• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

giydikçe bollaşmayan pantolonlar hangi markalarda var???

magdelena

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2009
923
10
ay o kadar verip bi pantolon alıom ilk giydğimde tam oturuyo çok güzel duruyo 3. 4. giyişimde iyice bollaşıyo sinir oluyorum yıkayınca çekio giydikçe yine bollaşıo

ltb nin mavi nin pantolonları da böyle bide o kadar para veriozz heee :KK47:

fearlessgirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2012
2
0
Ben tayt gibi esnek pantolonlar kullanıyorum. Giydiğim zaman yapışıyor tenime. Bollaştığını da görmedim. Tavsiye edebilirim :KK66:

seda_esk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2011
28
0
en son colins aldım yeni sezonmuş monika regular fit yazıyor etiketinde.çok memnun kaldım aynısının birde yazlık rengini almayı düşünüyorum.:) zaten sizde biliyorsunuz ki herzaman 1 beden küçük almakta fayda var.

beyazhatun

çok şükür bugünümüze..
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2011
141
0
Aman ha aman LTB'den uzak durun o kadar kot aldım hepsinde de boşa gitti param.. Hep burda bahsettiğiniz markalar ama Colin's de aynı şekilde.. Mavi Jeans fena değil ama onun da kampanyalı modellerinden almayın anca pahalıları kaliteli oluyo.. Şahsen ben marka olmayan streç pantolonlardan aldım Levi's imiş Mavi imiş hepsi halt etmiş yanında :KK9: tavsiye ederim..

maiwesiyah

Hayatı Tersten Yaşıyorum
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2010
919
16
off benim için de büyük sorun bu :KK53:
aldığım pantolonları terzide daralttırmaktan başka yol bulamadım,
geçen yaz bi tane pantolon almıştım vücuda yapışanlardan normalde 38beden giyiyorum ama 36sını aldım, vallahi üzerime bi giyiyorum 1saat içinde 44 bedene terfi ediyor nasıl iş anlamadım ya
yıkandıktan sonra içine zor giriyorum bi kere içine girince de çuval gb oluyor :KK53::KK53:
levis'in kişiye özel kotları vardı onlardan almayı düşünüyorum ama tuzlu sanırım biraz
:KK14::KK14:

Son düzenleme:

nora40

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2011
208
0
bende arkadaşlarımdan aynı bu şikayetleri duyduğm için nasılsa bollaşacağı düşüncesiyle gidip tommyden üzerime göre aldım bir iki giyerim sonra da biraz açılır diye düşündüm .... abi kirden pantolonun rengi değişiyo 1 mm esnemiyo... eğer esnemeyen bi kot istiyosan tommy derim canım..

Tripliii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
3.826
5
Maviden uzak durun bollaşmayan arıyorsanız mavi bütün denediğim markalar içinde en çok bollaşan kot markasıdır. Colin's diyorum başkada bir şey demiyorum.

Son düzenleme:

sakalive

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2012
69
0
kızlar ben bı gun tesadufen bı pulıt aldım bu kadar mukemmel bır marka daha bilmıyorum atık sureklı pulıt alıyorum vucuduma en cok gıdenmodelde bu zaten hepınıze tavsiye edyorum super oluyor

Yukarı Alt