Gliss mi? Pantene mi?

locko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
elseve bitince gliss kullansan daha iyi olmaz mi tatlım:)

hande58

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
öylede yeni aldım ben çok sabırsızım 3 aya anca biter :KK70:

scarlette

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
yani bi yıkamada birini digerinde birini kullanman saglıklı olmaz bence :KK20:
bitmesini bekleyemiceksen belli bi süre glissi denersin:KK31:

nanatam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
SCHWARZKOPF - GLISS TOTAL REPAIR 19 muhteşem bi daha asla değiştirmemm

pony

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kesınlıkle gliss elseve roflelı saclarımı doktuu ... gliss roflelı saclar ıcın olanıı onerırıımm

hande58

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
ben elsevi bitirdim pantene mavi kapaklı aldım boşuna elseve falan para vermişim pantene süper bu bitincede pantene dogal sentez alıcam o daha iyi diye düşünüyorum :)

yagmurxgsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
şampuanların etkisi her saca göre değişiyo buna katılıyorum. ben hemen hemen her şampunı denedim gliss i bi arkadaşım önerdi pembe olanını aldım tek kelimeyle harika kışın akşamdan sacımı yıkamak zorunda kalıyordum diger şampuanlarda yıkayıp yatınca sabah istediğim gibi olmyordu ama gliss de çok güzel yumuşacık oluyo sanki küçük cocukların sacı gibi.ben kesinlikle gliss tavsiye ederim.arkadaşlarım sacına bakım mı yapıyorsun diyo:)

hande58

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
şampuanların etkisi her saca göre değişiyo buna katılıyorum. ben hemen hemen her şampunı denedim gliss i bi arkadaşım önerdi pembe olanını aldım tek kelimeyle harika kışın akşamdan sacımı yıkamak zorunda kalıyordum diger şampuanlarda yıkayıp yatınca sabah istediğim gibi olmyordu ama gliss de çok güzel yumuşacık oluyo sanki küçük cocukların sacı gibi.ben kesinlikle gliss tavsiye ederim.arkadaşlarım sacına bakım mı yapıyorsun diyo:)
yorunuz için teşekkür ederim glissinde promosyon paketinden alıp denemek lazım :))

yagmurxgsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
yorunuz için teşekkür ederim glissinde promosyon paketinden alıp denemek lazım :))
bişi değil.:))ben şuan aldım onu kullanıyorum. sacınızı yıkayıp dışarıya çıkıp tekrar kapalı ortam girdiğimizde sacınızdaki şampuan kokusu gider dışarıdaki havanın kokusunun alırsınız. yanındaki bakım sprey o şampuan kokusunun hiç gitmemesini sağlıyo... sacınızın her zaman güzel kokmasını saglıyo:))

Yukarı Alt