Gliss sv sa bakm kremi--sa krklar iin ( argan ve shea ya)

almagester06

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
arkadaşlar yeni aldım saçalarım baya uzun ve uçları kırılıyor. kestirmeyede kıyamıyorum. gliss sısvı saç kremi aldım. gerçekten harika. sıvı spreyli ve kuru ıslak kullanılıyor durulanmıyor mis gibide kokuyor. üstelik herşeyden yağlanan saçım yağlanmıyor.tavsiye ederim

tam resmini bulamadım. bu onarıcı olanın resmi benimki bunun sarı olanı. argan ve shea yağı içeriyor. 7 ytl ye aldım:eek:

D

dmple

Ziyaretçi
saol canım ben de onarıcı olanını kullanıyorum memnunum,bazen kremlemeden sırf bununla bile saçımı açabiliyorum..bir dahaki sefere sarısından alıcam bakiyimgamyoncuiremsu

almagester06

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
saol canım ben de onarıcı olanını kullanıyorum memnunum,bazen kremlemeden sırf bununla bile saçımı açabiliyorum..bir dahaki sefere sarısından alıcam bakiyimgamyoncuiremsu
rica ederim canım. bende öyle artık saç kremi kullanmıyorum. boyadan sonra saça illaki krem gerekiyor ama bu çok güzelkaydirigubbakcemile2

BTRKLC

μηδέν άγα&
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
evet canım ben gliss in şampuan ve saç kremini kullnıyrum.kuaförüm bile şaşırdı :1rolleyes:.röfle vae yazın çektirdiğim fönlerden hiç etkilenmemiş diye.şampuanından ve kreminden çok memnunum bunu da deniyecem sağolkaydirigubbakcemile5

olu_gelin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
ben de turuncudan kullandım.. bidahakine sarısına bakayım nasıl olacak.. teşekkürler..

-xixxsxxixk-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ben sarısından kullanıyorum =) sacımı rahat taramam dısında biseyi varmı pek gözleyemedim ama ii bişey gibi eger sac dökülmemin nedenini bulmazsam bu kremi suçlamaya devam edicem yanlız...

E

EU3

Ziyaretçi
gliss gerçekten çok güzel özellikle banyodan sonra saçlarımı açmak için kurtarıcım oluyor diyebilirim saçlarım çok daha rahat taranıyorkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Yukarı Alt