• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

GNC hyaluronic acid ve SOLGAR hyaluronic acid

bade01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2009
135
1
Merhabalar
GNC hyaluronic acid tablet kullanıyorum.28 yaşındayım fakat 2 sene içerisinde 2 doğum yaptım yorgunluk ve uykusuzluktan cildim,göz altlarım resmen iflas etti:KK43:araştırdım hyaluronic acid kullanmaya karar verdim.GNC marka aldım günde 1 tablet yemekten önce aksatmadan kullanıyorum 5-6 tane kaldı ve sonuç çok başarılı.Cildimde daha genç bir görüntü yarattı.Bir estetisyen cildinize ne kullanıyorsunuz diye sordu hatta gecen gün çok mutlu oldum çünkü hayatımda ilk defa cildimle ilgili övgü aldım:)GNC den bu kadar memnunken SOLGAR ın daha iyi ve gramaj olarak daha fazla oldugunu duydum acaba onunla mı devam etsem diyorum bilemedim sanırım GNC ile devam ederim...:)
Hepinize sevgiler...

tirane

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2010
233
15
ben de 3 haftadır GNC den aldığım hyaluronic acid serumu ve DMAE serumu kullanıyorum,,Reviva ürünleri bunlar,,iyi gidiyor gibi,hapını da alacağım,,artık ne varsa deniyoruz,allahtan hayırlısı :)) Sizdeki değişikliklere sevindim,devam eder umarım,,sevgiler..

karbeyaz

Guru
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2010
1.180
104
Merhabalar
GNC hyaluronic acid tablet kullanıyorum.28 yaşındayım fakat 2 sene içerisinde 2 doğum yaptım yorgunluk ve uykusuzluktan cildim,göz altlarım resmen iflas etti:KK43:araştırdım hyaluronic acid kullanmaya karar verdim.GNC marka aldım günde 1 tablet yemekten önce aksatmadan kullanıyorum 5-6 tane kaldı ve sonuç çok başarılı.Cildimde daha genç bir görüntü yarattı.Bir estetisyen cildinize ne kullanıyorsunuz diye sordu hatta gecen gün çok mutlu oldum çünkü hayatımda ilk defa cildimle ilgili övgü aldım:)GNC den bu kadar memnunken SOLGAR ın daha iyi ve gramaj olarak daha fazla oldugunu duydum acaba onunla mı devam etsem diyorum bilemedim sanırım GNC ile devam ederim...:)
Hepinize sevgiler...
cnm solgarın hapı kullandım saçlarım uzamıştı ama cildimin degişkligi görmedim bidaha çuha çiçegi hapı kullanıodum hızlı saçlarım uzadı ama cildindeki degişkligi merak ettim nerden aldın peki bi resmi yollayabilir misin aldıgın hapı

nixos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2011
188
1
ben kesinlikle solgarın hyaluronic acid ini tavsiye ederim 20 gün civarında kullandıktan sonra sonuç verdiği açık ve net ortada

domateskurusu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2012
214
131
bende hyaluronic acid çatlaklarım için kullanmak istiyorum kullanan arkadaşlar böyle bir etkisini gördünüz mü?

moherx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2012
356
13
ben kesinlikle solgarın hyaluronic acid ini tavsiye ederim 20 gün civarında kullandıktan sonra sonuç verdiği açık ve net ortada
canım eczacı tavsıye ettı ama cesaret edıp alamadım gelısmelerı cok merak ettım umarım sıteye gırıyorsundur :KK52::KK52:

mer_ve_otesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
25
0
ben solgarınkini 4-5 ay gibi kullanmıştım cildim daha düzgünleşmişti sanki ama çatlaklara etki ettiğini düşünmüyorum :)

dilanok

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2015
5
0
arkadaşlar merhaba siteye yenı uye oldum size hemen en buyuk sıkıntılarımızdan bırı olan göz cevresı kırışıklıgı ıle ılgılı yasadıgım sıkıntıları anlatayım ben 28 yasındayım 4 yıl önce roaacuntane kullandım cıldımı aşırı derecede kuruttu genetık ve cevresel faktörler ve de belkı ıhmal ıyıce kötulestırdı psıkolojım bozuldu cunku gulunce derın kırışıklık oluoydu neyse uzatmıyım kullanmadıgım sey kalmadı tum yaglar kayısı argan falan clınıque vıchy cıldıye dr ununverdıgı fransız marka ıthal urunler bır dunya para ödedım ta kı cok guzel bır kadınla karşılaşana dek eczanede çalışan ve tenı bebek gıbı olan bırı ılk tavsıyesı su oldu gnc hyaluronıc acid ve bazı nemlendırıcı urunler ama en önemlısı ıcten beslenme dedı sımdı urunu almak ısıtoyum ama sızce gnc mı solgar mı daha ıyı ve eczanede 90 tl gnc sıtesınde 55 tl sanırm gnc nın kendı sıtesı yanı sahte olma ıhtımalı yoktur degılmı

Kova hatunu

Pro Üye
4 Mayıs 2011
21.600
34.452
Benimde aklımda var ...hAftaya alırım
gelişmeleri söylerim

Yukarı Alt