• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Giyinmiyorsun

Love_your_life

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2017
4.398
2.902
Kızlar eşimle bir tartışma yaşadık. Gerçi bu aralar çok tartışır olduk ama neyse. Bana" giyinmiyorsun, kendine yeni hiçbir şey almıyorsun, bir çantayı 5 yıldır kullanıyorsun, tarz hoş şeyler almıyorsun üzülüyorum" dedi. Bense olaya fazla maddi bakıyorum. Birde tercihleri çok belli olmayan birisiyim. Ne alsam karar veremiyorum çok alamıyorum da belkide alışamadım almaya bir şeyler ihtiyaç olarak görmüyorum. Mesela o para bana göre kenarda dursun kötü gün için vs hep. Eşimse buna kızıyor." Boşuna o çalışıyoruz kendine en son ne zaman bir şey aldın ya" dedi kızdı saçma sapan. Bense ona biraz kırıldım he birde bunun içinde giyinmeyi bilmiyorsun ifadesi vardı evet cidden bilmiyorum çok kararsız kalıyorum ama bu hep maddi düşündüğüm için. Benim için para biriktirmiş bugün için bir şeyler almaya gideceğiz diye emrivaki yaptı. Gitmek istemiyorum eşime kırıldım ben sanki. Şunu sormak istiyorum giyinme konusunda ne yapıyorsunuz. Nasıl ve nereden giysi alıyorsunuz ben bu hep para dursun kısmını nasıl aşarım. Birde siz bu durumda eşinize kırılır mıydınız?

Duygummm97

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2020
127
90
Benim eşimde ilk evlendigimiz zamanlar öyle diyordu bense yeni gelinim kiyafetim cok diyodum daha sonra gezmeye falan ciktigimizda tunik elbise falan vitrinde gördügumzde hadi askim bunu sana alcam cok yakisir diuip aliyodu ha giyim tarzinida begenmiyorum demesi olmamis sen de parayi onun inadina harca kiyafet al masraf yap bak bi daha oluyo mu erkeklere yaranmiyo bacim alirsin masrafci almazsin baska dert:KK14::kızgın:

Love_your_life

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2017
4.398
2.902
Milletin esi ne diye para harciyorsun diye olay cikarir sen boyle bir es bulmussun sukret. Git en guzellerini al.
Ona kıyamıyorum aslında birazda bu var yani para biriktirmiş ya gitsin kendisine alsın istiyorum ben yeni doğum yaptım 4 kilo fazlam var ama o illa alacak bana bir şeyler bense ciddi harcamak istemiyorum ya neden böyle birde alamıyorum yanş alsam ne alacağımı bilmiyorum

Love_your_life

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2017
4.398
2.902
Benim eşimde ilk evlendigimiz zamanlar öyle diyordu bense yeni gelinim kiyafetim cok diyodum daha sonra gezmeye falan ciktigimizda tunik elbise falan vitrinde gördügumzde hadi askim bunu sana alcam cok yakisir diuip aliyodu ha giyim tarzinida begenmiyorum demesi olmamis sen de parayi onun inadina harca kiyafet al masraf yap bak bi daha oluyo mu erkeklere yaranmiyo bacim alirsin masrafci almazsin baska dert:KK14::kızgın:
🤣😂 Harbi öyle. Eşim harcamalara hep sorun çıkarmaz gerçi genelde hep ev için ve çocuklar için alırım ses etmez pek kendime almadığım için bilemiyorum tavrı değişir mi ama ben zevki olan birisi de değilim sanırım 🤣 ne alayım nasıl kombin yapayım bilmiyorum

Axelia

Just Love!
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
17 Mayıs 2011
6.985
9.591
Milletin esi ne diye para harciyorsun diye olay cikarir sen boyle bir es bulmussun sukret. Git en guzellerini al.
Bende boyle bana pra biriktirip alisverise goturecek bir es isterdim 😂 gercekten daha ne istiyorsun?

Ben alisveris yapmayi bu yil 30 yasimda ogrendim. İpekyoldn lc waikikiye kadar her yere bakiyorum. Aaa bu cok tarz bunu konbinlerim her turlu dikkat ceker dedigim parcalari aliyorum.

basic atlet tarzi, tshirtler vs. Cok kullaniliyor. Ustune at bir farkli hirka ya da ceket oldu mu sana cok sik bir kombin.

Dumduz parvalardan ziyade basic ya da farkli tarzda kiyafet bakabilirsiniz. Hatta ipekyol network beymen gibi magazalarda indirim donemlerinde (zara da ocak ayi kndirim ayidir orn. ) cok ucuza kiyafetler olabiliyor kendi tarzinizi yansitacak.

Talisveris sitelerini takip etmeni oneririm. Bazen magazada iki kati olan orada cok ucuza oluyor.

yuvarlanan asi bir panda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2018
6.674
15.494
İyi de adam kötü bir şey dememiş ki. 5 yıl önceki çantayı habire kullanmanız normal değil. Bütçenize göre alışveriş yapabilirsiniz. "İnsan kıyafetiyle karşılanır, sohbetiyle uğurlanır" sözünü hatırlayın. Demek ki adam eşinin giyimi güzel olsun istiyor. Sosyal çevrenize karşı kendisini kötü hissediyor da olabilir. Tarz konusunda da instagramdan moda sayfalarını takip edebilirsiniz. İşinize yarayan kombinler olur. Çevrenizde güvendiğiniz biri varsa onla alışverişe çıkabilirsiniz. Eşime de kırılmazdım çünkü kırıcı konuşmamış aksine yapıcı konuşmuş. Teşekkür edin sizi düşünen biri.

Duygummm97

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2020
127
90
🤣😂 Harbi öyle. Eşim harcamalara hep sorun çıkarmaz gerçi genelde hep ev için ve çocuklar için alırım ses etmez pek kendime almadığım için bilemiyorum tavrı değişir mi ama ben zevki olan birisi de değilim sanırım 🤣 ne alayım nasıl kombin yapayım bilmiyorum
Kiz ne zevki gir intérnet sayfalarina ordan cok hos kombinler var al ordan giy iste hos hafif bir makyaj esin dedigine dicegine pisman olsun

Yukarı Alt