istemiyorum.. dönerse diye hazırda beklemek istiyorum..bir yandan böyle sevenin dönmemesi için bir neden yok dönecek diyorum ,sonra dönmez artık cok oldu unutma calışmalarına başla diyorum kendikendime....kıyamıyorum güzel ilişkimize unutmaya kıyamıyorum ..dönmesi lazım yaa araya daha fazla vakit girmeden dönmesi lazım :KK43:

Ecznur

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2015
46
4
Benim 10 yillik bi beraberligm vardi.16 yasinda tanismistik. Zaman gecti ve ben Üniversiteye basladm. Ünv'yi Bitirince evlencektik.okulumn bitmesine 6 ay vardi. babama aciklamistim babam gelsin tanisalim dedi. Üni bitmek üzereyken o baska kizi buldu. Beni terk etti. 10 yili hice saydi. Ben agladim yalvardm ona. Evet hata ettim.onun egosunu sisirdm. Geri dönermi bilmiyorum hayatinda baska kiz var. Bi ara msj atti bana ben böyle olmasini istemedim. Bende kötüyüm. Kimseyle evlenmicem dedi. Ama duyuyorumki o kizla ciddiymis evlencekmis. Bu nasil bi kisiliktir anlamadim. Geri dönse bundan sonra kabul edemem ama ben onu cok sevdim 10 yil onu bekledim tam evlenecekken o terk etti. Ama umarim birgn hatasini anlar ve o köpek gibi yalvarir. Allah büyük ve adildir.

chimchar95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2016
51
43
Dönüyor,gidip-dönüyoruz,oldukça sık,belki araya başkaları da giriyor ama düşünüyorum her seferinde bir şeyler düzeliyor ve birbirimizi biraz daha tanıyoruz,ilginç..

Yukarı Alt