• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Giyinmiyorsun

Aycemil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2016
1.676
2.502
Kızlar eşimle bir tartışma yaşadık. Gerçi bu aralar çok tartışır olduk ama neyse. Bana" giyinmiyorsun, kendine yeni hiçbir şey almıyorsun, bir çantayı 5 yıldır kullanıyorsun, tarz hoş şeyler almıyorsun üzülüyorum" dedi. Bense olaya fazla maddi bakıyorum. Birde tercihleri çok belli olmayan birisiyim. Ne alsam karar veremiyorum çok alamıyorum da belkide alışamadım almaya bir şeyler ihtiyaç olarak görmüyorum. Mesela o para bana göre kenarda dursun kötü gün için vs hep. Eşimse buna kızıyor." Boşuna o çalışıyoruz kendine en son ne zaman bir şey aldın ya" dedi kızdı saçma sapan. Bense ona biraz kırıldım he birde bunun içinde giyinmeyi bilmiyorsun ifadesi vardı evet cidden bilmiyorum çok kararsız kalıyorum ama bu hep maddi düşündüğüm için. Benim için para biriktirmiş bugün için bir şeyler almaya gideceğiz diye emrivaki yaptı. Gitmek istemiyorum eşime kırıldım ben sanki. Şunu sormak istiyorum giyinme konusunda ne yapıyorsunuz. Nasıl ve nereden giysi alıyorsunuz ben bu hep para dursun kısmını nasıl aşarım. Birde siz bu durumda eşinize kırılır mıydınız?
Giyinmeyi. Bilmiyorsam kırılmazdım, adm doğru söylüyor olur neticede

BKO

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Mart 2020
43
64
Kızlar eşimle bir tartışma yaşadık. Gerçi bu aralar çok tartışır olduk ama neyse. Bana" giyinmiyorsun, kendine yeni hiçbir şey almıyorsun, bir çantayı 5 yıldır kullanıyorsun, tarz hoş şeyler almıyorsun üzülüyorum" dedi. Bense olaya fazla maddi bakıyorum. Birde tercihleri çok belli olmayan birisiyim. Ne alsam karar veremiyorum çok alamıyorum da belkide alışamadım almaya bir şeyler ihtiyaç olarak görmüyorum. Mesela o para bana göre kenarda dursun kötü gün için vs hep. Eşimse buna kızıyor." Boşuna o çalışıyoruz kendine en son ne zaman bir şey aldın ya" dedi kızdı saçma sapan. Bense ona biraz kırıldım he birde bunun içinde giyinmeyi bilmiyorsun ifadesi vardı evet cidden bilmiyorum çok kararsız kalıyorum ama bu hep maddi düşündüğüm için. Benim için para biriktirmiş bugün için bir şeyler almaya gideceğiz diye emrivaki yaptı. Gitmek istemiyorum eşime kırıldım ben sanki. Şunu sormak istiyorum giyinme konusunda ne yapıyorsunuz. Nasıl ve nereden giysi alıyorsunuz ben bu hep para dursun kısmını nasıl aşarım. Birde siz bu durumda eşinize kırılır mıydınız?
Kız Allah seni napmasın 🤣🤣 git çatır çatır aldır böyle adam bulmuşun şükret hiç de kırılma bence darılıncak Bi şey yok bu konuda git güzel güzel giyin 😘😘

Love_your_life

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2017
4.525
3.033
Bol body evt göbeğini saklar ama modeli önemli. Bir de onun üstüne birşey giysen mesela;
Belden oturan bir ceket ama kalçanın altına kadar kapatacak uzun bir ceket tam kalça altı bitse güzrl olur. İçindeki bodyde bol olsun ceketle aynı çizgide bitsin boyu. Yakası v yaka ya da sıfır yaka olabilir. Büyük uzun birkaç tane üst üste kolye takarsın. Altına giy istediğin tarz pantalon kot olur kumaş olur. Eğer seviyorsan kısa topuklu bir ayakkabı giyersin. Birde uzun askılı yandan asılan küçük çantalardan ya da bel hizasında biten orta boy çantalardan al. Ceketlerin kumaş olsun renk renk al içine pantalon ve bodyleri hep aynı renk olacak şekilde kombinle. Ayakkabın çantan ceketlerin renkli olsun. Saçlarına da bir model yaptır uzun mu kısa mı onu da söyle ya da yüzünü kapatıp foto at ordan bakıp ona da birşey bulalım:KK66: Güzel de bir parfüm al. Ceketlerin altına uzun etekler de giyebilirsin midi ya da maksi ikisi de olur zevkine göre. Cekete alternatif hırka da olur ama modelini iyi seçmek lazım. Sana yardımcı olur mu bu fikirlerim? İnşallah işine yarar canım benim.
Kombinler gözümde canlandırdım da baya güzel durdu. ☺ Saçlarımı eşim çok beğeniyor hep söyler zaten hafif kısa küt saçlarım çok kısa değil ama kahlüllü birde beğeniyor dile getirdi birkaç kez. Şu ceket durumu baya kurtarıcı sanırım çokça görüyorum butiklerde kombin yapılmış şekilde birkaç tane beğendim bile hatta

Love_your_life

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2017
4.525
3.033
Benim bi arkadaşım var böyle. Hiç üstüne başına bir şey almaz. Hep çocuğuna alır. Yahu diyorum biraz da kendine baksana, hep aynı şeyler üstünde. 2.5 yıllık evli, evine gidiyorum hep aynı ya hep. Yazın beyaz bir atlet altına tayt, kışın siyah Bi sweatshirti var altına eşofman. Hiç farklı bir şey görmedim. Ben arkadaşı olarak daraldım düşünün, o adam işten gelip onu bu halde görüyor. Saçları zaten hep tepeden ev topuzu. Ki güzel de bir kız kendine biraz baksa taş gibi olur.

Diyorum güzel bi elbise al saçını başını yap, eşinin arada öyle karşıla sasirsin. makyaj zsten hiç yapmaz benden görüp yeni yeni ilgi duymaya başladı biraz. Kocası en pahalı yerlerden giyiniyor, bu akıllım pazardan alıyor 10-20 liraya. Kendine bir bluz alacak mesela, günlerce düşünür en ucuzunu bulmak için. Haliyle adam soğumaya başladı. Bana bile söyledi, "kaç kere diyorum git üstüne başına bi şeyler al, götürüyorum en iyi magazalara, fiyatlara bakıyo beğenmedim deyip çıkıyor, cimri çünkü. Ben vericem parayı diyorum ama yok delirtti beni" diye. Tamam önemli olan iç güzellik falan ama insan yine de eşini bakımlı görmek istiyor. Biz evde pijama atlet görsek de çok takmayız ama erkekler öyle değil.

Benim bu arkadsim biraz maddi olarak sıkıntılı büyümüş o yüzden böyleyim diyor siz de öyle büyüdünüz belki ama bence kıymetini bilin vallahi. Gidin bi güzel alışveriş yapın aynada kendinizi gördükçe alisirsiniz Bi daha mı geleceksiniz dünyaya ayol
Maddi olarak çok sıkıntılı değildik ama ailem çok giysi almazdı yani alışamadım evt çok almaya belkide o yüzden şuan böyleyim. Aşmaya çalışıyorum ama elimden geleni yapıyorum. Mesela yeni bir çanta aldım ve beni çok mutlu etti aslında güzelmiş almak ☺ bence insan kendisini iyi hissedecek kadar almalıymıl öğrendim bunu

Selinaf

Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2020
110
245
Bir-çok dükkan var orada konu sahibi gitmişse oralara görmüştür.. avm deki mağazalardan daha uygun.. addax yanında viar, fomara cadde üstünde var moda gülay ve 2 3 mağaza daha. Altiparmk cadde üstünde çetinkaya var. Yeter ki çıkıp birkaç saat gezsin denesin illa uygun bulur.. Ben internt alışverişi yapmıyorum hem kartım yok hemde denemeden üstümde görmeden kumaşa şöyle bi el sürmeden sevmiyorum ya
Bende herseyimi internetten aliyorum. Cok iyi bisey degil zaten kolay ulasim oldugu icin surekli alıyorsun.

mambochino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2016
309
558
Kombinler gözümde canlandırdım da baya güzel durdu. ☺ Saçlarımı eşim çok beğeniyor hep söyler zaten hafif kısa küt saçlarım çok kısa değil ama kahlüllü birde beğeniyor dile getirdi birkaç kez. Şu ceket durumu baya kurtarıcı sanırım çokça görüyorum butiklerde kombin yapılmış şekilde birkaç tane beğendim bile hatta
Hadi yap bi kaç kombin sonuçları da yaz bize mutlu olalım senin için:) Eşin seni çok seviyor bence sen de onu kırma o seninle sevgililiğini de yaşamak istiyor biraz da bu yönden düşün bak kendine hep mutlu ol canım mucksss

mevsimhepbahar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2011
97
29
Sevgili konu sahibi, sizinle aynı dertteyim param var ama zevkim sıfır, saçma sapan giyinirim. Kombin nasıl yapılır hiiç bilmem. Belim kalın bacaklarımda incedir giydiğim hiç yakışmaz. Param olmasına rağmen en basit yerlerden en basit parçaları bulurum...

Yukarı Alt