Gliss mi? Pantene mi?

hande58

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2010
615
16
BİR TÜRLÜ karar veremedim ya pantene yeşil kapaklıyı alıcam yada gliss (sarı yada pembe) bana bir fikir verim saçlarım çok ince telli degil çok dalgalı(kıvırcık sayılır) boyasız ... lütfen şampuanım bitmek üzere aslında şampuanımdannda memnunm ama degiştirmek istiyorum :KK15:

Son düzenleme:

locko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2009
126
0
aslında bende şampuanımı değiştirmek istiyorum ve bende senin gibi karar veremedim ya pantene alcam (onuda saç doktuğu için pek tavsiye etmiyolar )yada gliss.geçen A101de 1tlye numune gliss gördüm sarı olanından once onu alıp bi denicem bakalım.bu arada benim saçım yağlı dalgalı boyasız.tavsiylerinizi bekliyorum güzel hanımlar:KK16:

nessca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
592
0
sarı gliss ve pembe elseve şimdiye kadar kullandığım en iyi şampuanlar.

hande58

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2010
615
16
herkes bu kadar gliss dedi gittim gliss alcaktım gliss yoktu elseve onarım 5 aldım az önce kullandım bakalım 2-3 defa kullanayım sonucu yazrım

locko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2009
126
0
bende dün gliss sarı aldım numune bügün yıkadım ve saçlarım çok yumuşak oldu gayet memnunum amaaa bir kaç kere daha kullancam bakalım:)
elseve onarıcı 5 bende çok kepek yaptı ve inanılmaz yağlandırdı ama elseve arı sütü şimdiyekadar kullandığım en iyi şampuandı ama artık sıkıldım başka şampan denemek istiyordum oyuzden arayışa girdim:)keşke sende arı sütünü alsaydın canım.
ahh ahhh şampunlarla başımız dertte ne yapsak bilmiyorum:KK70:

Yukarı Alt