• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Giyinmiyorsun

Love_your_life

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2017
4.398
2.901
ay bu konu ne güzeldi ya harika fikirler alıyorduk
konu sahibi ne yaptı acaba
Kendime birkaç parça bir şey aldım hatta eşime de aldım çok beğendi hepsini ama şu corona derdine eşim pimpiri oldu eve kargo ile bir şey aldırmıyor şuan dışarı da çıkamadığım için alışveriş serüveni kombin beğenmekle kalıyor ama şuan en azından ne istediğimi biliyorum ve en çok neye ihtiyacım olduğunu da biliyorum

Love_your_life

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2017
4.398
2.901
Bende aksine alışveriş yapmayı çok severim. Belki benimki abartı ama sizinki de çok normal gelmedi bana.

Artık eşinizin bile gözüne batmış. Yanında güzel görmek istiyor sizi.
Benim annemde sizin gibi hiç bir şey almak istemez , alışverişe çıkarız beğenmez falan. Babamda dert yanar hep.
Yapmayın bunu lütfen.

Eşiniz sizin gözünüze bakımsız görünseydi hoş olur muydu. Adam kötü bir şey dememiş ki bakımlı olmanızı istemiş.
Bunu açıkca ifade etmesi çabaladığını gösterir bana göre.

Eğer eşinizle rahat etmiyorsanız alışverişte . İnternetten sipariş verebilirsiniz. Bir çok arkadaş önermiş zaten. Kombinlenmiş şekilde alabilirsiniz. Tabi vucüt yapınıza uygun olması önemli.

Renk uyumunu bile tuttursanız kötü görünmezsiniz emin olun.
Fazla olduğunun farkındayım kendime bir çizgi yapmaya çalıyorum buara sağolsun biraz olsun gözümü açtı. Artık ne istediğimi biraz olsun biliyorum

halideeee

kükrek yârim ❤
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2018
719
938
Kızlar eşimle bir tartışma yaşadık. Gerçi bu aralar çok tartışır olduk ama neyse. Bana" giyinmiyorsun, kendine yeni hiçbir şey almıyorsun, bir çantayı 5 yıldır kullanıyorsun, tarz hoş şeyler almıyorsun üzülüyorum" dedi. Bense olaya fazla maddi bakıyorum. Birde tercihleri çok belli olmayan birisiyim. Ne alsam karar veremiyorum çok alamıyorum da belkide alışamadım almaya bir şeyler ihtiyaç olarak görmüyorum. Mesela o para bana göre kenarda dursun kötü gün için vs hep. Eşimse buna kızıyor." Boşuna o çalışıyoruz kendine en son ne zaman bir şey aldın ya" dedi kızdı saçma sapan. Bense ona biraz kırıldım he birde bunun içinde giyinmeyi bilmiyorsun ifadesi vardı evet cidden bilmiyorum çok kararsız kalıyorum ama bu hep maddi düşündüğüm için. Benim için para biriktirmiş bugün için bir şeyler almaya gideceğiz diye emrivaki yaptı. Gitmek istemiyorum eşime kırıldım ben sanki. Şunu sormak istiyorum giyinme konusunda ne yapıyorsunuz. Nasıl ve nereden giysi alıyorsunuz ben bu hep para dursun kısmını nasıl aşarım. Birde siz bu durumda eşinize kırılır mıydınız?
Aman Allahım aynı eşim gibi düşünüyorsunuz 😨. Be çalışmıyorum esim esnaf bende ona baskı yapiyorum hem alışveriş yapalim hem gezelim hem para biriktir ev yada dükkan peşinati olsun. Tabii hepsi birarada zor. Eşim de aynı siz. Durumlar kötü önümüzü göremiyoruz gereksiz harcamalar yapmayalım. Ben netten her ay 250-300 ya kiyafet ya ev icin alırım ama insan hep daha fazlasını istiyor. Kitapta aliyorum cok bu ara. Ama hic sizin gibi olamadim keske olsam ki benim esim de ortalama kazanır bu arada

Love_your_life

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2017
4.398
2.901
Aman Allahım aynı eşim gibi düşünüyorsunuz 😨. Be çalışmıyorum esim esnaf bende ona baskı yapiyorum hem alışveriş yapalim hem gezelim hem para biriktir ev yada dükkan peşinati olsun. Tabii hepsi birarada zor. Eşim de aynı siz. Durumlar kötü önümüzü göremiyoruz gereksiz harcamalar yapmayalım. Ben netten her ay 250-300 ya kiyafet ya ev icin alırım ama insan hep daha fazlasını istiyor. Kitapta aliyorum cok bu ara. Ama hic sizin gibi olamadim keske olsam ki benim esim de ortalama kazanır bu arada
Şuan kendime baktığım da bunun fazla olduğunu görüyorum ama içim durmuyor. Meseka bu virüs olayı oldu ya benim kenardaki birikimim lazım olacak gibi duruyor iştw bu da durum düzeldiğinde de bana nirwz daha dikkatlice harcamam gerektiğini düşündürüyor birkaç gündür.

Yukarı Alt